|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Recept za dobro orehovo potico...
20.3.2008 12:27:51   
Katey
lepo prosim, če mi lahko napišete recept za orehovo potico, prej nam jo je pekla tašča letos pa jo bom sama.
Že vnaprej hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Recept za dobro orehovo potico...
20.3.2008 12:54:17   
klavdijas
Meni najboljši recept :
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=1176


Lp,

       Klavdija

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Recept za dobro orehovo potico...
20.3.2008 19:11:28   
Felicita
evo, recept po katerem jo jest delam (kaloričen in potraten, ampak če že grešimo, grešimo ornk user posted image )

kvašeno testo (lahko tut napišem recept)
3,75 dl sladke smetane
1l zmletih orehov
20 dag sladkorja z limonino lupinico (jest ga dam mal mn)
jajce
2 žlici ruma

Orehe popari z vrelo smetano, dodaj sladkor, jajce in rum. testo razvaljaš za nožev rob debelo, namažeš z nadevom, tesno zviješ in daš v okrogel pekač. Pusti naj vzhaja. Vzhajano namaži z jajcem in speči (180 stopinj, uro  ali po potrebi več).
namesto smetane lahko uporabiš mleko, a je potem potrebno dodati še cca 10 dag maščobe (stopljena margarina...)




_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Recept za dobro orehovo potico...
20.3.2008 20:06:36   
Nea_teja_
Joj recepta zal nevem povedati ampak se pa lahko pohvalim da sem jo spekla danes in je krasna

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Recept za dobro orehovo potico...
20.3.2008 21:25:18   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Joj recepta zal nevem povedati ampak se pa lahko pohvalim da sem jo spekla danes in je krasna


kako si jo spekla? po nečem že...user posted image pa ne veš recepta, saj nič slabga ne mislim, le ne razumem


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Recept za dobro orehovo potico...
21.3.2008 13:15:54   
Katey
Hvala za recept, bi pa prosila ja če mi lahko napišeš še kaj vse daš v testo.user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Recept za dobro orehovo potico...
21.3.2008 19:01:04   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Joj recepta zal nevem povedati ampak se pa lahko pohvalim da sem jo spekla danes in je krasna


kako si jo spekla? po nečem že...user posted image pa ne veš recepta, saj nič slabga ne mislim, le ne razumem



Ja recepta res neznam povedati mislim količinsko ker vedno delam drugače oz enkrat z več moke drugič z manj zdej sem jo delala iz dveh kg

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?