|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 14:55:27   
larisa
Punce drage,
sem kar novo temo odprla ker je bila že čist spodaj. Sem tako vesela da moram to delit z vami.:bravo::bravo:
Vse ki veste koliko časa se trudimo za :duda:, si predstavljate da poskušamo VSE narest da bi uspelo in jaz sem veliko dobrega slišala za hipnoterapijo in sem se za to odločila. Sedaj hodim že drugi mesec in danes ko sem bila v hipnozi sem naredila preboj v smer da je telo pripravljeno na :duda::bravo:. Seveda to ne pomeni da bom ziher takoj :nosecka: ampak telo se je osvobodilo podzavestnih preprek za zanositev. Zelo zanimiva tale hipnoterapija. Pod hipnozo sem dala jasno vedeti da v podzavesti (čeprav se sama nisem zavedala) mislim da mi spet in spet ne bo uspelo. Sedaj upam da sem ozdravljena:bravo::bravo::bravo:
res sem vesela in vam pošiljam lupčke in :rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 15:01:33   
anadejka
?????Larisa dej mal opiš to hipnoterapijo,jest prvič slišim.:zmeden:

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 15:06:41   
larisa
Joj sori ampak letim ker mam čez 15min frizerja. Jutri vse napišem. Drugač-to je hipnoza, pa ne taka kot vidiš po tv čarovnike. Fajn stvarca na vseh področjih mi pomaga.

Papa:rozica:

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 15:08:30   
anadejka
O.K.Larisa pol se pa jutri beremo.Lepo se imej,pa fajn frizuro:metulj:

Nekaj sem našla....

http://www.si-web.org/hipnoza/index.htm

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 15:09:25   
anadejka
pa zgleda ne dela....:zmeden:ne vem zakaj:ups:

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 15:11:04   
žlička
zanimivo se tole bere............ skoda ker ne dela link, bomo pocakale na lariso, ki nam bo z novo frizuro opisala postopek:)-

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 16:30:29   
Anitka
:rozica::rozica::rozica:Ahoj punce!:rozica::rozica::rozica:

Kako ste bile s pisanjem pridne :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Ja glede tiste strani s hipnozo: dela, samo za končnico htm, dajte vse zbrisat pa bo (
) LARISA že komaj čakam, da boš jutri malce opisala to terapijo. Kam pa to hodiš?

BIBA 77 po 26.3. bo že naslednje srečanje. Torej aktualni datum za srečanje v MB je četrtek, 10.2.2005. Ura pa npr. :zmeden:16.30.:zmeden: "Prijavljene" smo BIBA 77, BAMBI in moja malenkost. Kaj pa ostale? TIA, KOALA, GEA1..........

GEA 1 zate držim :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska: da tokratno O izkoristita z maksimalnim izkupičom = :modri::duda::roza:

BAMBI ja se spomnim časov najinih "skupnih" M. Zdaj pa moja malo prehiteva, tvoja zaostaja pa smo tam. Ma skupaj pa itak ne bova več prišli (morda v 2006 ali 2007) , ker bova itak kmalu obe po svetu hodile z veeeeeelikim trebuhom :bravo::nosecka::bravo:

TINKA tudi tebi hvala za prijazne besede.:rozica::rozica: Pa lepo peci za možeka, jutri pa še lepše praznujta :darilo::duda:

Tako za zdaj bo to vse, ker grem na njami, njami pizzooooooooo.:kuza::kuza::kuza::kuza::bravo::bravo::bravo:

Se beremo zvečer.

Pa pa,
Anitka:metulj:

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 16:47:40   
Bety
Pozdravljene punce!

Bety je dobila napotnico jutri za čiščenje. :((

Zdravniku je tudi žal in pravi, da mi je virus herpes verjetno uničil :duda:....Tako, da moji strahovi in občutki niso bili izmišljeni. Čutila sem, da se mi hormonski sistem spreminja in da bom dobila M...

Dobila sem hudo M, vendar je pikica :duda: vztrajala...in danes je zdravnik predlagal, da me malo spucajo, da se ne bi še kaj drugega zakompliciralo...

Ne morem vam risati znakce, rožice....Ne morem....

