|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnica in jadranje
14.8.2008 12:49:41   
Dušk@
Pozdravljene, a je katera že bila na jadranju ko je bila nosečka? Mi smo namreč rezervirali, še preden sem zanosila, sedaj sem pa v 17. tednu in z otrokom je vse OK. Imate kakšne izkušnje, sicer vem, da je vse odvisno od vsake posameznice.....


LP, D
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnica in jadranje
14.8.2008 12:51:24   
Lunc_a
In zakaj ne bi šla?Isto kot vprašanje ali lahko tečem zdaj ko sem noseča :)

(odgovor članu Dušk@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnica in jadranje
14.8.2008 13:02:55   
Dušk@
včasih imam problem z vkleščenim živcem na levi nogi in ko boli, boli ko hudič........tega me je malo strah.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnica in jadranje
14.8.2008 13:11:50   
Lunc_a
No potem ne hodi

(odgovor članu Dušk@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečnica in jadranje
14.8.2008 13:15:12   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: Dušk@

včasih imam problem z vkleščenim živcem na levi nogi in ko boli, boli ko hudič........tega me je malo strah.


Potem pa si zastavljaš napačno vprašanje.
Nosečnost z vkleščenim živcem nima nič skupnegauser posted image .

Drugače pa:
Ja, normalno, da gre zdrava nosečnica lahko na barko oz. jadrat.
In, ne normalno, da z išjasom ne boš rinila na barko na dopust, pa še kam drugam tudi ne.

(odgovor članu Dušk@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečnica in jadranje
14.8.2008 13:16:15   
Dušk@
če nisi dobro prebrala, sprašujem ali ima katera podobne izkušnje, ne kaj si ti misliš, hvala vseeno za tvoje nasvete.


D

< Sporočilo je popravil Dušk@ -- 14.8.2008 13:18:12 >

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečnica in jadranje
14.8.2008 13:19:56   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: Dušk@

če nisi dobro prebrala, sprašujem ali ima katera podobne izkušnje, ne kaj si ti misliš, hvala vseeno za tvoje nasvete.


D


Prebrala sem že prebrala, smo iz napisanega ni jasno kaj sprašuješ.user posted image
Ali te zanimajo izkušnje z nosečniškim jadranjem, dopustovanjem z išjasom, ali obojim skupaj.

Izkušenj z jadranjem imam ogromno, z išjasom pa pač nobenih. Zato ne vem, če sploh lahko potešim tvojo radovednostuser posted image

(odgovor članu Dušk@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečnica in jadranje
14.8.2008 13:21:30   
Jatek
Jaz sem bila lansko leto v 13 tednu na jadranju.
Bilo je super, samo malo bolj slabo mi je bilo kot ponavadi.
Drugače pa kar veselo na jadranje.


(odgovor članu Dušk@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečnica in jadranje
14.8.2008 13:23:04   
Dušk@
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: Dušk@

če nisi dobro prebrala, sprašujem ali ima katera podobne izkušnje, ne kaj si ti misliš, hvala vseeno za tvoje nasvete.


D


Prebrala sem že prebrala, smo iz napisanega ni jasno kaj sprašuješ.user posted image
Ali te zanimajo izkušnje z nosečniškim jadranjem, dopustovanjem z išjasom, ali obojim skupaj.

Izkušenj z jadranjem imam ogromno, z išjasom pa pač nobenih. Zato ne vem, če sploh lahko potešim tvojo radovednostuser posted image


Sorry, to ni bilo tebi namenjeno.....

prej nikoli nisem imela teh težav, sedaj so se pojavile v nosečnosti, no mogoče pa bom imela srečo.....

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečnica in jadranje
14.8.2008 13:40:53   
Dashenka
Torej, če te živec ne zafrkava preveč, ti kar pojdi na jadranje.

Mi si drugačnega dopusta sploh ne znamo predstavljat. Samo pazi, da boš popila dovolj tekočine. Ker na barki vedno piha se ti kaj hitro zgodi, da popiješ premalo tekočine.

Potem pa prosim poročaj, kako ste se imeli.

(odgovor članu Dušk@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečnica in jadranje
14.8.2008 13:51:01   
Dušk@
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Torej, če te živec ne zafrkava preveč, ti kar pojdi na jadranje.

Mi si drugačnega dopusta sploh ne znamo predstavljat. Samo pazi, da boš popila dovolj tekočine. Ker na barki vedno piha se ti kaj hitro zgodi, da popiješ premalo tekočine.

