|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velika kopalnica
17.4.2008 22:11:13   
mala maja
imamo sobo v starejši hiši v kateri naj bi bila kopalnica. Soba je velika 4.5m x 4.8m.  Vsi nama govorijo naj jo pregradiva in dobiva dve mali sobiuser posted image ., potlej pa nista uporabni za ničuser posted image  Pa še v  mansardi je.

Me pa zanima vaše mnenje. No sej sva odločena da bo ostala velika kopalnica mapak vseeno. Ima katera tako veliko kopalnico. Kakšni so + in - user posted image
Ok razumem da je veliko ploščic, amapk saj nama ni trab dat po vseh stenah ploščic. Ena je lahko brez. Dobila sem celo komentar da bo treba dati še en radiator notri, da bo premalo ogrevana. A če bi bila soba bi bil pa dovol en radiatoruser posted image

Kaj mislite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velika kopalnica
17.4.2008 22:17:39   
Anonimen
Vi kar naredite veliko kopalnico.

Itak vas je pet, a ne, ne bo nikoli gnece user posted image . Dajte tri umivalnike, ne samo dva, ce lahko....za vse tri pobalincke naenkrat.

Mansardo pregrajevat na dve majhni sobi...kaj pa vem. A ju rabite? Bolj kot kopalnico?

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velika kopalnica
17.4.2008 22:20:21   
N _ B
Če imate ostalih sob dovolj bi imela jaz kopalnico. Pregrajevat tako sobo? Jaz je ne bi. V kopalnico bi pa dala veliko kad za otroke in še tuš kabino, dvojni umivalnik....itd itd

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velika kopalnica
17.4.2008 22:23:57   
mala maja
V spodnejm nadstropju bomo imeli še eno kopalnico. Pol manjšo od zgornja. V njej bo WC pa tuš kabina in umivalnik. Zgoraj pa naj bi bila ena velika kopanica. Nič kaj razkošna in brez pre*******ja , samo velika pačuser posted image

Mneni je drugače tud všeč dvojni umivalnik pa tuš in banja v eni kopalnici....user posted image

Drugače pa sobo bi tud rabil jauser posted image . Imamo samo dve otroški pa tri fante. Sam sej še sedaj tudi ta večji 11 letnik večinoma časa pri nama spi, tamal se pa tako in tako skoz šverca. Včeraj sem pristala v špampku ob postelji. Moji fantje so se pa komotili na zakonski postelji.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velika kopalnica
17.4.2008 23:05:28   
lelaval
Vi očitno ne potrebujete otroških sob, pač pa veliko spalnico z ogromno posteljo  ( za vseh 5) user posted image  user posted image

Naredita, kot je vama prav - res, da nimate punc (te preživijo ogromno časa v kopalnici, ampak tudi fantje ne zaostajajo user posted image ) - kopalnico z 2 umivalnikoma + kad + tuš kabina

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
17.4.2008 23:29:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velika kopalnica
17.4.2008 23:55:36   
Marogica
Če potrebujete še eno sobo, ker je eden od otrok še nima, se mi zdi bedasto imeti dve kopalnici, eno celo zelo veliko....Koliko časa pa človek preživi dnevno v kopalnici? Pa vzamimo, da eno uro zjutraj in eno zvečer, kar je tako ali tako preveč...Torej za dve uri dnevno bi ti "trošila" 21m2, a otrok ti bo brez sobe? Koliko časa pa otroci, ko malo odrastejo, preživijo v svojih sobah? Vsaj 15 ur, s spanjem vred...

Madona no...vsak človek rabi prostor, da se umakne v svojo "intimo". Najstniki še posebej...in tudi tvoji bodo kaj hitro najstniki...

Mislim, da ta vajina rešitev ni najbolj "prijazna otrokom".

