|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj boste pa pri vas naročili?
27.5.2008 21:29:56   
pika74
Ne bomo, ker je žena v službi podpisala, da še 10 let ne bo imela otrok in v zameno dobila audi A6 user posted image .

Kaj pa vi odgovorite nadležnim firbcom?

Meni je v 8 letih že malo zmanjkalo idej za take fore...

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
27.5.2008 21:47:30   
crvicek
Ja no, 2 leti sva poročena, drugač sva skupaj 11 let; pa se mi zdi da me znanci in sorodniki že nekaj let, ko se srečamo najprej pogledajo v trebuh, potem pa sledi ta zguljena frazauser posted image . Na začetku sem kar rekla da kmalu, potem po ss v 6 t (za katerega vedo samo najini starši in najboljši prijatelji) pa rečem, da enkrat bo že in niti podrazno ne želim kar vsem razlagati vzrokov zakaj še nimava user posted image , neglede na to, ali je to zaradi zdravstvenih težav ali zaradi take odločitve. Tisti prijatelji, ki pa vedo za ss, pa sploh ne sprašujejo, saj vedo, da bi me s takimi vprašanji delali še bolj nestrpno.


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
27.5.2008 21:54:37   
LunaLuna
Mene so tudi sedaj nehali spraševati. Sam takoj po poroki so pa vsi spraševali, če je že kaj, pa kdaj bo, pa mama je rekla, naj otroke domov pripeljem itd. Mi je blo že ful hudo in so me še bolj napsihirali. Kot da se nisem že sama dovolj živcirala. Potem pa ti delijo nasvete, da naj se ne sekiram zaradi službe in stanovanja, da se bo vse uredilo pa take zadeve. Pa se sploh nisem glede tega sekirala, dokler niso postali tečni. Mah, me kar razjezi, ko se vsega spomnim.
Pa sej bo, si pravim. Enkrat bo. Ko se bo vsem (vključno z mano) najmanj sanjalo in dozdevalo, takrat bo.


_____________________________

Ni me strah.

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
27.5.2008 22:14:22   
*Junona*
Ampak ko je pa želja tako velika in je vse skupaj še težje... poskušam se sprostiti in upam, da mi bo uspelo, kajti v juniju greva po dveh ss in odstranitvi pregrade ponovno v bojuser posted image user posted image

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
27.5.2008 22:17:19   
pika74
Ma jaz tudi razmišljam, da je včasih že prav na meji, da se mi zmeša... Mogoče bi bilo lažje, če neham upat in se sprijaznem, da ne bom mama...



_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
27.5.2008 22:19:00   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Ne bomo, ker je žena v službi podpisala, da še 10 let ne bo imela otrok in v zameno dobila audi A6 user posted image .

Kaj pa vi odgovorite nadležnim firbcom?

Meni je v 8 letih že malo zmanjkalo idej za take fore...


joj, Pika, si me pa nasmejala. jaz sem zadnjič rekla, da bova počakala na razprodajo...  matr, sam eni so pa res nadležni s tem. men gre najbolj na živce prijateljica ki vse spremlja, pa še vedno kako tako pribije, da bi jo v tistem momentu najraj v žlici vode utopila.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
27.5.2008 22:19:36   
Fargesia
Pika, ne govori traparij! BOŠ MAMA!!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
27.5.2008 22:23:03   
pika74
Men gre pa ena teta ful na jetra... in dons sm šla prou z namenom k njej, da ji audi A6 pokažem in povem u glavo, da sem podpisala pogodbo... pismu... pa je ni blo doma user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
27.5.2008 22:57:37   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Ma jaz tudi razmišljam, da je včasih že prav na meji, da se mi zmeša... Mogoče bi bilo lažje, če neham upat in se sprijaznem, da ne bom mama...








Nikoli tako ne razmišljaj, mamina prijateljica stara 45 let ima 2letno hčerkico, trudila se je, da ne razlagam kako, od svojega 20 leta!
Res pa je, ko je zamenjala partnerja in dobila drugega je hitro zanosila,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image govorili pa so ji da nikoli ne bo mogla imeti otrokuser posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
27.5.2008 23:08:30   
Veverička
Ja, nič, jaz (oz. midva) sem povedala kar tako kot je bilo, po resnici. Da se trudiva in ne gre oz. da se "zdravimo" itd.
Nikoli več niso dajali neumnih pripomb v stilu: zdaj bi pa že bil čas, da naročite; še ni nič trebuščka; kdaj bomo pa kaj zibali...????

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
27.5.2008 23:22:29   
pikovit
Pika kaj ga pa sračkašuser posted image Pa veš,da boš mama.Saj veš kaj imaš spodaj napisano.Potrplenje je božja mast.Smo pa vsi na istem,Ko mene kdo vpraša jim enostavno povem,da nama je zaenkrat lepo tako kot je in da se nama nikamor ne mudi.Zdaj nekateri so tiho drugi,pa da mi že bije urca.Jaz jim pa samo odvrnem.Bova že in jim dam en lep nasmeh.

