|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čakalna doba-laparo
6.3.2005 20:18:50   
Sisy
dober večer punce!

....se oglašam da vas malo pozdravim in vprašam za mnenje....

Sem v fazi čakanja na laparo.... Pskušala sem si
rihtat čimprejšnji datum za operacijo pa nikakor ne gre...povsod so čakalne dobe 2 meseca,torej dobila sem datum v Postojni 19.maj,v Lj bi mogla pa poklicat 1.dan menstruacije...

Kot sem rekla poznam kar nekaj oseb ki delajo na ginekološki in so vse rekle enako....baje čakalne dobe za laparo NISO zato tako delge ker je toliko pacientk,pač pa namenoma,v smislu da se pacientka nekako psihično "pripravi na operacijo",nekoliko čustveno umiri itd...:zmeden2: Sicer je ok nekak tehten razlog,ampak se vseeno ne strinjam s tako dolgimi čakalnimi dobami....

Po drugi strani pa večkrat slišim,da pustijo zdravniki namenoma nekoliko "časovne rezerve" tudi zato,ker se je baje že nekajkrat zgodilo da so punce po HSG-ju zanosile....kar pomeni da jim je vbrizgan kontrast naredil "začasno prehodnost" jajcevodov....

Sej vem,verjetn si mislite,da se tolažim,da bo ta sreče tud mene doletela....pa mogoče tud mal,ampak mi je dalo pa mislit...kaj pa če je to res.....:zmeden2:

Zanima me vaše mnenje,predvsem glede čakalne dobe....ste že slišale za te razloge za tako dolge čakalne dobe? Moram rečt da je mene kar presenetilo,predvsem zato,ker sem to slišala kar s parih koncev....

Želim vam lep večer pa vsem "čakajočim" na :modri:!

papa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   čakalna doba-laparo
6.3.2005 20:23:03   
pika74
Kolikor jaz vem, so čakalne dobe zato tako dolge, ker je preveč pacientk in premalo dohtarjev.

Za ostale razloge, ki jih navajaš pa prvič slišim :zmeden2::zmeden2:.

Lp
Pika74
:metulj:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   čakalna doba-laparo
6.3.2005 20:25:26   
Sisy
Pika res,ravnokar mi je prišla soseda povedat (dela na GK LJ) da ne gre za število pacientk....Da nas baje sploh ni tolk,sploh pa ne da bi nas blo tok da bi morale 2 meseca al pa več čakat pač pa zarad razlogov ki sem jih navedla....

Pa še ene 3 druge punce so mi rekle popolnoma isto...

čudn ne...:zmeden2:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   čakalna doba-laparo
6.3.2005 20:26:15   
anajmad
Pr men je bilo tako:prvič prezgodaj po porodu,drugič ni bilo denarja,tretjič naj bi bila kirurginja na enem simpoziju,in sedaj,da datum 29.03.drži,če ne bom pa enem v želodec skočila:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-.
en lp:morje:D

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   čakalna doba-laparo
6.3.2005 20:58:29   
GoYa
Sisy, pokliči v Trbovlje.
Neni je tudi dobila pozen datum, pa je klicala v Trbovlje in so jo TAKOJ vzeli.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   čakalna doba-laparo
7.3.2005 18:29:08   
neni
Ja, kot pravi Goya, sem jaz tudi dobila datum da te kap. In sem se odločila za Trbovlje, kjer sem bila pa takoj na vrsti (po M, še isti mesec).

lp Neni:rozica:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   čakalna doba-laparo
7.3.2005 21:22:25   
Pikipoki
Jaz sem iz Trbovelj in so mi laporo delali v domačem kraju. O tem sem že enkrat pisala. Pa tudi ful prijazne sestre so in nič ne komplicirajo z datumi. pač greš noter 5 dan menstruacije in je ...
Poskusiti ni greh.



LP

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   čakalna doba-laparo
8.3.2005 10:43:00   
Mijavček
Oj Sisy in ostale,

nisem vedla da je kakšen drug razlog, tud jaz sem mislila, da nas je pač toliko...

sicer pa sem jaz dobila datum razmeroma hitro in sicer v LJ. Klicala sem 14.02., 3. dan M in sem dobila datum 05.04., predvidoma takoj po naslednji M (mam zlo dolge cikluse).
Ko sem 22.02. na HSG povedala, da mam 05.04. laparo, se je sestra ful čudila, kako to, da tako hitro, pa je dr. Zorn rekel, da tiste, ki imamao sum na endometriozo ne čakajo enega ciklusa po HSG-ju.
To bi se kar ujemalo s tvojo informacijo...

Jaz sem kar malo žalsotna, ker imam tok hitro že laparo, sem računala, da bomo po HSG še vsaj en mesec malo potelovadili :sloncek::sloncek::sloncek:
Po drugi strani pa boljše, da je čimprej za mano, da vsaj vem pri čem sem in kaj se točno dogaja tam notri spodaj.

Srečno vsem !

Mijavček

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?