|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   provokacija s KM uspela; kako začeti?
21.5.2008 11:14:39   
VV
ker so sumili na alergijo na mleko in jajca, so naju oba z Luko dali na dieto. Sprva samo jaz, ko sva se še samo dojila, kasneje tudi Luka pri uvajanju GH. Dieta je trajala cca pol leta, pred kratkim je pa uspešno opravil provokacijo na mleko. Zdaj me pa zanima kako oziroma s čim počasi lahko uvedem tudi mlečne izdelke. Star je 8 in pol mesecev. Kravjega mleka ne nameravam uvesti pred dopolnjenim letom; kako je pa s predelanimi izdelki? Jogurti, skute...Že vnaprej hvala za ideje in vaše izkušnjeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: provokacija s KM uspela; kako začeti?
21.5.2008 12:20:06   
mamica 1
Vv na žalost mi še nismo tako daleč.

(odgovor članu VV)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: provokacija s KM uspela; kako začeti?
21.5.2008 12:21:21   
kristinaj
sem vesela za vaju, da lahko jeste mlečne izdelke

mi smo začeli s skutkami, sadnimi skutkami, jogurtom, mlekom...... najprej sem dala malo skutke za probat, ene par žličk dopoldan in ker ni bilo reakcije sem naslednjič dala kar celo skutko, mleko ali pa puding. kravje mleko sem začela uporabljati pri 8m za gresk, polento na mleku ti pa, glede na napisano, raje počakaj....

najprej sem ji dajala skutke od LM tiste male, s pisano embalažo, pakirane po 6 ampak pazi ker pridejo dostikrat pokvarjene, včasih tudi fruchtzwerge, potem smo to prerasli in ji sedaj dajem skutke s podloženim sadjem od LM, pa monte, pa jogurt 3,2 od LM ali dukata, pudingi so mi pa najboljši od vindije, rebrasta embalaža imajo vanilijo in čokolado...

jaz sem ji najprej po kosilu dala malo za pokušat, sedaj pa imam tako prakso, da za pop malico dobi ali skutko, jogurt sadni LM ali puding s kakšnim piškotom ali koščkom kruha....


(odgovor članu VV)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: provokacija s KM uspela; kako začeti?
21.5.2008 12:23:44   
Anonimen
Ali lahko postopek "provokacija" na mleko, jajce malce opišeš? Mi2 sva bili prejšnji teden v bolnišnice zaradi urtikarije in so ji naredili pač kožni test na alergijo KM, jajca, kakav, arašidi... in je bilo negativno. Prav tako je negativen krvi test... Sedaj sva bili na dieti I in II... sedaj pa čakam na naslednja navodila...

(odgovor članu VV)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: provokacija s KM uspela; kako začeti?
21.5.2008 15:28:15   
rose
mi smo tudi uspešno končali provokacijo na KML. so nam pa rekli, naj ji najprej dajemo aptamil, da se počasi navadi. tako ji jaz zdaj dopoldan dam malo mlečno sadne hippove kašice. potem pa začnemo s skuto in jogurti. samo je bolje, če najprej sprobate navadno skuto in dodaš sadje, prav tako jogurt, ker sadne vsebujejo veliko različnih dodatkov, sploh frutzverge so nam na pediatriji odsvetovali. ja, kravje mleko pa naj bi šele po 1 letu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: provokacija s KM uspela; kako začeti?
21.5.2008 15:32:46   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: VV

ker so sumili na alergijo na mleko in jajca, so naju oba z Luko dali na dieto. Sprva samo jaz, ko sva se še samo dojila, kasneje tudi Luka pri uvajanju GH. Dieta je trajala cca pol leta, pred kratkim je pa uspešno opravil provokacijo na mleko. Zdaj me pa zanima kako oziroma s čim počasi lahko uvedem tudi mlečne izdelke. Star je 8 in pol mesecev. Kravjega mleka ne nameravam uvesti pred dopolnjenim letom; kako je pa s predelanimi izdelki? Jogurti, skute...Že vnaprej hvala za ideje in vaše izkušnjeuser posted image


Pri nas je bilo enako, s tem, da se je alergija kazala nekje do 16m, pikice in flekci, vendar tako minimalno, da nas je P spodbujala pri dajanju KM. Nekje pred 13m KM niti ni smel poizkusiti, ker je imel res močne, dolgotrajne krče (tudi po par dni skupaj, po zaužitju mleka) -> in potem kar naenkrat kot da nič ni bilo, glede krčkov, pikice pa so sedaj pri 18m tudi izginile.
S tem, da sva mi2 delala po 12m nekako tako: mleko, 3tedne brez mleka, spet poizkusit mleko, pa 3tedne brez mleka....
Skutke, jogurte itd je lahko jedel malo prej, kot pa pil mleko, v bistvu smo pri skutkah opazili, da močno reagira na KM.
Potem sem začela dajati KM v špinačo, pire, dodala kakšni kašici, potem smo poizkusili čez čas tudi kakšno žlico čokolina, dobil je tudi mlečni riž, pa puding na KM.

(odgovor članu VV)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: provokacija s KM uspela; kako začeti?
21.5.2008 20:26:34   
VV
Tudi pri nas je šel najprej skozi kožne in krvne teste, ki pa so bili vsi negativni, vendar so naju vseeno poslali še na provokacijo. To pomeni le, da dobi trikrat na dan v razmaku cca pol ure prilagojeno kravje mleko, medtem ko se doza vsakokrat povečuje. Od 5 ml do 90 ml in več. Potem pa 'čiči in čaki', kot pravijo. Ker ni bilo nobene reakcije, sva šla lahko domov s potrditvijo, da alergije na KM ni. To bi bilo zaenkrat vse. Če te še kaj zanima, pa kar....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?