Potem pa prosim poročaj, kako ste se imeli.



veš da ti bom.....mi2 si včasih tudi nisva znala predstavljati dopusta brez jadranja, potem sva začela graditi hiško, letos pa sva te našla čas za jadranje in to s fantastično skupino.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečnica in jadranje
5.10.2008 17:53:21   
Dušk@
Dashenka, kot sem ti obljubila, da ti bom povedala......imela sem se enkratno, moram rečt, da je bilo z mano še najman težav. Slabo mi ni bilo popolnoma nič, vsi so pazli na mene......sicer pa če bo vse po sreči, gremo na jadranje kar naslednjo leto junija.

Lp, Dušk@

(odgovor članu Dušk@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečnica in jadranje
20.4.2009 11:50:51   
mulica
Jaz sem si pa za letos splanirala 1-mesečno jadranje, kakor daleč bi pač prišla. No, zgodilo se je, da bo tisti mesec tekel 6. mesec moje nosečnosti. Ta enomesečni dopust pa bi potekal konec julija in del avgusta. Torej bo kar vroče.
malo me skrbi, nevem, mesec dni je kar veliko, medtem se lahko marsikaj zgodi, po drugi strani pa je 6. mesec še zelo kmalu in če bo do takrat potekalo vse v redu in pod pogojem, da pazim, da mi ne bo preveč vroče ipd .... ne bi smelo bit nič narobe. Kaj menite?

(odgovor članu Dušk@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosečnica in jadranje
20.4.2009 14:30:58   
Chebellca
Sem v 28t nosečnosti in do sedaj sem bila vsak mesec vsaj en vikend na barki, brez problemov! Res pa je da me je malo strah, da se zaradi rukanja pri plutju, sploh če je morje malo vzvalovano, zdaj proti koncu ne bi sprožili kakšni popadki...sicer bo pa zadnji daljši dopust junija in še to ne bova z mojim plula dlje kot uro do dve uri ven iz marine, ravno do Kornatov. user posted image
Kar se pa tiče jadranja za en mesec, bi me bilo malo strah in nikakor ne bi plula zelo daleč od obale, nikoli ne veš kaj se lahko pripeti

(odgovor članu mulica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosečnica in jadranje
21.4.2009 11:45:06   
mulica
chebellca, si dobila moj zs? neki štrika ...

(odgovor članu Chebellca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nosečnica in jadranje
21.4.2009 16:59:10   
*chance*
Uživajte v nosečnosti, ne obremenjujte se z mnenji drugih temveč delajte tisto kar vam paše in tisto kar vas veseli,...user posted image  
Vsaka je stara dovolj, da zna sama presodit kakšno (ne)nevarnost ji predstavlja kateri od hobijev oz. aktivnosti... 

Tako da uživajmo v nosečnosti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dušk@)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nosečnica in jadranje
22.4.2009 7:55:34   
Chebellca
Mulica nič nisem dobila na ZSuser posted image

(odgovor članu mulica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nosečnica in jadranje
24.4.2009 9:34:36   
mulica
chance* , jaz se čisto nič ne obremenjujem z drugimi, samo res ne vem, kaj se v 6 mesecu "sme" in "ne sme" .user posted image  ..se pravi, ali gre takrat lahko kaj narobe in je zaradi tega dobro biti blizu doma, ali pa je takrat nekako bolj varno obdobje.
Kar se tiče počutja na barki je to seveda čisto moja stvar in bi že posrkbela, da bi mi bilo dobro in da ne bi to predstavljalo nobene nevarnosti v smislu poškodbe ipd. Kakorkoli, pa to pomeni, da bi bila lahko v določenem trenutku tudi več kot 6 ur stran od bolnice ... to mi ni čisto jasno ...


(odgovor članu Chebellca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nosečnica in jadranje
4.5.2009 20:01:28   
FLASK_A
men je blo slabouser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu mulica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nosečnica in jadranje
19.5.2009 23:01:34   
giotti
Mene fant ne pusti na jadrnico, ker lahko zelo, zelo hitro padeš. Če ste malo več jadrale, veste, kako res je to. Predlagam, da skenslate. Če pa ne, pa srečno user posted image Drugače pa ful razumem željo, ampak pri meni je fant šefe, tako da sploh nimam kaj sanjati o jadranju letos user posted image

< Sporočilo je popravil giotti -- 19.5.2009 23:04:52 >

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?