Maša vem kako je to z prijateljicami.100x eno in isto,potem ti pa pribije tako,da bi ji vratno žilo človek pregriznu.

Lahko noč moje soborke oz. bodoče mameuser posted image

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 1:12:43   
tinč407
joj, niti ne pravite kaj vse se vam je dogajalo. Če jaz naštejem vse moje anekdote povezane z tem, mi bo zmanjkalo strani na netu user posted image
prvo, so nama za novo leto vsi voščili, da pa letos pa res morava kaj naresti... user posted image
potem sem nehala kaditi, ker sva res šla v akcijo za bebija user posted image  pa so me potem vsi spraševali al sem že noseča, če sem nehala kaditi...
za nameček sem se zredila za par kil... zopet eno in isto.. prvo pogled v trebuh, nato pa isto vprašanje:al si noseča al pa si se malo zredila user posted image  
ko pa sploh ne vidijo tistežile, ki mi tako vidno stopi iz čela ko se mi dvigne pritisk user posted image
danes pa še mati user posted image  jej solati, da bo dete zdravo user posted image  pa sem samo rekla, da me križ boli user posted image user posted image user posted image user posted image
to je le kapljica v morje takih vprašanj, ki sem jih že doživela...
so ble tudi take, da je celo mesto vedelo, da sem noseča lansko leto, samo jaz pa moj dragi ne... pa zopet samo zato ,ker sem pridobila nekaj kg user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 7:31:01   
becky
ko sma midva vidla + (ki mu je sledila M, tak da mislim, da je bil ss-se tud G s tem strinja), sva vsa vesela povedla novico družini. ko so izvedli, da bebice ne bo, je tip od sestrične (18 let) rekel:" A jo je zajebalo, a?". sem še vedno šokirana od te izjave. tak da sva se odločila, da ko boma vidla + (in upava, da bo držal), ne bova povedla, dokler ne bo prve slikice.

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 8:19:42   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407
so ble tudi take, da je celo mesto vedelo, da sem noseča lansko leto, samo jaz pa moj dragi ne... pa zopet samo zato ,ker sem pridobila nekaj kg user posted image


lani januarja sem imela hiperstimulacijo in sem bila 4 dni v KC...in ko pridem v službo, mi en sodelavec reče...ej Maša, nekaj te moram vprašat...in jaz iz topa...NE, NISEM NOSEČA...matr v 4 dneh k me ni bilo sem trojčke rodila...pa se je režat začel, ker me je točno to hotle vprašat če sem noseča...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 8:29:52   
kristinaj
jaz sem jim osdg da takrat ko osta od sestre zrasla, da bodo lahko potem samo moje crtali........zdej se pa crtajo od sestre oba, naša tamala in še nekdo, ki prihaja oktobra....user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 9:31:25   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: maša82

Pika, ne govori traparij! BOŠ MAMA!!!!


Itak da boš, tole poletje bo čarobnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 9:41:42   
biba77


IZVIRNO SPOROČILO: maša82

Pika, ne govori traparij! BOŠ MAMA!!!!


Se kar pod Maso82 podpisem.

No, da ne boste mislile, da se potem, ko imas prvega, kaj spremeni.
Mi imamo nasega soncka ze 2 leti in vec ali manj VSI  iz okoli vedo, da nisem ravno v zraku zanosila, ampak sva potrebovala dobri 2 in pol leti za zanositev, ampak sigurno ze eno leto poslusam, da zdaj pa je treba HITRO SE ENEGA NAROCIT. Da ne bo velike razlike!user posted image
Vcasih res ne vem, kaj ljudje premlevajo v svojih glavah. Ce sploh kaj...
Sicer sem pa tudi sedaj ze spet fosilka. Leto in pol je ze mimo; leto in pol kemije in hormonov...user posted image


Pika74, nikar si ne pusti, da ti pridejo preblizu butasti komentarji. Avto pa...   ... bi mene tudi taki meu.user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 9:58:59   
kajsica
Pika, kot prvo BOŠ MAMI SIGURNO!!!! Slej ko prej, ene pač moremo malo več storiti in pretrpeti, da bomo postale mamice. Tudi midva se trudiva že 8 let in sva skupaj skoraj 13 let.

Mene je v začetku to tudi strašno jezilo ko so me spraševali kdaj bomo naročili in sem se motala ven z raznimi odgovori, pa stanovanje, pa službe, pa to in uno. Ma dovolj bedarije!!!

Sedaj ko me kdo vpraša kdaj bomo naročili pa rečem samo KO BO ČAS! in ponavadi sledi vprašanje, kdaj pa bo čas, saj si pa ja stara dovolj in da mi bo vlak odpeljal (imam 35 let), pa sledi moj odgovor KO SE BOVA MIDVA ODLOČILA ZA TO!!!! in ponavadi je pogovor o tem končan. Res je malo oštro, samo kaj pa koga brigajo moje privatne zadeve. Najožji krog najinih familij itak ve kaj se dogaja in naju spodbujajo in navijajo, za ostale pa mi je špansko selo.

