|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj ste začele....
4.3.2008 14:35:00   
anita4
...dodajati  GH. Baje da lahko že začneš po 4 mesecu in s čim ste začele in kako.
Hvala za odgovore
lp
Anita


_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj ste začele....
4.3.2008 14:36:00   
Lunc_a
začneš takrat KO je otrok pripravljen se ne gleda na mesece.
Vtikaj v iskalnik uvajnaje GH in dobiš zadetkeuser posted image

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj ste začele....
4.3.2008 15:14:16   
kristinaj
jaz sem začela pri 4m a ni šlo najbolje zato sem to opustila in začela s 5m.

začela sem tako, da sem ji malo pred obrokom mleka dala pokušat, rižolino, bučke, korenček, brokoli, krompir, jabolko, banano, hruško.... vse po par žličk oz. dokler ji je šlo.....

potem počasi širiš repertoar hrane, jo mešaš npr. krompir in korenček.... in ločuješ na sadje dopoldan in kosilo, nato dodaš še večerjo(riž na mleku, polenta, gres na mleku).

ne gre tako hitro, traja cca 2m, da ima za kosilo dovolj samo gh, brez dodatka mleka, večerjo pa sem jaz uvajala, ko je jedla že samostojno kosilo.....

nekje od 8m naprej, je imela obrok mleka samo zjutraj in zvečer pred spanjem.....

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj ste začele....
7.3.2008 15:50:04   
tasekk
Jaz sem začela blizu 5 m in sicer z banano. Poskusila sem tudi sveže jabolko, vendar ga je napenjalo. Tako, da mu jabolka in hruške kuham. Od zelenjave pa je na prvem mestu bil pire z mojim mlekom, nato sem poskusila krompirček z bučo. Načeloma mu vso zelenjavo mešam s krompirjem. Ko sem videla, da je to lepo sprejel sem poskusila z bučkami, blitvo, korenčkom. Po 1 mesecu sem poskusila koruzno polento z mojim mlekom, nato še rižek. Zdaj mu delam ene vrste zelenjavnih mineštrc.Vse pa mu fanj pretlačim z vilico.

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj ste začele....
7.3.2008 21:29:37   
Naja30
Pri 5,5m.

(odgovor članu tasekk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj ste začele....
7.3.2008 21:47:12   
Majchi
Midve sva imeli srečo z dojenjem, nikoli ni bilo treba nič dodajat, tko da sva z GH začeli po dopolnjenem 6. mesecu.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj ste začele....
7.3.2008 23:23:35   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

Midve sva imeli srečo z dojenjem, nikoli ni bilo treba nič dodajat, tko da sva z GH začeli po dopolnjenem 6. mesecu.


enakouser posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj ste začele....
7.3.2008 23:38:05   
Anonimen
Pri stirih mesecih, vendar je bil stran vrzen cas...user posted image . Do sedmega se je se vedno skoraj samo dojila, so bile zlice samo za probo, naprej do enega leta je bilo malenkost bolj gosto...user posted image .

Ce bi bila se enkrat na tem, ne bi zacela pred sestim, sedmim mesecem pa se takrat z "laganim" korakom.

(odgovor članu anita4)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
8.3.2008 12:28:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj ste začele....
8.3.2008 19:52:47   
Seven*

IZVIRNO SPOROČILO: anita4

...dodajati GH. Baje da lahko že začneš po 4 mesecu in s čim ste začele in kako.
Hvala za odgovore
lp
Anita



Tako bolj za res šele pri 8 mesecih, ker prej ni bila pripravljena na njo. user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?