|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čaj plahtnice
16.2.2008 14:09:26   
bayb77
Danes sem kupila čaj plahtnice na tržnici, ki naj bi pomagal pri ginekoloških težavah, belem toku... po laparo in histero se mi zdi da mi bo pitjeuser posted image koristilo, samo prodajalko sem pozabila vprašat kako se pije, kolikokrat na dan, tudi med M?? Ali ima katera izkušnje in mi lahko pomaga PROSIM?

LEP VIKEND VSEM, B.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čaj plahtnice
16.2.2008 14:48:42   
YOZIKA
Tudi jaz sem si ravno včeraj kupila čaj plahtice, ker krvomočnice niso imeli pa sem nekje prebrala, da tudi plahtica pomaga pri urejanju menstrualnega cikla. Ne vem pa ti povedat, kako se ga pije. Jaz sem danes zjutraj spila eno skodelico, tako mislim nadaljevat vsak dan, razen med user posted image .

(odgovor članu bayb77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čaj plahtnice
16.2.2008 15:21:25   
YULIAH
Jaz plahtico uporabljam že leto dni. Pijem jo malo pred user posted image , saj zelo lajša bolečine. 2 dcl vode prev ri, dodaj eno veliko žlico plahtice, pa malo pustiš, da se prepoji z vodo, nato spiješ vsak večer kakšen lonček.
Je pa odlična za umivanje nožnice, boljše kot kakšna "nobel" sredstva, ki vsebujejo kemijo. Škoda edino, da imajo tako kratek rok uporabe, jaz jo namreč kupujem v lekarni.

(odgovor članu bayb77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čaj plahtnice
16.2.2008 18:52:38   
dulcinea
Kje se pa to še kupi, razen na tržnici? 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čaj plahtnice
17.2.2008 10:40:59   
taši84
hojla!
js sm pila čaj plahtice kar nekaj časa in mi ni nič pomagal. rekli pa so mi da ga lahko popijem večkrat na dan. ker imam neredne M naj bi tut pomagalo vendar meni ni. zdj pa pijem ženski čaj da se tut kao M uredijo pa se še niso.


_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čaj plahtnice
17.2.2008 11:39:51   
YOZIKA
Jaz sem si kupla čaj v Mullerju, imajo ga pa tudi v zeliščnih lekarnah, mislim da tudi v Sanolaborju.

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čaj plahtnice
17.2.2008 12:02:11   
YULIAH
Dulcinea, plahtico imajo v vsaki lekarni....

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čaj plahtnice
19.2.2008 1:29:04   
RENY19
zivjo punce ! tudi jaz obcasno pijem  caj plahtico.  jaz vodo zavrem  pustim pol ure  pokritega potem pa  precedim in  ga  dam v termosko da je  cez cel dan lepo topel.  vcasih dam kako zlicko meda noter  namesto sladkorja ceprav  nic kej ektra grenak ta caj.mislim pa da sta plahtica in krvomocnica   podobni, nebi vedela  razlike . kupila sem  caj v sanolaborju.

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čaj plahtnice
19.2.2008 11:13:21   
neyka7
Kok pa stane ta čaj v lekarni in Sanolaborju?

(odgovor članu RENY19)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čaj plahtnice
23.2.2008 5:51:18   
RENY19
okrog 3 eura ne več

(odgovor članu neyka7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?