|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija-prosim nasvet
8.5.2008 21:33:26   
marčika
user posted image PROSIM ZA NASVET?Tadej star 3 leta je dobil letos alergijo na pasjo dlako.Psa imamo 9 let,pred Tadejevim rojstvomje bil večino časa v stanovanju,po Tadejevem rojstvu pa je ponoči spal v predsobi,čez dan pa je bil veni le občasno ,ko ga je mali poklical je prišel za nekaj časa v stanovanje.V stan.,ko ga je pobožal je takoj dobil rdečino po obrazu tečt mu je začelo iz nosa in srbele so ga oči.Krv.preis.so pokazale pozit.Ker pa ko je zunaj z njim nima nobene reakcije ne vem kaj naj naredim glede psa ;skoraj smo že odločeni da ga damo vstran,pa me vseeno zanima če ima kdo kako izkušnjo ali nasvet,saj smo zelo žalostni zaradi vsaga.HVALA  (psa imamo od takrat skozi zunaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergija-prosim nasvet
8.5.2008 21:57:44   
Janeja
Z bioresonanco se lahko taka alergija zelo hitro pozdravi!

(odgovor članu marčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija-prosim nasvet
8.5.2008 22:00:11   
madela
Joj,to je pa hudo,da je fant tri leta normalno živel ob domačem ljubljenčku in se komaj sedaj pokaže alergija.
Moj sin ima alergijo na pasjo in mačjo dlako,vendar je bila dokazana že pri enem mesecu starosti.
Na srečo nismo imeli psa in nam ni treba nič razmišljat.
Ga imajo pa zato moji straši in sem spremljala reakcije. Začetna reakcije so bile:srbečica,koprivnica,teklo iz noska in kihanje. Kasneje pa se je začelo pojavljati otekanje obraza in dihalnih poti,temu je pa sledilo težko dihanje,dušenje in nujno zdravila. Od takrat je pes zaprt na balkonu,ko smo mi na obisku. Če bi imeli psa doma,bi šel vstran. V glavnem naš pobič ima kar resne reakcije na dlako.
Alergijo na pasjo dlako so dokazali tudi meni,ampak nisem pa imela nikoli nobene reakcije user posted image
Opazuj kakšne so reakcije,vendar mislim,da če ste se napotili do alergologa ,reakcije niso bile tako zanemarljive.
Težko se bo ločit od psa,če bo tako daleč,vendar verjamem,da si ne želite zgoraj opisanih reakcij.
Sicer pa vso srečo.

P.S.:Poskusite lahko še z bioresonanco. Mi smo hodili in jo kao odpravili,vendar jo testi še zaznajo,pa tudi reakcije ostajajo. Poskusit ni greh.

Upam,da se nisem preveč razpisala. user posted image

(odgovor članu marčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergija-prosim nasvet
9.5.2008 8:46:24   
noe
Mi imamo psa skoz zunaj in se Vid tudi igra z njim, vendar ne dobi nobene reakcije. Če pa pride slučajno v stik z drugimi psi, dobi takoj reakcijo( rdečica, solzenje, zateklo mu je tudi že oko).

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergija-prosim nasvet
9.5.2008 9:22:53   
izabella1
Pri nas imamo tudi psa pa mala zadnje čase, ko sta več skupaj zunaj, dobiva neke čudne pikice. Jaz psa NIKAKOR ne dam stran, jima pa do nadaljnega (če bo res potrjena alergija) preprečujem telesen stik (lizanje, čohanje..) Sicer pa jaz govorim na pamet, ni rečeno, da je od tega. Itak je celga vraga alergenov ta čas zunaj.

_____________________________

http://bialovesstrawberries.blogspot.com/

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alergija-prosim nasvet
9.5.2008 15:13:24   
marčika
Hvala zelo si mi pomagala z tvojim odgovorom,lažje se bomo ločili od nje,saj smo ji že našli novega lastnikain v nedeljo jo


oddamo(velika žalost).Bili smo namreč že naročeni na bioresonanco pa takrat nismo šli,sedaj pa si tudi očitam,ker sem si mislila,da če bi takrat šla bi zdaj bilo ok,po drugi strani pa se mi je zdelo to nemogoče.Še enkrat hvala in javi se še kaj.user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: alergija-prosim nasvet
9.5.2008 17:37:37   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: marčika

Hvala zelo si mi pomagala z tvojim odgovorom,lažje se bomo ločili od nje,saj smo ji že našli novega lastnikain v nedeljo jo


oddamo(velika žalost).Bili smo namreč že naročeni na bioresonanco pa takrat nismo šli,sedaj pa si tudi očitam,ker sem si mislila,da če bi takrat šla bi zdaj bilo ok,po drugi strani pa se mi je zdelo to nemogoče.Še enkrat hvala in javi se še kaj.user posted image


Verjamem,da je zelo hudo se ločit od kužka. Upam,da ste našli ljubeče nove lastnike in da ga boste lahko še kdaj obiskali. V mislih sem z vami user posted image

(odgovor članu marčika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: alergija-prosim nasvet
11.5.2008 21:50:44   
marčika
user posted image Danes smo oddali našo psičko LAJKO(sibirski husky),kljub njeni starosti mislim ,da sem ji našla zelo dobro družino z tremi otroci,da bo zopet lahko živela v pravem družinskem vzdušju tako kot je bila navajena še do pred kratkim(dokler Tadej ni imel dokazane alergije).Kljub temu ,da smo zelo žalostni(jaz sem jokala dan in noč in jo te zadnje dni sprehajala še ponoči),sem v sebi pomirjena,ker sem zelo trpela,ko sem jo vedno bolj oddaljeva od Tadeja,saj smo jo pre jemali s sabo na morje,vsak dan na dolg sprehod,ko je bil Tadej še v vozičku ,pa je lepo šla z nami ob vozičku,skratka bila je član družine.Hudo mi je vendar vem ,da sem se odločila pravilno.TO JE BILA PRAVA PRIJATELJICA!!!user posted image   PS:so mi obljubili,da jo bom lahko kdaj peljala na sprehod                                                                                                            

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: alergija-prosim nasvet
12.5.2008 9:55:19   
madela
Tako lepo si tole napisala,da so še meni pritekle solze. user posted image  Verjemem,da vam je hudo.
Sem pa vesela  za vas in psičko,da je le našla topel dom in dobre ljudi. In še na sprehod jo boste lahko kdaj peljali user posted image
Držite se in naj se Tadejeva alergija čimprej pozdravi....čeprav so meni rekli,da alergija na živalsko dlako ostane celo življenje...

(odgovor članu marčika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
12.5.2008 10:35:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?