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velika kopalnica
18.4.2008 0:12:38   
rija
jaz mam rada velike kopalnice, vendar se vseeno strinjam z marogico: vsak otrok svojo sobo, saj ne bodo večno majhni.
za moje pojme, res da smo trije, je ena kopalnica absolutno dovolj. tudi mi imamo v recimo kar veliki hiši samo eno kopalnico. mi je enostavno škoda denarja, da opremljam dve, potem pa ene itak nikoli nihče ne uporablja....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velika kopalnica
18.4.2008 6:33:23   
Anonimen
Mogoče bi pa to lahko pregradila v sobo, ki bo velika 10m2 in ti potem ostane za kopalnico 6m2. Ker 10m2 velika soba je čist ok, kopalnica pa tudi.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: velika kopalnica
18.4.2008 7:19:40   
Lunca1
Jaz bi na tvojem mestu pregradila prostor in naredila še eno otroško sobo in majhno kopalnico. Glede na to, da eden od otrok še nima svoje sobe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: velika kopalnica
18.4.2008 8:02:13   
Nika v službi
Ja, tudi jaz se strinjam s predlogom, da poskusiš skombinirat otroško sobo + manjšo kopalnico.

Če bi imeli vsi dovolj prostora in bi bila ta velika kopalnica pač bolj "luksuz", sem absolutno ZA, saj obožujem velike kopalnice.

Mi imamo veliko hišo, P + N + M, pri čemer je kopalnica v vsakem nadstropju, torej so 3, pa moram reči, da jih ni nič preveč.

Zdaj tisto v mansardi preurejamo na novo in resno razmišljam, da bi prebila steno in jo povečala, da bi bila.... hm, veliiiika. Taka, da bi dala noter eno ogromno masažno kotno kad, pa WC, pa tuš kabino, pa dva umivalnika, pa kako pregradno mini steno med WC-jem in umivalniškim delom, pa muziko noter in ogrevane kaskade.... Sem čisto usekana na take ogromne kopalnice, ki vodijo direktno iz spalnice.

No, ampak to pride v poštev, če imaš prostor in so potrebe vseh članov bolj ali manj pokrite.
Bi rekla, da če racionalno razmisliš, še ene tako velike kopalnice ne potrebuješ, ena manjša bo pa prav prišla, otrok pa tudi rabi svojo sobo.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: velika kopalnica
18.4.2008 11:02:45   
sazi
4.5m x 4.8m. Vsi nama govorijo naj jo pregradiva in dobiva dve mali sobi ., potlej pa nista uporabni za nič


kako se da pregraditi in kako uporabiti je res lahko zelo različno, glede na vse možnosti, ki jih prostor ponuja - vhod, okna, oblika, poševnine...

Ta prostor je velik skoraj 22m2. To jer dovolj za sobo in za kopalnico - kot rečeno, je pa zelo odvisno od prostora.
Naša kopanica bo velika malo manj kot 8m2, pa bo notri dvojni umivalnik, wc, bide, banja, pralni in sušilni stroj, pa še ena omara. Tuš bo pa v drugi kopalnici, ki je velika manj kot 3m2.

Torej, če je le možnost, d anaredito oboje - soba in kopalnica, bi bilo itak najbolje - ampak to si verjetno že sama pogruntalauser posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: velika kopalnica
18.4.2008 11:10:25   
sazi
aja, pa še o ogrevanju - v kopalnici imamo ponavadi bolj toplo, kot v sobah, zato bi verjetno bil za sobo dovolj 1 radiator, za kopalnico pa ne. Lahko pa v kopalnici date talno gretje - če ga sicer nimate razpeljanega po hiši, pa se brez problema lahko namesti električno talno gretje.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: velika kopalnica
18.4.2008 11:40:47   
zoom zoom
Kaj pa če naredite v zg. nadstropju samo WC + pisuarij + umivalnik (glede na to,d a so samo fantje), zraven pa eno večjo sobo.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: velika kopalnica
18.4.2008 13:02:08   
Naty_ka
Tudi jaz bi naredila wc+tuš kabino+umivalnik in še eno otroško sobo. Vseeno je fajn, če ni treba daleč letat na wc user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: velika kopalnica
18.4.2008 17:11:49   
mala maja
ma soba je tako čudne oblike in še tam ko bi lahko bila kopalnica je mansarda. Sicer je zid visok na eni strani 170cm samo vseeno premalo za naše velikaneuser posted image . Sicer bi se dala full lepo pregradit, amapk potelj bi imeli dve mali sobici.

