|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zavarovalnica tilia
21.8.2008 22:07:36   
Anonimen
Hello!!
mene pa zanima, če je kdo tukaj ki ima kaj izkušenj z zavarovalnico tilia???
Namreč pri avtomobolskem zavarovanju ponujajo 50% doživljenjsko bonifikacijo pod pogojem da pri njih skleneš še življenjsko zavarovanje!!!
Me mal mika pa nevem al bi al nebi??? hVALA VAM ŽE VNAPREJ,....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zavarovalnica tilia
22.8.2008 6:14:00   
Anonimen
To ti zdaj ponujajo že skoraj vsi, vsaj pri mariborski so mi. Tilia za avtomobilska zavarovanja slovijo kot zelo ugodni, medtem ko za življenjska nisem siguren. En dokaz več koliko se z življenjskimi da zaslužiti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zavarovalnica tilia
22.8.2008 8:07:21   
Anonimen
Jaz s Tilio nisem imela, kaj posebno dobrih izkušenj...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zavarovalnica tilia
22.8.2008 8:54:38   
brigitaa
Bl slabe, teževe pr izplačilu škod.
Pri ZM-dajo popust do 50%, sam imajo odkup prve škode, ampak isto v zvezi z sklenitvijo Žz, sam to ni vsepovsod, ti so menda odprl novo predstavništvo v zasavju in imajo akcijo.
Drugač pa bonus talat kr tk, je menda prepovedano z zakonom

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zavarovalnica tilia
22.8.2008 10:50:41   
Nika v službi
Samo stran od Tilie.

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zavarovalnica tilia
22.8.2008 15:33:32   
goda13
Mi imamo vse zavarovano pri Tilii pa smo zelo zadovoljni. Ko smo imeli škodo na avtu so takoj prišli in vse je blo takoj zrihtano

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




prijatelji
Siana

Si vzamete čas za prijatelje kljub otrokom?

DA (69%)

NE (31%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!