|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 11:42:58   
lea23
zanima me, če kdaj prakticirate juhe iz vrečk? maggi, podravka, knorr,... ?
pri nas so za kosilo 2-4× na teden.

sem se učeraj pogovarjala z znanko, o prehrani in podobno, in ko sem omenila da sem učeraj za kosilo skuhala paradižnikovo juho iz vrečke + ostalo, me je kar začudeno pogledala. je rekla da imajo oni 1× na mesec za kosilo za juho pač juho iz vrečke.


< Sporočilo je popravil lea23 -- 1.5.2008 11:48:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 12:02:07   
Hope2
V študenstkih letih sem jih jedla nekajkrat na leto, vendar 2-4x na teden to svinjarijo jest, ne hvala. Se raje potrudim en dan, vržem kos mesa in malo zelenjave in skuham juho za večkrat. Dam v manjše posode in zamrznem. 

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 12:03:58   
Anonimen
Enkrat na mesec ponavadi, mogoce kdaj tudi veckrat, ampak se vedno redko. 2-4x na teden pa ne bi, hvala. Predvsem so jedli gobovo juho iz vrecke, zdaj jo pa mami sama dela. Govejo juho itak skuha vsak teden, edino ce si kdaj za vecerjo ali pa po soli naredimo kako iz vrecke. 

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 12:07:26   
gruška
Pri nas smo juho iz vrečke v zadnjih desetih letih jedli ene 5x (ponavadi na morju, ko bla lih "sila"), drugače nikoli... Smo pristaši zdrave hrane... 

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 12:43:33   
Anonimen
Mogoče enkrat na tri leta skuham juho iz vrečke, drugače pa vse sveže, tudi gobovo, paradižnikove itak ne jemo, včasih grahovo ali porovo juho.

Moje mnenje: močan okus, veliko soli in nobene vsebine, zato se vrečk izogibam.

(odgovor članu gruška)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 12:53:45   
mojsoncek
Jih ne uporabljam. Jih raje kuham sama, ker so bolj okusne in naravne kot tiste iz vrecke in se jih da prav tako hitro pripraviti.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 13:35:17   
Naja30
Ne velikokrat. Npr. 1x na mesec - če.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 13:53:28   
Majuska
Meni je iz vrečke dobra gobova juha ... samo prav pogosto je pa ne jem 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 13:53:29   
kajajaka
včasih smo jih imeli recimo 1x na mesec, sedaj nič več - imam predpisano dieto z manj soli. Te juhe iz vrečke so pa v glavnem sol in par dodatkov v obliki arom... Otroku je pa itak ne bom dajala čim dlje časa.

Saj je ena hitra zelenjavna juhica skuhana v manj kot pol ure.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 14:18:39   
eva1
Zelo redko-mogoče 1x na mesec-ponavadi še to ne! Mora biti res sila, da jo skuham!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 14:48:08   
vesna.com
Velikokrat,oz. kupim kilsko juho in potem delam samo zakuhe.Špargljevo, gobovo,cvetačno  ipd pa kuham sama.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 15:11:59   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

Meni je iz vrečke dobra gobova juha ... samo prav pogosto je pa ne jem 


podpis


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 15:25:38   
jagodica
Najraje imam domačo skuhano župco,če ne gre drugače jo pa tudi kupimo.
Naša tamala ima raje kupljeno kot domačo,vendar se izogibamo temu,da jo ne kupimo toliko pogostokrat.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 15:37:03   
Dream
Sem istega mnenja, da je domača juha (pa naj bo kakršnakoli) veliko bolj zdrava in okusna, kombinacij pa je prav tako nešteto. Mogoče jo jemo 1x na mesec, če ne še redkeje...

(odgovor članu jagodica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 16:29:47   
Anonimen
Samo na morju včasih, pa še to redko.
Doma nikoli.
Na splošno ne maram instant hrane oz. je nočem pripravljat. Že tako dovolj svinarije pojemo brez vrečk in konzerv.

