|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuharska knjiga
4.7.2008 9:05:54   
Beti S
Mož si želi kuharsko knjigo, pa sm pomislila da bi mu jo kupila za darilo. Sam nevem katera je uredu. Nočem da so v njej recepti, za katere potrebuješ stvari ki jih pri nas ne dobiš. Nekaj takih receptov je sigurno v vsaki knjigi.

A ima katera kako fajn knjigo? Katero priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuharska knjiga
4.7.2008 9:57:26   
Shorty_
velika slovenska kuharica od sestre Vendeline

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuharska knjiga
4.7.2008 10:10:38   
ženska
velika slovenska kuharica od sestre Vendeline


user posted image user posted image

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuharska knjiga
4.7.2008 10:13:26   
majcci
Jaz bi tudi priporočala katero od sestre Vendeline. So noter uporabni recepti.
Od Jamie Oliverja so nekateri recepti bolj posebni oz. rabiš sestavine, ki ni nujno da jih dobiš - pa veliko neuporabnih slik je v knjigah.
Če pa rad peče na žaru, mogoče kakšno takšno.

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kuharska knjiga
4.7.2008 10:51:29   
mojsoncek
Ce isces nekaj "splosnega", slovenskega, potem definitivno sestra Vandelina. Drugace pa cisto odvisno kaj najraje jeste, kaj mozek najraje kuha in ce si zelite kaksne spremembe.

Ce imate npr. radi italijansko kuhinjo, priporocam knjigo Osnovna italijanska kuharija. Jaz jo doma kar dosti uporabljam




_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kuharska knjiga
4.7.2008 11:04:18   
Janya
Veliko bolj praktična za vsakdanjo uporabo je kuharska knjiga od sestre Nikoline. zdaj se da kupit knjiga z vsemi recepti. Prej jih je izdajala pod imenom 100 receptov sestre Nikoline in takih je bilo 7 knjig.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kuharska knjiga
4.7.2008 12:19:42   
NevenkaP
Klasika je Sestra Vendelina. Sicer so pa meni všeč vse iz zbirke Osnovna kuharija.
Kar se pa tiče sestavin se pa zdaj res pri nas dobi že praktično vse.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kuharska knjiga
4.7.2008 13:41:40   
Dream
Za darilo sem dobila knjigo Kuhinja naše družine (Stanko Grafenauer) in mi je kar pri srcu, sicer pa se rada poslužujem tudi receptov Ivana Ivačiča.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kuharska knjiga
4.7.2008 17:57:30   
Felicita
Kuharica s. Felicite Kalinšek user posted image je sicer dobra, samo veliko receptov je 'premočnih' za današnje življenje (8 jajc, 250 g masla etc npr za pecivo)

Sicer je pa meni odlična bukla 'osnovna kuharija', samo se mi zdi da je razprodana, ponatisa pa še ni. Notri so pa res... dobri recepti no.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kuharska knjiga
14.7.2008 12:53:46   
MTFP
user posted image Jaz se ob Vandalini učim kuhati... tako da nam ni potrebno vsak dan testenin na 1001 način jesti.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kuharska knjiga
14.7.2008 15:12:47   
puncica
knjige od sestre vendeline in nikoline so zakon, sploh če si bol začetnik, če pa je tvoj možek že ekspert pa mu mogoče to ne bo glih najbolj všeč. Midva sva dobila knjigo sestre vendeline za poročno darilo od moževe tete (slavistka) in je res zadela v polno user posted image user posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Priredite otroško koktejl zabavo
Brezalkoholna koktejl zabava bo najbolj navdušila starejše otroke in najstnike, pa tudi najmlajši se bodo razveselili sr...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?