|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bachove kapljice!
15.5.2008 12:53:43   
Metka25
Pozdravljene!

Sem v 32 tednu nosečnosti in imam probleme z tesnobo pa malo depresije.Ker vem, da AD-jev ne smem jemati, bi jemala Bachove kapljice-slišala sem da se lahko jemljejo v nosečnosti(niso nič škodljive) in da zelo pomagajo.Me pa zanima, če jih je katera jemala v času nosečnosti in kako je bilo?Ali pa če jih je katera jemala po porodu?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bachove kapljice!
15.5.2008 19:27:20   
Majabo
Jaz sem jih jemala in so mi pomagale. Če bo potrebno jih bom jemala tudi po porodu.
Če rabiš še kaj več se mi javi na ZS.

(odgovor članu Metka25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bachove kapljice!
16.5.2008 13:32:56   
Metka25
Majabo-imaš z.s.

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?