(odgovor članu Dream)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 16:32:06   
Volga
Jo tudi pripravim, če je treba, ne morem reči, kolikokrat, vsekakor pa manj kot 2x na mesec. itak pa svinjarijo jemo povsod, ne samo v juhah iz vrečke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 17:21:51   
Kaliope
jema jih največrat na kampiranju - torej poleti ... drugače pa zelo redko,  edino v gobovo juho, ki jo sama kuham, dam še malo te instant, ker se mi zdi, da ima potem juha izrazitejšo aromo (sploh, če jo kuham iz zmrznjenih gob) ... aja, pa parkrat na leto si kupima kitajsko juho z nudli (ko imajo ravno v Hoferju ponudbo)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 19:24:46   
puncica
Po moje od kar berem o zdravi prehrani in vsem ostalem (to je že kako leto) nismo pojedl nobene juhe iz vrečke. Da bi pa to jedl 4× na teden uh se kr zgrozimuser posted image , da bi tole dajala otrokom, raj juhe ne skuham, kot pa da jo dam iz vrečke.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 20:32:38   
Lianna
Juho jem bolj redko. Če že iz vreče zraven še skuham svežo zelenjavo in jo dudam. Drugače pa se da tudi zelenjavno juho hitro naredit (samo skuhaš zelenjavo, del zelenjave zmiksaš-če je pregosto dodaš še malo vode v kateri se je prej kuhala zelenjava, del pa potem zrežeš na majhne koščke in potem umešaš k zmiksani zelejnjavi, dodaš še začimbe in je). Taka juha ti ne vzame preveč časa.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 21:47:53   
MAŠKA
Odkar imamo otroka (3 leta) juhe iz vrečke sploh še nismo jedli.

< Sporočilo je popravil MAŠKA -- 1.5.2008 21:48:19 >

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 22:50:15   
Anonimen
Zelo redko, če že, vedno dodam še svežo zelenjavo, če je pač zelenjavna. 

(odgovor članu MAŠKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
1.5.2008 22:50:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

Meni je iz vrečke dobra gobova juha ... samo prav pogosto je pa ne jem 


Enako, mi je bila dobra, v studentskih casih...user posted image .

Zdaj mi je premocna, preslana, jo se vedno kupim, ker mi se vedno disi, potem pa pol vrecke vrzem stran user posted image

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
2.5.2008 14:41:35   
Jessy
Pri nas jo jemo bolj poredko, enkrat na 14 dni. Jemo jo izključno zato, ker so v njej neke posebne soli, ki so za telo zelo dobrodošle. To ni zrastlo na mojem zelniku, ampak je moji mami svetoval zdravnik, ko je staknila salmonelo. Od takrat naprej jo sem pa tja skuham brez slabe vesti.
Drugače pa skoraj vsak teden skuham lonec goveje in jo dam po manjših porcijah v skrinjo.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
3.5.2008 23:31:29   
arabela*
Ja mi tud kar prakticiramo.V nedeljo obvezno goveja juhca ali pa gobova narejena sveže.
Med tednom,ko pa se bolj na brzino kuha,pa tud kdaj dam to juhco.Mala ima rada te zelenjevne,pa brokoli,al pa mineštrone.
Bi jo kar zdaj jedla,si mi lušte naredilauser posted image .Sem pa zadnje čase kupla v Hofru,pa se mi zdi da so dost boljše kot te Maggi,pa Knorr

< Sporočilo je popravil Saraya -- 3.5.2008 23:32:06 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pripravljene juhe iz vrečk....
3.5.2008 23:47:51   
sazi
mi smo jih pred leti imeli kvečjemu za na dopuste (smučarijo in jadranje, ker res ni bilo ne časa, ne prostora za pravo kuho) - ampak - nikoli več - že vsaj 3 leta nisem nobene juhe iz vrečke, niti z umetnimi dodatki ala vegeta, začinka...
Se da zelo hitro pripraviti juho tudi iz naravnih sestavinm, je pa res, da morajo biti na "zalogi", kar je z juho v vrečki preprosteje - ponavadi to rešim tudi tako, da imam v zamrzovalniku zamrznjene bučke, por... vedno pa nekaj posodic zmrznjene goveje juhe, ki jo skuham 1x na cca 10 dni.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?