Poskusi s takimi odgovori. Meni je uspelo!!!!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 11:35:24   
~Biba~
JAo samo jim res nič ne paše....kja kdaj pa boš nam ti pripeljala kakega fanta pokazat...nato sledijo vprašanja ala kdaj se pa bosta poročila; če ne ež prej pa seveda, ja kaj vidva pa eš nič nimata, kaj te čakata; ko pa je en otrok na svetu, pa seveda, bo treba hitro drugega naročit...kaj pa potem sprašujejo, ko si poročen in imaš 2-3 otroke?
kdaj greš v penzijo?user posted image
No pri meni so trenutno začeli s vprašanjem..
Kaj vidva še ne mislita nič met?
..trenutno se lahko še izgovarjam z šolo, diplomo, službo; stanovanjem..ker se še vse počasi rihta...kaj pa ko bo to vse to končano?
Ma ne vem, bi jim kar najraje nekaj zabrusla nazaj...ta vprašanja so enaka kot, tisti pogovori o vremenu, ko nimaš nič druga pametnega za  povedatuser posted image
Ena je enkrat tu na RR rekla, da bi jim najraje nazaj zabrusla z
( enako intimnim vprašanjem; kot je vprašanje o naraščaju);
kdaj ste pa vi nazadnje sexali; se žal ne spomnim kdo je to biluser posted image

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 11:57:01   
dana
Po pravic povedat pa te potem vsi pustijo pri miru, ker jim je nerodno spraševati.
Naju že kako leto sprašujejo kdaj bo pa ta drugi... Pa kar povem da če bi blo od naju odvisno da bi že bil, samo ker pa ni .... Pa je mir.

Ne zastopim pa ljudi kaj za vraga jih toliko skrbi kdo ima otroke, kdaj jih bo mela, zakaj jih še nima itn.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 12:08:49   
hedviga
JA, jaz sem tudi že ugotovila, da je na konc naboljš povedat tko k je, potem je zihr mir.
Mislim, enkrat sem sprakticirala. Vprašanje je bil klasika:ja kaj pa čakata, kdaj bo pa kaj otrok?
In sem imela res dober dan, glih M, mal depresije in to in sem samo odgovorila: midva ne moreva imeti otrok.
In TIŠIIINAA, nerodn ji je bilo za umret,ker je tako "taktno" spraševala. Sem si mislila, prav ti je  kaj te briga vsaj ne boš več spraševala bedarij.
Al pa odgovarjam, da jih ne znava sama narest, da če pomagajo, da najine k sva tako fina bodo naredili kar na kliniki in take kozlarije...
Ampak men se še ne dvignejo vse kocine pokonc, če samo vprašajo, mene RES vrže do plafona, ko mi (najbrž sicer dobronamerno, ampak kaj vas k...briga) delijo nasvete. In točno eden me do konca pogreje: samo sporstit se morta pa bo zhr ratal. Vse je v glavi.
AAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 12:41:46   
nf
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Ampak men se še ne dvignejo vse kocine pokonc, če samo vprašajo, mene RES vrže do plafona, ko mi (najbrž sicer dobronamerno, ampak kaj vas k...briga) delijo nasvete. In točno eden me do konca pogreje: samo sporstit se morta pa bo zhr ratal. Vse je v glavi.
AAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image


Ufffff se ne bi mogla bolj strinjat user posted image  user posted image  user posted image
Ne štekam folka, ki je radoveden za vsako ceno user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 12:51:43   
hedviga
MA, to je pomoje isto kot pri nesrečah, ko se ljudje zraven pasejo kot muhe na d... Bolj ko je krvavo bolj je zanimivo. Al pa te resničnostni šovi...
Mmm, kolk je res fino poslušat o tuji nesreči, tuji intimi....

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 13:05:40   
nf
Freud bi imel sigurno fin odgovor na take ljudi user posted image  Take psihoze so sigurno slika lastne bednosti.
Da se ne bomo narobe razumeli. So ljudje, ki jo pač ustrelijo mimo in to hitro spoznajo in jim je žal. So pa ljudje, ki po svoje uživajo v malem mučenju drugih in naslajanju ob tujih problemih. Bljak user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj boste pa pri vas naročili?
28.5.2008 17:51:22   
marjetka cvetka
jaja, se strinjam, da Freudu ne bi bilo dolgčas v današnjih časih, ja.

sama trenutno še nimam problemov s takimi vprašanji, saj sem se sprijaznila, da to ni v moji moči in psihi, tako da ti izgovori o sprostitvi ne palijo. Bolj sproščen sonček pa res ne morem bit, če ne bodo rekli,d a sem cel caš na drogah user posted image

Vprašanja tipa, ja kdaj bosta pa vidva imela otroke pa enostavno odgovorim da zaenkrat znava samo uživat, ustvarjat pa zaenkrat še ne user posted image  Ne vem, kaj je takega v tem stavku, samo pol imam mir - al jim je nerodno zaradi intime odgovora, ali pa jih presvetli.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?