|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AB KING PRO
21.2.2005 22:46:59   
čaki
zanima me če ima katera kakšne izkušnje s tem oz. kaj menite- se splača kupit? :zmeden: vedno bolj me mika...:ups::ups:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   AB KING PRO
21.2.2005 22:48:27   
frutka_
Kaj je to???

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   AB KING PRO
21.2.2005 22:50:00   
Jančika_
Glih včeraj je bla debata, malo pobrskaj nazaj.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   AB KING PRO
21.2.2005 22:51:00   
mehurčica
http://www.thanedirect.co.uk/products/fitness/abkingpro/abkingpro2.php

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   AB KING PRO
21.2.2005 22:59:03   
čaki
neznam anglo,:((:ups: kaj pa pravijo na www?? a je vredu zadeva?:zmeden:

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   AB KING PRO
21.2.2005 23:04:31   
mehurčica
Nisem brala.:)- Samo pogledala sem, kaj je to za ena zadeva in sem jo sem pripopala. Jaz ponavadi ne zaupam tem rečem. Raje si plačam fitness in tam delam kar mi paše.:)

Lahko noč!:zaspan:

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   AB KING PRO
21.2.2005 23:12:53   
frutka_
Ahaaaa...nisem za take hece.
Morda pa je reč celo uporabna.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   AB KING PRO
22.2.2005 6:55:40   
TARA in MAJ
mislim da če redno delaš n njemu pomaga ne pa tako kot jaz ko moj orbitrek več ali manj počina:)-

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   AB KING PRO
22.2.2005 9:01:07   
dvojčica
Verjetno si videla na top shop, ne vem, moja mama se ogreva zanj, kaj pa vem. Ne poznam nobene, ki bi to že preizkusila. Tiste, ki zanima, kaj je to, si lahko pogleda na top shop linku:

http://www.topshop.si/tshop.asp?ac=IZD&ID=358


(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   AB KING PRO
22.2.2005 9:09:41   
Anonimen
Jaz se tudi že nekaj odločam zanj in mislim, da ga bom zelo kmalu kupila.

je pa tako: če zadevo uporabljaš, dela, da pa jo samo s postelje gledaš, pa nima učinka.

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   AB KING PRO
22.2.2005 9:46:57   
Lenny
Če redno uporabljaš, pomaga. Ampak tri minute dnevno ... zagotovo ni dovolj!
Moje mnenje pa je tako: brisačo na tla, roke na prsa, pa gremo! Poceni, pomaga pa 100%, če se zadostikrat ponovi!

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   AB KING PRO
22.2.2005 10:34:10   
mehurčica
Ira, če bi rada shujšala, ti tale stvarca čisto nič ne bo pomagala. Za izgorevanje maščob boš morala delati aerobno vadbo in ne anaerobno. Uh, koliko jih pride na fitness in delajo večinoma z utežmi, namesto na kardio napravah. Ni mi jasno, zakaj tisti trenerji malo ne opozorijo folka.

Pa še tako je:mišice so težje kot špeh. Torej ko bogi folk že misli, kako bo shujšal z dvigovanjem uteži, jim začnejo kile rast in odnehajo.:( Pa tudi vnos kalorij mora biti manjši, kot porabijo čez dan, če bi radi shujšali.

Če želiš shujšat in če imaš voljo, je najbolje narediti takole: zjutraj pred zajtrkom greš tečt(ven ali na fitness-tam lahko delaš tudi na drugih kardio napravah-orbitrek, kolo...). Tako se bo porabila tista maščoba, ki jo že imaš v telesu in ne tisto, kar bi drugače pojedla za zajtrk in bi telo poskušalo najprej ves zajtrk porabit.
Če nimaš časa zjutraj, pa pač popoldan čimmanj jej in pojdi tečt zvečer.

Maščobe se začnejo kurit po 40 minutah. Torej boš morala delat vsaj kako urco. Saj lahko čisto na izi-da sploh ne čutiš kaj dosti napora-najbolje je imeti pulz okoli 120.

In: učinka ne bo že po prvem tednu, ampak po najmanj 1 mesecu. No, nam so rekli po 2 mesecih, ampak mislim da je tudi že po 1mesecu možen učinek.

Upam, da nisem kateri vzela volje. Sliši se dosti, ampak je dosti bolj učinkovito, kot neka naprava za trebušnjake.

Lp:miska:

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   AB KING PRO
22.2.2005 10:41:45   
Pikapolonica
Lenny, si mi vzela besede iz jezika. Na tla, eno dobro muziko si prižgi, pa lepo gor in dol. Jaz sem za klasiko....

LP, Pikapolonica :pika:

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   AB KING PRO
22.2.2005 10:42:01   
Lenny
Na meni v praksi preizkušeno - to, kar je napisala Mehurčica. Deluje in drži, s tem mislim, da pri takem načinu hujšanja ni jo-jo efekta.
Veliko volje in uspeha!

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?