Sem razmišljala nekaj o tej smeri, da bi ob eno steno dala naresti vgradno omaro za posteljnino, brisače in mogoče celo en del omare za zimsko garderobo-bunde, kombinezoni in take reči.user posted image

Otroške sobice pa zanekrat res ne potrebujemo nujno, v nekaj letih pa z možekom tako in tako razmišljava da bi še malo povečala naprej stanovanje nad štalo, ki ni več v uporabi amapk sam za drenuser posted image  
amapk imava načrte enkrat tam če bo denaruser posted image  zrihtat še eno stanovanje za v najem, pa eno sobico za našega ta malega, ker ga ne upam še dat iz spalnice.

< Sporočilo je popravil mala maja -- 18.4.2008 17:12:36 >

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: velika kopalnica
4.5.2008 18:29:42   
Poka
Midva bova v novi hiši tudi imela tako veliko. To zato, ker moj obožuje velike kopalnice in sva eno sobo namerno spremenila v kopalnico. Kako se obnese ti pa še ne morem povedat, ker še ni zgrajeno... Verjetno bo pa notri tud kdaj kakšna manjša savna, če se bo izkazalo, da je preveč prostora.

Bi pa, če bi bilo po moje jaz naredila iz te sobe spalnico z manjšo kopalnico ali z garderobno sobo.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: velika kopalnica
4.5.2008 22:40:38   
Drnula
Jaz sem za veliko kopalnico, mnogo bolj kot pa za dve kopalnici. Pri zdajšnjih novogradnjah deluje kot da sta dve kopalnici skoraj obvezni user posted image Jaz se s tem ne strinjam, samo dve bi imela za opremit in dve za spucat, kakšnega posebnega + pa res ne ...

Jaz bi pri tej velikosti edino premislila, da bi zrven naredila garderobo. Meni osebno zelo odgovarja, da imam obleke v kopalnici. S tem tudi manj pohištva in več prostora po sobah. Seveda če že nimate druge garderobe. Če bi vam to odgovarjalo bi lahko naredili eno morda knauf pregrado oz predelek za omare, police in/ali odprte obešalnike in veeelik špegel user posted image Tam  bi se recimo skrivale tudi cunje za speglat

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: velika kopalnica
5.5.2008 8:32:32   
KIKI****
Jaz ti tud priporočam sobo in kopalnico.
Naš ima veliko sobo, 16 m2 (ko sem bila jaz majhna sem imela točno 3x3 sobo pa je bla dovolj) kopalnico tud nimamo premajhno paje velika 10 m2.
Vse skupaj malo več kot imaste vi prostora v tisti sobi.
Daj sobo nekje na 14 m2 in kopalnico na 8 m2 pa je stvar rešena.

Pa veliko veselja ti želim ob reševanju tega problemauser posted image

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: velika kopalnica
6.5.2008 15:34:25   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja
4.5m x 4.8m. 

Prevelika kopalnica. Rajši jo pregradite v kopalnico in posebej WC. Če vas je 5,je to skoraj nujno. Kakšen del prostora če ostane pa je lahko kot prostor-omara. odvisno kakšne so ostale potrebe.


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: velika kopalnica
8.5.2008 22:40:44   
Annny
Jaz sploh ne bi razmišljala in bi naredila sobo za 3. otroka. Ne bi nič pregrajevala.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: velika kopalnica
11.5.2008 22:14:09   
mala maja
smo se odločili da jo pregradimo in dobimo dve manjši sobici.  Trenutno bo ena kopalnica in druga "rumpl kamra"user posted image user posted image  čez kakšno leto in dve pa bo postala mladinska soba za tavečjega. Bomo mu spodaj uredili tak kotiček za učenje in prosti čas, potlej pa luknjo na podstreho pa gor samo posteljo.user posted image user posted image  Bo super izgledalo, še bolj bo pa super ko bo začel punce domov vozituser posted image user posted image user posted image  bosta lepo skritauser posted image  
pa še pri ploščicah za kopalnico bomo prišparal, ker jih za tako malo kopalnico že imava doma 3 leta in vprašanje če se da še kaj za dokupit, kvadratura je pa glih prav.user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




POROKA ?
tailor

ali ste v današnjih časih za poroko ali samo za skupno življenje brez papirja.

poročeni (52%)

zaročeni (7%)

ločeni (1%)

izvenzakonski (36%)

samski (5%)


Število vseh glasov: 438

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!