|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spermiogram - čakalna doba
26.3.2009 15:58:14   
tweety83
Zanima me kako dolgo ste čakale s partnerji na ta postopek in kje  ste to opravili. Čakalne dobe so namreč katastrofalne. Kako to poteka in koliko stane, če greš kot samoplačnik?

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 3.4.2009 10:11:48 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spermiogram!
26.3.2009 16:05:21   
Anonimen
Midva sva se konec avgusta prijavila in dobila datum konec novembra. To je bilo prvič, drugič sva se prijavila konec novembra in prišla na vrsto konec februarja.
To pomeni, da čakaš nekje 3 mesece.

Vse to v Ljubljani v Leonišču.

(odgovor članu tweety83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spermiogram!
26.3.2009 16:23:48   
ursa30
jaz sem mojga naročila lani novembra in je bil v 14 dneh na vrsti. to je bilo v postojni. šel je samoplačniško . kako poteka? na okenčku mu dajo lonček, nato gre v wc kjer opravi zadevo in poln lonček vrne nazaj user posted image mislim, da je takrat bilo za plačati okoli 30 eur. v treh dneh je dobil izvide po pošti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spermiogram!
26.3.2009 16:43:17   
ziva1
Hojla tweety.

Moj se je naročil v Celjski bolnici in je dobil datum čez en mesec, izvide pa so mu poslali v treh delovnih dneh.

Lp

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spermiogram!
26.3.2009 16:57:59   
TejkaPK
V Izolski bolnišnici ni čakalne dobe. Opravljajo vsak četrtek od 7-8 zjutraj. Partnerka gre lahko zraven.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spermiogram!
26.3.2009 21:35:26   
ency
Moj je bil v Postojni-na napotnico, cakalna doba cca 1,5-2 meseca, izvidi pa cez 2dni.

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spermiogram!
27.3.2009 12:21:57   
anci banci
moj je bil z napotnico v mesecu dni na vrsti pri dr.Rešu

(odgovor članu ency)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spermiogram!
27.3.2009 13:48:31   
zvezdica26
Mislim, da je odvisno tudi to, kje se bosta potem zdravila. Za Lj mislim, da upoštevajo le svoje izvide, tako da če bosta šla npr. k Rešu na spermiogram, zdravit pa se bosta hotela v LJ, ga bo mož moral še enkrat opraviti. Ne vem sicer zakajuser posted image  

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spermiogram!
28.3.2009 7:23:27   
midita
jaz sem mojega naročila včeraj pa ni taka čakalna doma naročeni je 22 aprilauser posted image
izvidi se pa čakajo 14 dni.tak da komaj čakam da to opravi da boma vedla kako in kaj naprejuser posted image

(odgovor članu zvezdica26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spermiogram!
29.3.2009 13:32:29   
aqua77
Moj je v torek poklical v četrtek je pa že šel naredit. Bolnica Izola.

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu midita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spermiogram!
31.3.2009 13:14:27   
ringa_mami
Moj bo najbrž tudi šel v izolo. Na katero št. se naroči? Ali naj vprašam mojga ginekologa?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spermiogram!
31.3.2009 13:15:56   
Anonimen
Tudi v Trbovljah ni nobene čakalne dobe. Vsako sredo ob 11 gre lahko.

(odgovor članu ringa_mami)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spermiogram!
31.3.2009 14:13:33   
Anonimen
Novo Mesto tudi ni dolgih čakalnih vrst

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spermiogram!
31.3.2009 16:24:32   
Rakica_80
Kot pravijo Aqua in TejkaPK, vsak teden ob četrtkihuser posted image
Mojega, že vse dohtarce poznajouser posted image user posted image user posted image user posted image , bogi, koliko krat je moral dat ni čudnouser posted image
Samo to mi ni jasno, zakaj pa je čakalna doba za spermiogram v Leonišču tako doooolga?????? SAMO TAM RESNIČNO NISO NORMALNI EJuser posted image ČIM ČUJEM IME LEONIŠČE, MI PADE MRAK NA OČIuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spermiogram!
2.4.2009 16:39:44   
shyshy
Čau punce, tudi jaz mam eno vprašanje.

