|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bila sem pri G
3.3.2005 13:36:27   
majcy25
Včeraj sem vam pisala, da sem opazila rjav izcedek tri dni po izostali menstruaciji( test je bil pozitiven). Danes sem šla k G in me je pregledala. Rekla je ,da izcedek ni nevaren dokler ni vmes čiste krvi. Naredila mi je vaginalni ultrazvok in ugotovila, da je maternica zelo odebeljena, vrečice pa ni vidla. Rekla je , da je do zanositve prišlo kasneje in da oplojeno jajčece še ni prišlo do maternice. Omenjala je tudi izvenmaterično nosečnost. Skratka v primeru krvavitve in bolečin se morem takoj oglasit k njej. Če bo pa vse v redu pa imam pregled 21.3.
Upam , da bo vse v redu.
Ima katera mogoče podobne izkušnje in se ji je vse dobro izteklo?

Lep pozdrav vsem skupaj:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   bila sem pri G
3.3.2005 13:38:06   
baguSka
Hmm mogoče si res 3 dni nazaj šele mela vgnezditev, pa
G tega še ni mogla vidt??:zmeden: Le ugibam, sicer pa
pomoje da bojo to vedle punce na forumu prvič noseča.;)

(odgovor članu majcy25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   bila sem pri G
3.3.2005 13:49:33   
dadica
Moja zgodbica!
Naredila test 2 tedna po zamujeni M in videla :roza: sem šla k g in naredila je uz, vidla ni nič ker nej bi bila oploditev vsaj 2 tedna kasneje.Čez teden dni sem začela rahlo krvavet naredila je spet uz in videla se je samo gestacijska vrečka velika 7 mm,danes pa grem spet k g da pogledamo če se že vidi otrok!

Ne paničarit verjetno si res premalo noseča.jaz sem imela zadnjo M 29.12 pa se prejšnji teden ni vidlo še nič razen vrečka, ker je rekla da je plod premajhen(odvisno je tudi od kvalitete UZ)

LP in drežim pesti!dadica

(odgovor članu majcy25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   bila sem pri G
3.3.2005 13:59:59   
majcy25
Hvala za odgovore. Zdaj sem pa že malo bolj pomirjena.
Lep pozdrav :angel:

(odgovor članu majcy25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   bila sem pri G
3.3.2005 20:49:30   
miska2004
Držim pesti, majcy25, da je vse v redu s tvojo :duda:

Srečno!!!

(odgovor članu majcy25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?