Pa nisem preveč razočarana, ker se mi to poslavljanje od :duda: dogaja že dva tedna....jah...jutri bo 15. dni, ko sem popoldan posumila, da vse ne bo OK in je tudi bilo res...pikica je prav tisti dan nehala rasti...

Pa mogoče nam čez dva meseca uspe....

Lepo se imejte, rada vas imam...

Bety, ki je samo še danes :nosecka: in :duda: :angel:

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 17:21:12   
Kinokija
Oo, bogica, upajmo, da boš kmalu spet :nosecka: , ne daj se tako hitro.

V katerem tednu pa si, če smem vprašati?

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 18:13:46   
ameli
Bety, joj, res mi je hudo zate:((. Pa tako sem bila vesela, da ti je uspelo.
Držim pesti, da ti zopet čim prej uspe.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 18:29:21   
baguSka
Bety zate šopek :rozica::rozica::rozica: in enga :angel: za tvojo pikico!

Želim ti in držim :miska: da vama čimprej spet uspe.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 18:40:15   
tinkamiška
Bety:(, res mi je žal...

Želim ti, da bi se kmalu počutila boljše in da boš spet kamlu srečna.:rozica::rozica::rozica:

Tinka

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 19:01:13   
mujcek
Bety, ne vem kaj naj ti napišem, ne morem si predstavljati kako je to :((:(( vedi, da smo s tabo v veselju in žalosti:angel::rozica:

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 19:04:37   
anajmad
Žal mi je.....
en lp:morje:D.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 19:12:27   
cmokec
Bety, zelo mi je hudo. V mislih sem s teboj,

cmokec

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 19:26:16   
luna39
Beti, žal je tud meni, ker vem, kakšne skrbi so najprej, da dočakaš bebico, potem, da jo obdržiš in potem, da srečno donosiš.:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 19:54:09   
Anitka
Ojoj BETY :((:((:((:((:((:(( Tako mi je hudo zate in za tvojo :duda: Ostala sem brez besed. Se spomnim dneva, ko si nam vsa ponosna sporočila, da je tvoj eksperiment uspel. Zdaj pa taka novica :(( Zakaj, zakaj se to dogaja takim osebam, ki si tako dolgo želijo :duda: , jo končno dočakajo in potem gre! Zakaj!?!?

Draga moja Bety, želim ti, da jutri čim lažje preneseš čiščenje in da bo v tvoje življenje spet kmalu sijalo :) sreče in pa seveda že stiskam pestke :miska::miska::miska::miska::miska: za dan, ko nam spet sporočiš, da si srečka :nosecka: in resnično upam, da bo to kmalu!

In naj te :angel::angel::angel::angel::angel: čuvajo!

Anitka:metulj:

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 20:32:44   
tia
Pozdrav punce,
kako kaj?

Upam ,da za malenkost boljše kot jaz,od danes sem na bolnipki,namreč sem fasala vnetje,pa pravi G. da bojše da sem doma,namreč nikoli ne veš lahko bo še hujše ,sedaj sem na antibiotikih,pa bo boljše.
V glavnem 14 dni sem sedaj doma,potem pa bomo videli kako naprej.

Anitka in vse ostale na žalost:((:((:((:(( me ne bo na srečanje,namreč nikoli ne veš kdaj te kdo lahko pride preverjet,moja šifica je zadost nora da bo šla.

Gea1 hvala za lepe želje,zate pa pesti :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska: da vama že v tej O. uspe.Danes bom probala sanjati,da si noseča.

Pia73 in Pika74 tudi vama pesti :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:.

Biba77 in Bambi vidve pa spijta še zame eno :kava:.

Se bom poslovila sem danes nekam zelo utrujena in :zaspan::zaspan:.

pa pa


Tia
:nosecka: 12 4/7

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
2.2.2005 20:46:43   
Anitka
Ojoj TIA. Ti kar lepo počivaj in res škoda, da ne moš mogla priti.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
3.2.2005 7:16:00   
VITA74
Bety žal mi je in ne poznam besed, da ti lahko izrečem kako hudo mi je zate in tvojo pikico..... z vsako podoživljam svoje izkušnje in z vsako se veselim nove pikice...verjemi Bety tudi nam bo namenjeno.... Upam samo da kmalu....

