|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Buške, buške
11.7.2008 9:37:00   
Anonimen
Mamice, kako se soočate z njimi?

Pri nas se je očitno začela sezona bušk. user posted image  Moj 9.mesečnik je tako živ, kot poper je, da moram biti ves čas za njim. Bi morala biti no.. Ne vem kako bo, ko bo shodil. user posted image  Včeraj je stal ob ograjici in kar naenkrat se je vrgel in z glavo butnil ob zid. Jok - logično. Poskusila sem biti mirna in nasmejana, toda ni mi uspelo. Še jaz sem jokala zdraven. Vem, da ne bi smela. Pravijo, da je pomembno kako jaz reagiram.. Ampak vsakič se takooo ustrašim in sine valda vidi. user posted image  Mislim, da ti udarci in padci vseeno niso tako nedožni.

Dosti mamic mi reče:" Ojej, še koliko jih bo (bušk). Kar navadi se."

Ok, mogoče res, ma vseeno.. Mene boli, ko se kam udari. In tisto včeraj me je kar user posted image .

In s čim jih namažete? Brala sem, da z maslom/margerino? Baje, da tudi med pomaga. Res? Jaz mu dam obkladek (zdrobljen led), ma ne pusti.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Buške, buške
11.7.2008 9:48:17   
kristinaj
naša je malokrat padla...prvič je bila panika ker sem ji nogavičke obuvala in ne vem kako se je obrnila.. mi je smuknila iz naročja na tla...sem sedela, malo sem jo lovila a ni bilo hudega..... ta je še mene bolela ostale pa .... če res ni hudo se naredim kot, da sploh nisem videla da se je udarila in potem jo sprašujem, ma kaj je blo, ma zakaj pa jočeš, sej ni hudega.... bo mamica popihala in bo nehalo boleti.......ma kaj blefiraš saj ne boli tako........ nikoli se ne prestrašim in vzdihujem zraven ker to še poslabša situacijo...


ma vaš ma prow partizanske buške???


namazala nisem nikoli z ničemer, le če je bilo zares hudo, sem takoj kuhinjsko krpo pod mrzlo vodo dala in ji dala na mesto udarca.....


_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Buške, buške
11.7.2008 9:52:24   
Anonimen
Ok, včeraj je res s šusom butnil v zid in sem bla sigurna, da bo oooogromna buška. Pa je blo malo rdeče, danes je tako sivo, buškice skoraj ni več. Niti ne boli ga na otip.

Ampak jaz ob takih udarcih ne znam biti mirna. Vem, da je včasih tak hud jok, ker se tudi ustraši, ma.. user posted image

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Buške, buške
11.7.2008 9:52:35   
lemavrica
Tianna za buške in modrice je baje od Justa ena krema. Kolegica jo ima, ker njena punčka jo večkrat rabi in pravi da vse takoj izgine. Jaz jo bom ta mesec naročila.
Drugače pa kot sem ti že napisala, ista sem jaz, ne morem se delati kot da ni nič. Lubiju to bolje gre, meni se pa pišek smili za znoret.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Buške, buške
11.7.2008 9:56:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica
Lubiju to bolje gre, meni se pa pišek smili za znoret.


Ja, tudi mojemu. Včeraj sem bila še sama doma, ko se je udaril in me je prav panika. user posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Buške, buške
11.7.2008 10:43:46   
Anonimen
moja sedaj veselo vstaja v stajci, posteljci in ko je na tleh si poišče oporo da po njej vstane. pol pa veselo pade na ritko, pa se smeji in vstane ponovno, tako lahko ponavlja celi dan. do sedaj se še ni vdarla nikamor. če bi se pa ne bi zganjala kravala ker vem ko so pri sestrični ko je padla vsi zagnali vik in krik se je še bolj ustrašila in je že skor hodila pa pol ni več poskušala hodit tko da se je precej zavleklo preden je shodila.
če bi se pa slučajno vdarla bi ji pa mrzel obkladek dala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Buške, buške
11.7.2008 10:54:21   
MARSELINO
Počasi se boste navadile na padce, pa bo malo lažje. a včasih meni pri mojem junaku še vedno zastanedih, on pa kot da ni blo nič.

mi za buške uporabljamo DOLORELAX hladilne zeliščne obliže (imajo jih v DMu in Merkatorju). Lističi so samolepilni, tako da samo odrežem željeno velikost odstranim nalepko in prilepim. imajo zelo prijeten hladilni učinek. še posebej je primerno za potovanja, morje, obiske, saj imaš vedno pri roki hladilni obkladek (tudi če ni vode) inzasedejo zelo malo prostora.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Buške, buške
11.7.2008 11:19:14   
Paštetka
Ko se butne, jo poskušam zamotiti, ali rečem: bum! in se ji nasmejem.

In takrat se ponavadi neha jokati. Sem se naučila, da več ne skačem za vsako buško, ker je tako bolje zanj, manj joka. Drugače se še bolj prestraši, ko zagleda zaprepadeno mamo.

Mažem tudi z ničemer. Saj pravim, poskušam, da čimprej pozabi na BUM.

Pa tudi prag bolečine še nimajo oni tako razvit kot odrasli. Sem nekje 1x brala, da se ta urei nekje do 4 leta.

