|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nasvet
28.3.2008 11:29:06   
sunny24
Zdravo.
Imela sem ss v 7 tednu, sledila je abrazija 22.2., M sem dobila 23.3. No, zdej pa bi rabla mal vaše nasvete...Ginekologinja je rekla, da naj počakam 1-2 menstruaciji, pa da naj po M začnem spet folno pit. Kaj pravite, lahko gremo v nove boje že ta mesec (aprila) al je še prezgodaj? Joj, vsak ti drugače pove in pol mi ni več nič jasno!!!
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nasvet
28.3.2008 11:36:59   
tane
Draga sunny 24, saj rade pomagamo, ampak včasih je pa le treba malo pogledat po forumu, če se o tem ni že pisalo, kajne...tebi tudi ni treba daleč gledat vse imaš par postov nižje pod: zanositev po abraziji in folna kislina...točno to, kar te zanima. Srečnouser posted image


< Sporočilo je popravil tane -- 28.3.2008 11:37:28 >

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nasvet
28.3.2008 15:13:23   
copka
odvisno od G.

eni pravijo malo pocakat, drugi takoj zacet. Moja G mi je rekla: pocakaj do M in zacni spet jemat folno pa v akcijo. Jaz pa njej: a kar ze?
user posted image

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nasvet
28.3.2008 18:55:58   
detelja
meni so povedali, da če takoj po prvi M zanosim, da je večja možnost, da se stvar ponovi,  da lahko pride do nekako pregloboke vgnezditve ali pa prenizke in so potem lahko pri visoki nosečnosti problemi...po drugi strani so mi pa rekli, da dokler telo ne bo ozdravljeno in pripravljeno na drugo nosečnost se itak ne bo nič zgodilo...tako, da....dobiš res toliko enih nasvetov...potem pa moreš nekako sam razbrat kaj je najboljše...jaz mislim, da bova tam po 3.ciklusu spet probala, čeprav mi gre čas tako počasi....

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nasvet
29.3.2008 11:45:34   
novo
user posted image
mislim, da se moraš sama odločiti, kako naprej. Vedno držim pesti za vse najboljše.user posted image Ne vem, tudi meni so tako svetovali, pa sve se odločila po 1ss v sept, da počakava 3user posted image .Rečeno, storjeno a neuspešno. tudi v 2 sem imela ss(12.2), v tretjo pa bomo videli in upam, da drži, da gre v 3 rado. Odločila sva se , da kljub temu po 3user posted image . Torej v maju gremo delatuser posted image .
Neglede na to, kako se boš odločila držim pesti, a mislim, da počasi vendar ne prepočasi, se daleč pride...user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nasvet
29.3.2008 12:08:18   
detelja
novo ful mi je hudo za vaju...res vama privoščim, da vama sedaj rata...tudi mene je strah kaj pa če se bo v ta drugo spet stvar ponovila...samo vem ne smem tako razmišljat...res je da počasi se daleč pride...samo ko se ti to zgodi..potem psiha, telo tudi ni več tako kot prej-posebej če imaš več abrazij...in tista negotovost ubija....jooooj, komaj čakam, da bom na teh straneh prebrala, da smo vse vesele nosečke, da je vse ok in da bomo vse dobile male bebice....

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nasvet
29.3.2008 13:01:21   
copka
Drzim pesti za vse! Ne smete obupat, pa cetudi se vam zdi, da je konec sveta. Najlazje se je predat. Ko pa se na koncu vidi rezultat, pa je ves vlozeni trud poplacan- vedno!

user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nasvet
4.4.2008 10:25:11   
pikica36
user posted image user posted image jaz sem včeraj dobila 1user posted image  po ss , ki sem ga iemla 4.3.08.
pa bomo kar začeli veselo delat na user posted image

veliko uspeha vsem

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nasvet
4.4.2008 10:37:04   
RDEČA VRTNICA
Pikica 36, kakšna srečnica si, da so dobila prvouser posted image .
Pr men je danes že 43. dan pa še nič.
Upam, da bo.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?