|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dasu
6.4.2005 9:17:01   
lutka
Šele sedaj sem videla,da so naši dvojčki razlike samo 4 dni:bravo::bravo:

Malo sem si ogledala slikce in videla,da že samostojno stojita.:bravo::bravo:.Sta začela prej plazit?

No,moja dva sicer že veselo maširata-seveda s pomočjo.Plazit se jima pa ne ljubi.

Se že kaj pripravljate na 1.Rojstni dan??

Malo sem radovedna:ups:,pa upam da mi ne zameriš!!!


lp:kuza::kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dasu
6.4.2005 10:56:14   
bunkica
OOOOO!Super!:bravo::bravo::bravo::bravo:
Pa nč ti ne bom zamerila k nimam metra zraun sebe,čeprau sm šivilja!
Stojita ja,zdej že hodita tako da se še malo kje prijemata.Drgač pa se je Kaj prvič postavu na noge točno na 7-i mesec,Maj pa 4 dni za njim.Plazla sta se pa pri 6ih mesecih.Še sama komaj učasih verjamem,da mata tok energije in moči.
Mi smo se rodili 2 tedna prej in sta imela eden 2980 kg,drug pa 3080 kg.Uf sem bla kot balon.

Pa vi?

Moram še to priznat,da mam še 2 starejša otroka Timijana in Saro(vidim da maš tudi ti),apak dvojčke met je pa nekaj čist drugega kot pa ,da maš enega a ne?V pozitivi mislim seveda.

:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dasu
6.4.2005 11:18:33   
bunkica
Joj moram hitro težo popravt-2980g in3080g! Jst pa kr kg.:rozica:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dasu
6.4.2005 12:03:55   
lutka
Daj mi povej,najprej sta mi v oči padli imeni tvojih:duda::duda:,a sta res Kaj in Maj? Zanimivo;);)

Jaz rodila 17 dni prej in sem bila tudi jaz oooooooogromna.Po stopnicah sem sopihala ko lokomotiva:)-:)-:)-.
Sta bila tudi kar težka,ne sicer kot tvoja, Matic je imel 2920kg,Žiga pa 2530kg.

Sta pa zdaj že orng težka.Oba imata že čez 10kg.

Ampak tvoja:duda::duda:sta bila pa res hitro na nogah:bravo::bravo::bravo:.

Moja dva sta bol lene sorte:)-:)-
Jaz se trenutno tako zelooooo utrujena.Prava migeca sta.Prva punca,Manca je bila full priden otrok.Ta dva sta pa prava mala:hudicek::hudicek:.

Si tudi ti imela včasih tak dan,ko ti je bilo vsega dost? Včasih se mi zdi da se mi bo strgalo:((:((:((

Ti Timijan in Sara veliko pomagata? Vsaka pomoč ti verjetno pride prav,vsaj meni:bravo::bravo:

Aja,joj,se mi vprašanja kar pletejo po glavi:ups:,kateri voziček imate zdaj ko sta že večja?

No,pa lep dani in veeeliko sončka:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dasu
6.4.2005 13:06:47   
bunkica
Oj,res sta KAJ in MAJ.Saj sta tudi naša prava migeca,še sekundo nista na miru.

Voziček mam pa še vedno tisti k smo ga mel od začetka.Mamo tazga,da se oba gledata in ga še nikol nikjer nism vidla,drgač pa mam sposojenga.Enga pa mamo še tak,da sta 2 in se lahko spneta da je pol v bistvu 1.Ti so tut mal bolj prostorni.

Čauči!:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?