|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stari dopust
21.5.2008 21:59:52   
nanč
Ker se mora stari dopust pokoristit do 30.6,porodniško pa imam do 02.07,mi kao propade??Tak so mi na firmi rekli..jaz pa sem seveda računala na ta dopust in smo si rezervirali termin v tem času,ko moram nastopit z delom.Ve katera kak je s tem?

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stari dopust
21.5.2008 22:23:59   
bskrle
Vprašaj na CSD, morda lahko prekineš porodniško porabiš dopust in nadaljuješ s porodniško.Verjetno pa ti bo dopust propadel, ker bi to morala urediti že ko si irejala porodniško.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stari dopust
22.5.2008 8:32:03   
Anonimen
Predvidevam, da si nastopila porodniško lani 1.7.2007, kar pomeni, da če nisi bila lani v prvih šestih mesecih nič na bolniški si delala 6 mesecev, kar pomeni, da lahko dopust preneseš v letošnje leto tudi po 30.6., razen seveda 10 dni, ki bi jih morala nujno izkoristiti v lanskem letu, drugače propade.

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stari dopust
22.5.2008 8:32:08   
benika
Odvisno, kako imate dopust določen po kolektivni pogodbi. Če piše, da ga moraš izkoristit do 30.6. potem ti bo propadel. Dvomim pa, da ti bo socialna zaradi tega prestavljala porodniško.


Verjetno pa ti bo dopust propadel, ker bi to morala urediti že ko si irejala porodniško.


Ne vem, kaj bi morala prej urejat. Če bi dopust izkoristila prej se ne bi čisto nič spremenilo, še vedno bi šla delat 2. julija, edino na porodniško bi šla prej.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stari dopust
22.5.2008 8:35:54   
Anonimen
Odvisno, kako imate dopust določen po kolektivni pogodbi. Če piše, da ga moraš izkoristit do 30.6. potem ti bo propadel

Kolektivna pogodba je tukaj sekundarni moment, primarni je ZDR in tam so pravila jasno določena, kako je s prenosom dopusta. Lahko je pa delodajalec še vedno bolj radodaren, če želi, ampak to je stvar dogovora.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stari dopust
22.5.2008 9:14:29   
kristinaj
dopust ti bo propadel....... bi ga morala pokoristit lani 2007, pred nastopom porodniške :=))).....

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stari dopust
22.5.2008 10:07:29   
Anonimen
dopust ti bo propadel....... bi ga morala pokoristit lani 2007, pred nastopom porodniške :=))).....

To ne drži, če je v letu 2007 delala vsaj 6 mesecev, se v primeru daljše bolniške odsotnosti, porodniškega dopusta itd... lahko prenese v naslednje leto tudi po 30. 6... Ampak, kot sem rekla zgoraj, ni pa smela biti lani nič na bolniški...
No Nač, kdaj si uradno lani nastopila porodniško, 1.7. ali 2. 7, ali 30.6. Če si 30. 6. ali celo datume pred tem, potem ti dopust propade, drugače ne, razen 10 dni.

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stari dopust
22.5.2008 14:45:13   
nanč
Vidim ,da ste se potrudile!Z porodniško sem začela z 3.7.2007.Sem delala sicer 4 ure,4 ure pa bolniške,zadnje tri mesce pa sploh ne več.Upam,ds to kaj pomaga..user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stari dopust
22.5.2008 16:04:40   
benika
Pol pa ne bo nč z dopustomuser posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: stari dopust
22.5.2008 20:51:16   
Anonimen
Ja pol pa res ne bo nič z dopustom, žal.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: stari dopust
22.5.2008 21:02:34   
nanč
ok,hvala vseeno!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: stari dopust
23.5.2008 17:55:45   
benika
Miša, zdej mam pa jaz tud eno vprašanje zate; in sicer je pri meni situacija naslednja;

v b.s. sem šla lani sredi avgusta, prej sem bila ves čas zaposlena in nič na bolniški. Porodniški dopust se mi izteče 4.12 letos. A to pomeni, da mi pripada še lanski dopust ( 4 dni mi ga je še ostalo) in cel letošnji dopust?

Pa kje lahko najdem ta zakon, če mi bodo kaj oporekali?

user posted image  za odgovor.

lp 

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?