Moj 2,5 letnik se včasih tako butne kam, da mi zastane dih. Pa pride samo po puso in že leti drugam. Je že pozdravljeno user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu MARSELINO)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Buške, buške
11.7.2008 13:18:35   
mateyka
naša se kar vznak včasih vrže (misli, da je neuničljiva?) in potem posledično - jok (tud par modric je že pridelala). jaz ji skušam takrat preusmerit pozornost (pa pihamo mesto itd), čim se le da in jo zanimirat s čim drugim, da čimprej pozabi.

sicer vidiš in slišiš ali je bolj resen ali klasičen padec imho - se mi zdi da se opazi razlika. ko je naša priletela na faco na tla (naredila kamikazo s postelje) in si malo prebila ustnico - no, to je bil mal drugačen jok (se mi zdi da je razlika v "strah" in "bolečina" joku) in takoj oteklo, pa kri itd.. pa je vseeno nismo peljal k zdravniku (samo paracetomol smo ji dali), ker je oteklina čez par ur uplahnila - zgleda pa kar spooky, ko se zgodi, to pa res.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Buške, buške
11.7.2008 17:03:08   
Annny
Proti buškam in modricam najbolj pomaga LOKOHEPAN - dobiš v lekarni !! Pa-pa

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Buške, buške
11.7.2008 18:05:40   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Proti buškam in modricam najbolj pomaga LOKOHEPAN - dobiš v lekarni !! Pa-pa


a pa se lahko lokohepan uporablja tudi za dojenčke? naša je stara 7 mesecev in se bodo padci verjetno počasi začeli user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Buške, buške
11.7.2008 19:16:13   
zvesta
definitivno nič panike zganjat...

jaz namažem z margarino in se modrica nikoli ne pojavi

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Buške, buške
11.7.2008 19:49:23   
Annny
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Proti buškam in modricam najbolj pomaga LOKOHEPAN - dobiš v lekarni !! Pa-pa


a pa se lahko lokohepan uporablja tudi za dojenčke? naša je stara 7 mesecev in se bodo padci verjetno počasi začeli user posted image

 Lahko se uporablja, meni so to potrdili tudi v lekarni (še sama vprašaj za vsak slučaj). Bušk ni nikoli toliko, da bi res pretiravala s količino mazila, ampak za tiste, ki so, pa resnično pomaga (oteklina splahni, modrica po kakem dnevu počasi izgine).Edino, kar moraš paziti, je, da ga ne uporabljaš na odprtih ranah.  

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Buške, buške
11.7.2008 20:14:27   
Naja30
Ja res je pomembno, kako ti odreagiraš. Naša je pri 19m pravi mali kavboj, ker sem vedno, ko je padla, rekla no kar poberi se in če je bilo hudo sem jo pač stisnila in pocartala. Seveda mi je bilo hudo, ampak danes je pa tako, da ko pade, se pobere in ponavadi že laufa naprej.

Namažeš pa lahko z maslom in buška se sploh ne pokaže tako močno.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Buške, buške
12.7.2008 23:18:46   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Proti buškam in modricam najbolj pomaga LOKOHEPAN - dobiš v lekarni !! Pa-pa


Jaz bi rekla, da je to čist brezveze... modrica sicer hitreje zbledi, to je pa tut to. V tem mazilu je heparin, ki deluje proti strjevanju krvi oz. pomaga pri raztapljanju strdkov, kar pa ne vem, če je tako pametno, pri otroku pa sploh. Jaz te kreme definitivno ne bi uporabljala.
Mimogrede... modrice na soncu hitreje zbledijo (podobno kot zlatenica hitreje zbledi pod UV lučko).

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Buške, buške
13.7.2008 12:15:23   
Naja30
Tudi materina slina pomaga, da se buška ne pozna oz. hitreje zbledi. Preverjeno! user posted image

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Buške, buške
13.7.2008 12:44:54   
dory
Moj je bil prva tri leta zaradi razvojnih težav neprestano na tleh...ponavadi direkt na glavi...smo že resno razmišljal o čeladi za epileptike....včasih je izvedel take salte, da se mi še sanja ne,kako mu je uspelo...nekaj časa me je ob vsakem zadela kap, no potem pa smo se navadli vsi po vrsti in za vsako pridobljeno buško sploh nismo več travmiral...mal se je udaru, mal smo popihal, namazal z margarino in to je blo to...je že dirkal naprej...no in še dones če pade, gre po margarino, se namaže in reče, se že celi...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Buške, buške
13.7.2008 13:10:35   
Annny
IZVIRNO SPOROČILO: Pia77

IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Proti buškam in modricam najbolj pomaga LOKOHEPAN - dobiš v lekarni !! Pa-pa


Jaz bi rekla, da je to čist brezveze... modrica sicer hitreje zbledi, to je pa tut to. V tem mazilu je heparin, ki deluje proti strjevanju krvi oz. pomaga pri raztapljanju strdkov, kar pa ne vem, če je tako pametno, pri otroku pa sploh. Jaz te kreme definitivno ne bi uporabljala.
Mimogrede... modrice na soncu hitreje zbledijo (podobno kot zlatenica hitreje zbledi pod UV lučko).

 Povedala sem le svojo izkušnjo, ki je s tem mazilom resnično dobra. Tudi meni so ga priporočili tu na RR. Pa-pa

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?