|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdeče pikice
2.6.2008 14:21:04   
_annela_
no moj 8 mesecnik ze kak teden opazam da ima okoi vratu po oprsju ter po krizu in po rokicah rdeče pikice,moja tašča pravi da je to od vročine,samo jaz ne verjamem nemore imeti otrok en teden telo pikasto,kaj ve praviti,kaj naj ga odpeljem zdravniku,al kaj??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdeče pikice
2.6.2008 14:40:48   
piamaria
Mogočeuser posted image
to je lahko znak za 5 ali 6 otroško bolezen...če ima pa vročino (3 dni) pa gre lahko za škrlatinko.
Upam, da ni kaj hujšega...hitro na odvzem krvi i bo.user posted image
Srečno obema.

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rdeče pikice
2.6.2008 14:52:13   
Nadja_24
Tega  pa je precej. Od sestre tamala stara 15m ima 5 otroško vsa pikasta je. Baje da je nalezljiva. Tudi jaz sem imela pa sem dobila tablete za alergijo, po tabletah je zginlo in se mi je spet pojavlo, pred dvemi dnevi pa je tudi moja tamala dobila pikice jutri se greva pokazat.
Po moje da gre za vročino.

LP

< Sporočilo je popravil Nadja_24 -- 2.6.2008 14:53:07 >

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rdeče pikice
2.6.2008 14:57:07   
danijela in taja
halo ja moja ma isto....pa sma ble glih na posvetovalnici...je rekla da so to vročinski izpuščaji.....tko da pomoje je to to...lp

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rdeče pikice
2.6.2008 15:26:34   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: piamaria

Mogočeuser posted image
to je lahko znak za 5 ali 6 otroško bolezen...če ima pa vročino (3 dni) pa gre lahko za škrlatinko.


ne mogoče!
5. otroška bolezen je vročina par dni in nič pikic
6. o.b. je vročina 2-3 dni in nato 2 dni pikice

od vročine? ja možno da je! obleci ga manj, pa boš videla. pikice nastanejo od potu

zdaj je tako vroče, da ga imaš lahko samo v bodiju z kratkimi čez dan (doma)

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rdeče pikice
2.6.2008 15:27:14   
kristinaj
če so to drobne majcene pikice, enkrat več, drugič manj je to od vročine. naši stara je 14m ratajo pikice po vratu in pod pazduho...

večkrat ga obriši pa bo..... jaz našo vsak večer stuširam a ne pomaga,ker je v 15 min spet vsa potna....

če te pa skrbi ne bo odveč, če ga p pelješ pokazat....

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rdeče pikice
2.6.2008 15:37:31   
dreamz
Ko je moj mali imel en dan pikice in flekce, sem takoj poklicala pediatra in ga šla pokazat! btw je imel vročinski posip

Tako prek neta ne boš ugotovila kaj ima tvoj user posted image ! Pokliči p, kaj še čakaš.



_____________________________



(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?