Jaz sem pa dobila napotnico za histeroskopijo in potem bom veliko lažje in z manj strahu se podala v nove boje za mojo pikico :duda:

Velik šopek :rozica: :rozica: :rozica: :rozica: za vse vas drage moje...

LP :sloncek:

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
3.2.2005 7:21:09   
Skye
:(:(:(

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
3.2.2005 8:59:04   
larisa
Bety, verjetno je nekaj na tem da nas občutki ne varajo. Zelo mi je žal da moraš to preživljati ampak saj veš za vsakim še tako hudim dežjem posije sonček in upam da bo tudi tebi prav kmalu posijal.:angel:

Glede moje hipnoterapije. To zgleda tako da te najprej terapevt poplnoma sprosti. Podobno kot avtogeni trening, če poznate...Misli se usmerijo samo na telo, dihanje,....vse ostalo izgine...zvoki v okolju so neslišni...nato začne na različne načine prodirati v mojo podzavest. Npr.potujem v prihodnost (on mi govori, jaz pa moram v mislih potovati kot me vodi) in vidim svojo družino. Sebe ko imam v naročju mojega dojenčka, vidim kako je oblečen, kako sem sama oblečena, kaj možek počne,.....no in ob tem se v meni sprožijo reakcije ki jih sama ne zaznam. Ko sem doživljala to sliko sem na obraz dobila nasmeh, pa nisem vedela da se smejem. Preko mojih reakcij on spozna kaj jaz doživljam v podzavesti in če obstajajo prepreke jih poskuša odstraniti s pozitivnimi sugestijami. V bistvu je to le poglobljena fora od tistega kot vsi pravijo pozitivno moramo misliti in gledati na stvari,.....

No in ker je velikokrat tu debata kako psiha vpliva ali ne vpliva na zanositev bi rekla še to - seveda vpliva ampak dejmo jo obrnit v svojo korist. No in tu nastopi ta terapija ki mi daje zelo pozitivne rezultate, hvala bogu.
Drugače pa on sodeluje tudi v porodnišnici kjer pomaga s hipnozo omiliti porodne bolečine,...Joj je tolk stvari ki bi jih imela še za povedat ampak pomoje bi vam bilo mal težko take romane brat.

Lep dan vsem, se beremo:rozica::rozica:

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
3.2.2005 9:12:58   
anadejka
Joooj hudo mi je ratalo zaradi Bety,ker se tut jest še spomnem dneva,ko nam je sporočila veselo novico.To res ni fer,da se nekdo tam gor tako poigrava z nami.
Bety draga drži se.Lahko se zjokaš in žaluješ,daš vse ven.Ampak ne predolgo.Čimprej pojdi v nov boj,da ti bo tvoj drugi sonček pomagal preboleti prvega.Čeprav vem da pozabila ne boš nikoli,ampak pusti času čas.Vse bo še dobro.
Drži se!!!:angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel:

Larisa,to kar ti pišeš pa mene ful zanima.Dej povej kam to hodiš in koliko dinarčkov je treba odštet.

Lep dan!!!:rozica:

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   ZA NAS (181.nadaljevanje)
3.2.2005 15:28:59   
Gea1
Ja Tia, kakšno vnetje pa si pridelala, če smem vprašati. Jaz imam zadnje čase kar probleme z glivičnim vnetjem. Dobila sem svečke, kremo in še pilulo, ki sva jo morala oba pojesti.
Pa še včeraj sem izvedela, da imam bris PAPII in zato kontrolo na šest mesecev.:((:(( Baje je to lahko zaradi tega glivičnega vnetja. Sicer pa mi še ni uspelo govoriti z zdravnico, kako in kaj. Sem bila pa kar šokirana, saj je še septembra bil bris O.K.
Larisa, daj povej, kam hodiš na te tvoje hipnoze. Sliši se izredno zanimivo.
Bety zate pa točno vem, kako se počutiš. Tudi mene je oktobra doletela ista usoda, samo da mi ni bilo treba na čiščenje, ker se je sčistilo kar samo.
Je pa to res stres za dušo in telo. Tako da ti želim, da si čim prej opomoreš. In eno :rozica: zate!

Pozdravček vsem v tem zasneženem dnevu! :muca:



(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?