|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   apartmaji medulin?
7.8.2008 9:08:54   
mojca*
...ali ve katera za kakšnega...?user posted image
mi se odpravljamo za podaljšan vikend tja...in sem seveda v akciji da najdem apartma...user posted image
in ker smo v medulinu že nekajkrat bili, zagotovo vem, da imajo mali milijon apartmajev...samo na internetu jih je ponujenih bolj malo...
kolikor sem jih uspela najt, da so v razumljivi oddaljenosti od plaže, sem jih vse po vrsti kontaktirala, dobila pa nazaj 1 odgovor!! seveda negativen....
in se sprašujem; zakaj potem oglašujejo svoje storitve, če potem ni odgovora....
še večje vprašanje je, zakaj tisti, ki apartmaje imajo, tega ne oglašujejo in jih nikjer ni za najt...user posted image

no, skratka, vprašanje je ali katera ve za kak apartma v medulinu in ima tudi kontakt?

hvala, lep dan.....user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: apartmaji medulin?
7.8.2008 19:17:14   
staši
Mi smo redni gosti pri gospej Lidiji in ima družinski hotel in apartmaje .Je slovenka in imajo dobro kuhinjo ,ker tudi če si v app ti lahko kuhajo da ne kuhaš ti , greste pojest v njeno restavracijo ki je povezana z hotelom.Ni nek luksuz je pa prijetno samo kaka čistilka za pobirat pajčevino ji manjka drugo pa ni panike je čisto in ima povsod klimo.HOTEL HILDE tel.0038638552577066 pokliči pa zjutraj če ne jo ne .boš dobila ker po zajtrkih gre ona v restavracijo in je tam cel dan.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?