|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče sam zaspati-ga je strah
15.4.2008 13:39:52   
dana
Naš nikakor noče sam zaspati. Mora biti vedno eden od naju pri njemu, da zaspi.
Pozimi me ni motilo, ker je tudi meni večkrat zapasalo it tako zgodaj spat. Zdaj ko je pa tako dolgo svetlo zunaj, pridemo pa okrog pol osmih notri in mi čisto narobe hodi, da bi šla s tamalim ob pol devetih spat, ker moram še kaj narediti tudi notri.

In tako smo prejšnji teden začeli s tem, da je hodil sam spat. Seveda se je jokal. Zraven pa skoz govoru, da ga je strah kužkov, ki zunaj lajajo. Psi res lajajo, ampak se jih podnevi čisto nič ne boji. Ko je pa treba spat je pa tako hudo. Aja, pa mala lučka je vedno prižgana, tako da ne spi v popolni temi.

No in zdaj ne vem, ali se res tako boji teh psov, ali je to samo izgovor. Ne bi rada namreč, da bi zdaj pridobil kakšen strah do psov al podobno. 
Sva ga že z vsemi možnimi fintami probala prepričat, ampak se ne da. Ko je treba spati, se vse, kar smo se prej zmenili, podere.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče sam zaspati-ga je strah
15.4.2008 13:43:55   
Volga
Koliko je pa star?
Kaj pa če si samo toliko pri njemu, da zaspi, potem greš pa delat?

jaz ne vem, meni ni težko, pa je mali že 6 let star, da sem pri njem, dokler ne zaspi. Ne da mi ni težko, meni je to tako lepo, takrat se postiskava za ves dan nazaj in celo noč naprej, pomeniva vse sorte stvari.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče sam zaspati-ga je strah
15.4.2008 13:45:53   
aezzy
 kaj pa, ce bi bila notri, da zaspi, potem pa hitro ven? ja, verjetno ste probali tudi to.
spi v svoji sobi?
lahko pa, da ga je res strah,pa probajte s kaksnim pomirjevalnim cd-jem, menda obstajajo z uspavankami......samo toliko, da preglasi zvok lajanja.
koliko je pa star?

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče sam zaspati-ga je strah
15.4.2008 13:47:18   
aezzy
 Volga, medtem,ko sem pisala si ti napisala isto. user posted image

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče sam zaspati-ga je strah
15.4.2008 13:47:19   
aezzy
 Volga, medtem,ko sem pisala si ti napisala isto. user posted image

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče sam zaspati-ga je strah
15.4.2008 14:18:51   
lex
Moj 3 letnik tudi noče sam zaspat. No pri nas nasrka ati, ampak cartanje je pa menda zakon. Pa saj so samo 1x mali, takrat jih je treba cartat. In tudi moj potem pride ven in še kaj dela za službo.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noče sam zaspati-ga je strah
15.4.2008 16:06:58   
Mikica
Pri nas je bilo eno tako obdobje, pa sem včasih pri njemu počakala, da je zaspal, potem pa recimo šla v kuhinjo, vrata od spalnice pustila odprta, pa v kuhinji kaj počela, toliko da me je slišal, da sem tam (nisem ravno hudega ropota z lonci zganjala).  Potem pa smo še glasbo uvedli, potem je pa brez težav vedno sam zaspal.
Se je pa to začelo dogajati, ko smo prišli z morja, prej je vedno sam zaspal. V 2-3 tednih smo nazaj uvedli, da je sam zaspal.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noče sam zaspati-ga je strah
15.4.2008 19:21:04   
Bojananika
Pri nas je tudi tako, da ne zaspi sama (23m), ampak midva se izmenjujeva, pol pa zraven zaspivauser posted image Začelo se je, ko je zbolela večkrat in je rabila tolažbo in najino bližino. Sicer sem jo včeraj dala v njeno posteljo, ampak je čez dve uri prilezla v najino, tako da se ne trudim več. Očitno naju rabi zraven pa še fajn se pocrkljamo pa poslinimo.user posted image

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noče sam zaspati-ga je strah
15.4.2008 19:45:02   
piščanc
se strinjam z volgo. počakati je treba da je otrok dovolj zrel, da mu je to v ponos. kdaj pa je to, je pa odvisno od posameznika. če joka, ga jaz ne bi pustila da sam zaspi

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Bojananika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: noče sam zaspati-ga je strah
16.4.2008 7:57:17   
dana
Da počasi odgovorim:
- star je 3 leta
- vedno je eden od naju pri njem dokler ne zaspi

Meni sploh ni problem žrtvovati tistih 10 minut (ker jih več ne rabi) da zaspi, samo kaj ko še jaz zraven zaspim. Potem ko se zbudim, sem pa vsa smotana in ne vem ali je že jutro al kajuser posted image .
Tamali se tudi ne zbudi potem ko enkrat zaspi, tako da ga ne moti nobena stvar.

Jaz bi rada, da sam zaspi, samo ne pa za vsako ceno oz. da se bo pol ure jokal.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: noče sam zaspati-ga je strah
16.4.2008 8:27:56   
mika
jaz ne vem, meni ni težko, pa je mali že 6 let star, da sem pri njem, dokler ne zaspi. Ne da mi ni težko, meni je to tako lepo, takrat se postiskava za ves dan nazaj in celo noč naprej, pomeniva vse sorte stvari.


pri nas je tudi tako, le da je naša pupa stara 3 leta in 3 mesece. če pa zaspim, možu naročim, da me zbudi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: noče sam zaspati-ga je strah
16.4.2008 8:29:51   
mika
Potem ko se zbudim, sem pa vsa smotana in ne vem ali je že jutro al kaj


to sem men tudi dogajauser posted image user posted image user posted image

tudi popoldan grem s pupo počivat(ko ni v vrtcu) in če zaspim, ne vem ali je jutro ali večer.

< Sporočilo je popravil mika -- 16.4.2008 8:30:40 >

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: noče sam zaspati-ga je strah
16.4.2008 8:40:29   
nina166
Naš bo star 2 leti in tudi ne zaspi sam. Tako da hodima spat z njim izmenično. Jaz ga dam ležat k sebi (noče takoj v kinderpet), potem se malo cartama, mi malo pove, kaj je delal čez dan, se polubčkama in po kakin 15 min ga dam v kinderpet, mu dam rokico in lepo zaspi. Ko zaspi, pa navadno vstanem in grem še kaj delat, kadar pa sem res zmatrana in nimam nič nujnega, pa tudi zaspim.

dana kaj pa če bi se rad samo cartal? Ker našega ni strah, ampak se hoče samo malo pocartat zvečer pri nama.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?