|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Terme Olimia
12.2.2008 8:01:40   
lex
Ker letos ne bomo mogli na morje vsi skupaj, sva razmišljala, da bi med 1. majskimi odšli v kakšne toplice. Zanimajo me predvsem otroški bazenčki. Če je v teh termah vsaj 1 bazenček z vodo nižjo od 1m (tako da ima 3 letnik dno in se lahko igra v vodi)? Saj gre tudi v večji bazen ampak malo cvika in ajbolj uživa če je v vodi mobilen brez vsega in da lahko hodi po vodi. Pač bazeni me malo zanimajo.

Hvala

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Terme Olimia
12.2.2008 8:35:22   
anita4
živjo!
Res da sem od tam doma oz. blizu Olimia , pa še v Olimju delam (trenutno seveda na porodniški), ti lahko sporočim samo to da za otroke bo zelo zanimiva Koča pri čarovnici,Čokoladnica (kjer se bo lahka vsa družina posladkala),potem imate  na razpolago nekakšen mini živalski vrt, pa napr. kmečki turizem Jelenov greben kjer si lahko v živo ogledate jelene, pa kmečki turizem Amon kjer imajo ponije (vsaj imeli so jih),kar se pa gre za bazene pa ti prilagam link.www.terme-olimia.com/si/termalia/bazeni/

To je vse v okolici bazenov Termalija(peš hoje 1 urco,s kolesom 15 minut)
Da ti pa seveda ne pozabim priporočati vodnega parka Aqualuna ,vsako let ga ravno na 1 maj oziroma par dni prej odprejo če je lepo vreme (ti bazeni so 10 minut hoje stran od term Olimia).Čudovita zadeva z tobogani.

Toliko sem se dosedaj spomnila če te kaj več zanima piši na ZS.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Terme Olimia
12.2.2008 8:49:42   
PIAF
Ojla!
Mi smo bili v Aqualuni in zelo uživali. Naš je bil star 2 leti. En bazen je okrogel z zelo nizko vodo (meni do kolen), eden pa malo globji (kjer je tobogan...) in primeren za otroke, ker ni globoka voda. Potem so še valovi vsake toliko časa - ful zanimivo. Takrat vsi tečejo k tistemu bazenu...
Priporočam!
Tudi mi še bomo šli!

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Terme Olimia
12.2.2008 11:16:02   
lukec
Ja res je, mi velikokrat preživimo kak teden v brunarici ob Aqualuni in je super. Tudi naš je star tri leta in v kompleksu sta dva bazena primerna za majhne otroke, oba z nizko in toplo vodo, malim toboganom, slapom ... Definitivno priporočamuser posted image
V malem otroškem bazenu je tako globoka voda user posted image , v večjem pa nekje 80 - 90 centimetrov. Samo, če bo vreme primerno za kopanje zunaj.
V Termaliji pa je tudi bazenček za otroke (pokrit) in nima več kot 50 cm.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Terme Olimia
16.5.2008 23:12:05   
malenaa
Mene pa zanima, če je kdo izmed vas ze bil v aparthotelu Rosa, in kaj vse moras imeti zraven, če si sam kuhas - mislim na kuhinjske krpe, posteljnina ipd. pa kak je z hladilnikom in temi kuhinjskim stvarmi. sprasujem ker greva s fantom in bi si rada sama kuhala.
hvala

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?