|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neka čorba :)
22.7.2008 12:05:04   
Anonimen
Saj nisem vedela kak naslov nej dam.. user posted image

Skratka, enkrat sem nekje jedla nekaj ful dobrega za na žlico. Notri je bilo malo zelenjave, krompir in testenine, zraven pa še hrenovke, pa vse skupaj malo pekoče. Takšna čorba ful dobra.

Ma katera kak podoben recept? Na žalost ne vem kako se reče, drugače bi sama našla.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neka čorba :)
22.7.2008 12:07:03   
Volga
Ma ne, saj ne rabiš recepta. Ti kar vse to v pisker zmeči, pa skuhaj. Malo tabaska ali čilija, malo pelatov, da se zgosti in to je to. Mmmmm, jaz bi tudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neka čorba :)
22.7.2008 12:15:31   
Anonimen
Fora je bila, da je blo tisto malo bolj gosto kot navadna juha. nekako tako kot pasulj.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neka čorba :)
22.7.2008 12:23:18   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Fora je bila, da je blo tisto malo bolj gosto kot navadna juha. nekako tako kot pasulj.


Ja pa saj, malo krompir pomečkaj, ko bo kuhan, pa bo. Pa jaz bi dala pelate not v vsakem primeru, samo jih moraš dati šele potem, ko je krompir kuhan, drugače trd rata.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neka čorba :)
22.7.2008 12:36:00   
Anonimen
bom probala v četrtek, pa sporočim kako je ratalo. Če ima pa vseeno katera kakšen ornk recept, pa kar na plan z njim.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: neka čorba :)
22.7.2008 17:17:00   
želva
Kar si opisala pri nas tako zgleda fižolova juha. Fižol je spasiran, mal makarončkov, hrenovka in njam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: neka čorba :)
22.7.2008 20:46:49   
Eca
Da bolj gostljato zgleda jaz naredim takole:
na malo maščobe prepražim žlico ali dve moke, nato dodam čebulo sesekljano in nato še ostalo poljubno zelenjavo. Malo podušim in nato vlijem jušno osnovo oz. vodo, pa not dam jušno kocko. Začinim in kuham nekje 30 minut oz. odvisno kakšno zelenjavo daš not. 10. min pred koncem daš not makarončke, hrenovke jaz posebej skuham in jih narežem in potem na koncu dam v "juho". Krompirja ne dajem not (je pa tudi opcija), ker tako čorbo skuham za 2 dni, drugi dan pa pri nas krompir ne gre v promet. Evo, če sem kaj pomagala.

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Priredite otroško koktejl zabavo
Brezalkoholna koktejl zabava bo najbolj navdušila starejše otroke in najstnike, pa tudi najmlajši se bodo razveselili sr...
Domača ribezova marmelada
Ribez varuje celice pred prostimi radikali, pomirja živčevje in izboljšuje razpoloženje ter spodbuja delovanje srca in m...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?