|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izkušnje - zunanja igrala
18.7.2009 22:24:35   
suzanica
Živjo punce. Mene pa zanimajo vaše izkušnje z zunanjimi igrali. Dopolnili smo eno leto in bo treba razmišljati o raznih hiškah, trampolinih, avtomobilčkih na akumulator...
So vaši malčki navdušeni nad njimi? Pri hiškah se mi nekako zdi, da so jim dolgočasne ... ne vem no. Prosim za vaše izkušnje. hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izkušnje - zunanja igrala
18.7.2009 22:26:23   
rija
kar je doma, ni nič zanimivo....edino kolo.....to pa ja.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izkušnje - zunanja igrala
18.7.2009 23:22:04   
Anonimen
se strinjam z rijo,...

drugače pa se mi zdi peskovnik za tako starost za začetek najbolj primeren in dolgo časa uporaben.
druga stvar pa je gugalnica.

želja po hiški pride kasneje, po drugem letu,... trampolin pa je tako ali tako primeren za vse generacije!

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izkušnje - zunanja igrala
18.7.2009 23:31:27   
Jančika_
Peskovnik, gugalnica, kasneje trampolin. Kot opažam drugod, ostale stvari večinoma stojijo neuporabljene. Mi nimamo nič, samo naša dva sta že večja in se najbolj zabavata z iskanjem polžem, kopanjem rovov po zemlji in z nogometom. Je bil pa tavečji kot mali otroček bazno navdušen nad hišico, ko jo je videl pri prijatelju. Doma smo za probo postavili šotor in ga ni šljivil pet posto, tako da smo se odločili, da tudi hiške ne bo. Je bila kar prava odločitev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izkušnje - zunanja igrala
18.7.2009 23:35:58   
Anonimen
Najbolj je navdusena nad mobilnimi igracami in druzbo otrok.
Bicikel, poganjalec, skiro. Je pa tko, da si pri nas mularija med sabo to kar menja. Kaksna je praksa drugje, pa ne vem user posted image .

Na igrala in trampoline gre pa kar v park oz. tja, kjer so. Doma jih ni in jih ne bo.

(odgovor članu suzanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izkušnje - zunanja igrala
18.7.2009 23:42:53   
Rubin.
Pri nas so vsa zunanja igrala aktualna, torej: hiška, trampolin, gugalnica, tobogan, peskovnik. Pa če bi imela še kakšno zadevo za plezanje bi bila tudi tista user posted image . Ni da ni. Tako, da kar koli boš kupila bo po moje zadetek v črno. Je pa stara 4 leta.

Za eno leto starega otroka pa ne vem, mi smo jih začeli nabavljati pri dveh letih - hiška, mali tobogan in gugalnice,  pri treh letih pa trampolin in veliki tobogan ter bazen. Pri enem letu smo imeli peskovnik in mali bazenček.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 18.7.2009 23:46:29 >

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izkušnje - zunanja igrala
19.7.2009 8:59:06   
misa4
Na gugalnisi je bila samo enkratuser posted image in nikoli več. Aktualen je pesek okol hiše, ne v peskovniku, bazen, kolo, rolarji.
Je pa čist ovisno od otroka, enim je vse, drugim pa nič.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izkušnje - zunanja igrala
19.7.2009 11:35:01   
sonchek
Jaz tudi opažam, da so vse te zadeve, dosti bolj zanimive kje drugje kot doma...
..sicer ima gugalnico in pravkar je v izdelavi peskovnik...trampolin bomo imeli ampak drugo leto...tle se bo pa po vsej verjetnosti tudi končalo..
...sicer sem si zamislila tudi hiško in tobogan gor...sam pomoje bo pol preveč vsega...in potem otroci se enostavno ne znajo več igrati, ker jim ni nič več zanimivo....tako da ga verjetno ne bo..dokler si mami ne premisli..hahaha

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izkušnje - zunanja igrala
19.7.2009 13:22:06   
Ursi2
Živjo!

Naš fant je ravno danes star 1,5 let! In morem rečt, da je nor na vse, kar je okrog hiše!

Ko je bil star dobre pol leta, sem mu kupila gugalnico in jo je imel zelo rad, pa tudi še danes zelo uživa, da ga gugam. Kasneje, za pisanko, je dobil peskovnik (takega, da se lahko pokrije in sedaj peskovnik uporabljamo za bazen in je to čista uživancija. Je v bazenu, pa v peskovnik, pa spet v bazen in tako cel dan. Odločala sem se tudi med toboganom in hiškko, da bi mu nekaj kupila. No, pa se je moj odločil, da mu bo hiško sam naredil in je že skoraj dokočana. Morem rečt, da sem tega ful vesela, ker tudi Luka sodeluje zraven  in podaja deske mojemu, pa mu da kladivo,... In je čisto nor zraven in se skriva not, pa vse mogoče se afna. Sem mu pa sedaj kupila še tobogan in tudi zelo uživa. Sem mu vzela malo večjega, da bo za dlje časa. In gre po njem ko velik. Je zelo fajn za gibanje.

Drgač ima tudi trikolesnik, ki ga je dobil od sestričev in mu je všeč, sploh kadar je že utrujen in ga vozim po ulici. Ima tudi svoje orodje in samokolnico, da mi lahko pomaga, kadar delam na vrtu in mi travo stran vozi, ali ko pograbim listje, ga nabaše v svojo samokolnico in pelje stran. Seveda pa je zelo zanimiva ta prava kosilnica, samokolnica, grablje, kangla za zalivanje rož..... Zelo rad zaliva travo, rože, tako da me letos sploh ne skrbi, da bi se mi kaj posušilo. Tudi kosit zelo rad pomaga. Midva sva se pač odločila za ta igrala, ker se mi zdijo kar koristna in itak imava namen imet več otrok. Sva pa vzela vse tako, da bo za nekaj let, ne samo par mesecev, potem pa bo prerasel.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izkušnje - zunanja igrala
19.7.2009 14:19:44   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Na igrala in trampoline gre pa kar v park oz. tja, kjer so. Doma jih ni in jih ne bo.


user posted image user posted image

Mi sicer itak nimamo izbire, ker smo v bloku, ampak če bi imela hišo, bi imela najbrž peskovnik (ali pa kar kup peska, je še boljš) in kak bazen. In to je to. Mi pa čist paše, da se sprehodimo do igrišča, pa še družba je tam ..


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izkušnje - zunanja igrala
19.7.2009 14:23:40   
kajajaka
Smo v hiši in imamo ogrome vrt. Naša je tudi 1 leto stara in ima peskovnik, gugalnico, toboran in mali bazenček. Ko bo večja, bomo na gugalnico (no na ogrodje) dodali še mornarsko lestev (lestev iz vrvi) in gumo gugalnico). Mislim, da so igrala za otroka pomembna. Pa ne samo v parku- ta so itak najbolj zanimiva, ker so tam še drugi otroci in je vse drugačno. Mi lahko v miru kavico spijemo in malo opazujemo kako se igra v peskovniku ali jo guncamo...
V bloku je pa res druga pesem...

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izkušnje - zunanja igrala
19.7.2009 15:15:17   
Pika Zoja
Peskovnik, trampolin, bazen. Edin to je na dolgi rok, ostalo je skoda denarja.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?