|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skandinavija
22.6.2008 12:03:01   
dulcinea
Torej... čez 14 dni oz še mal prej grem v Skandinavijo. Kdo ima kakršno koli informacijo, kam je pod mus treba it, kje te nategnejo in se je boljš izogibat itd.... naj napiše tukaj. Hvala.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skandinavija
25.6.2008 0:50:58   
norge
Oh, izogibat se ti res ni treba ničesar, ker je vse vrhunsko!!! Meni osebno je top Norveška, obvezno Lofoti, vsi možni fjordi, ki se jih nikoli ne naveličašuser posted image
Danska je tud ful luštna, Švedska, Stockholm mmmmmuser posted image user posted image , Helsinki, vsa ta luštna mesta, vsepovsod je vse tako mirno in varno...

I LOVe it!!!!!Toplo priporočam!!!!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Skandinavija
26.6.2008 9:13:55   
dulcinea
No končno se je nekdo zbudil. Norge, hvala. Saj sva mislila it na Nordkap in na Lofote, samo je premalo za 3 tedne. Bi sem sam gor vozila pa nazaj. Tako da verjetno bova zdaj šla samo do Osla in Stockholma. Mislim do te višine ne severu. Mogoče pa kdaj drugič tja gor.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skandinavija
26.6.2008 13:43:35   
Lianna
Danska je meni čudovita. Sem bila na Danskem 2m in bi se z lahkoto lahko tja preselila.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Skandinavija
26.6.2008 15:28:51   
minabo
Midva sva se odločila in šla samo na Norveško. Potovala sva tri tedne, videla ogromno in seveda veliko tudi izpustila. Meni je bilo prekrasno in imam željo, da bi šla še kdaj. Šla sva do Nortkapa in tudi na Lofote. 

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Macelj – Na hrbtu pošasti
photo
Učna pot je krožna, dolga 3,5 kilometra. Označena je s prikupno rumeno gobo in rumenimi puščicami. Na poti je 12 kontrol...
IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?