A na ta spermiogram se lahko fant naroči ne glede na to, kake preiskave je prej že ženska dala čez (tudi če jih ni dala nič)? Ali mora najprej vse sorte preiskav opraviti ženska, ali pa morata biti partnerja celo v postopku za umetno oploditev in šele potem pošljejo moškega na spermiogram?

Kateri zdravnk pa da napotnico? Osebni?

Hvala vam za info!


(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spermiogram!
2.4.2009 16:46:13   
limonita
shyshy, priporočeno je, da gre partner na spermiogram še preden se pri ženski delajo kakšni invazivni postopki (laparoskopija, histeroskopija...).

Napotnico dobi pri osebnem zdravniku.

(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spermiogram!
2.4.2009 18:10:08   
shyshy
limonita, res hvala!

Pa še nekaj. Ne verjamem, da bi moj partner zadevo sploh lahko opravil v bolnici, ker je ful sramežljiv. Ali morda katera ve, v katere bolnišnice lahko spermo prineseš od doma (kok se hecn sliš:) ), oziroma v kateri bolnici se fant lahko malo odmakne in ima malce več zasebnosti za opravit svojo zadevo?

Hvala hvala punce, v veliko pomoč ste mi!

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spermiogram!
2.4.2009 18:29:13   
Barbara_L
Pa sej se ne daje sperme vpričo zdravnika.
Ti lepo svojmu povej, da se gre za dobro obeh, pa mal ga spodbujaj, pa bo, boš videla. Vse dobro želim.

(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Spermiogram!
2.4.2009 19:05:10   
shyshy
Vem da se ne daje vpričo zdravnika user posted image Če bi blo tako, jih pol nebi dalouser posted image

Tukaj na forumu sem prebrala, da je v enih ambulantah kabinca in gre noter uredit...pa me zanima, če je v kateri bolnišnici kak prostor bolj na samem.

Veš, težko je sramežljivega človeka prepričati da naj se sprosti... Raje ga naročim v katero od bolnišnic, kjer bo lahko čimbolj nemoteno opravil svoje. Bom imela manj dela user posted image

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Spermiogram!
16.4.2009 17:15:36   
Taddy78
V MB sva kozarček lahko prinesla od doma...

(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Spermiogram!
3.8.2011 10:26:47   
Mirelika
Živjooo, jst kličem v Lonišče ku naumna sploh se mi nuben ne javi tok da kr neki...me zanima če sprejmajo v leonišču tut izvide od kerih drugih bolnišnic, ker bi lahk šel v postojno pa nwm če bodo v leonišču sprejeli njegove izvide???
jst sm sicer pr dr. zornu..tok da prosim če kera kej ve za odgovor plizzz...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Spermiogram!
3.8.2011 10:27:44   
Mirelika
Živjooo, jst kličem v Lonišče ku naumna sploh se mi nuben ne javi tok da kr neki...me zanima če sprejmajo v leonišču tut izvide od kerih drugih bolnišnic, ker bi lahk šel v postojno pa nwm če bodo v leonišču sprejeli njegove izvide???
jst sm sicer pr dr. zornu..tok da prosim če kera kej ve za odgovor plizzz...


(odgovor članu Mirelika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Spermiogram!
3.8.2011 10:45:22   
Anonimen
Hej, meni so rekli, da izvidi iz Dravelj niso ok. Tako, da po mojem tudi Postojna ne bo ok. Rajši probaj še malo klicat ali pa jim pošlji mail! Good luck!

(odgovor članu Mirelika)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Spermiogram!
4.8.2011 7:08:29   
Anonimen
Če si iz Lj pojdi se tja osebno naročit. Izvidi od drugje ne veljajo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Spermiogram!
4.8.2011 9:54:49   
Poka
Ne, da vas strašim, ampak te bolnice že vse do zunaj zgledajo kto koncentracijsko taborišče in meni je bil ta spermiogram nekaj najbolj katastrofalnega. Ker menda moj to na roke ni navajen delat user posted image , sem morala it zraven. Po forumih piše, da se da opravit doma in v eni uri prinest tja - kar pozabite. Prostor je tak, da te mine do vsega, tako da je pri naju trajalo ... dolgo, ko bi že skoraj, pa potrka sestra na vrata user posted image  kar je čas še za ene dvakrat toliko podaljšalo... V Lj niso izvidov niti pogledali, oni rabijo še en svoj test, me je kar minilo...

Hotela sem povedat, da ne pričakovat neke romantike. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?