|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Masažne kadi
23.7.2008 12:52:38   
mojcapr
Zanima me vaše mnenje o masažnih kadeh. A se res v šobah nabira umazanija, glivice...
Lastnice a ste zadovoljne? Midva z možem se odločujema za nakup. Kaj pa masažni tuš?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Masažne kadi
23.7.2008 12:55:43   
maja1488
masažni tuš mene preveč špika (vsaj naš je tak čuden).
Glede šob... se nabira kamen ampak irak očistiš ko pucaš kabino ali kad. Zakaj bi se pa gljivice nabirale user posted image

Mi smo v kadi tako redko, da ti ne znam povedat. Jo večkrat čistim kot sem v njej user posted image
V bistvu sem zadnjič prah posesala iz roba banje.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Masažne kadi
23.7.2008 13:47:16   
Eca
Jaz nisem lastnica, je pa bila moja najboljša prijateljica...Imela je eno od Kolpasana user posted image , veliko šob....Stalno je jamrala, koliko je za čistit pa to...no en dan pa sta se z možem spet kopala in so iz šob prilezli črviuser posted image user posted image user posted image user posted image . Sta zaključila z bano (ki je bila zelo draga) in jo prodala. Sedaj imata čisto navadno bano in pravita, da nikoli več tega sr....

Jaz sem tudi en čas razmišljala o masažnem tušu...tukaj s črvi naj ne bi bilo problemov, ker voda steče ven iz šob. Pri bani (vsaj tisti, ki jo je imela prijateljica), pa je tudi po izpraznitvi vode iz bane vedno ostalo nekaj vode v šobah, kjer se nabira ta golazen.

No, pa sem se na koncu odločila kar za navadno tuš kabino. Sedaj, ko delamo hišo pa me spet mika ta tuš....bom počakala še na kakšno mnenje.
Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Masažne kadi
23.7.2008 15:15:57   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr
mnenje o masažnih kadeh.

Naju je inštalater (sosed-znanec) prepričal, da 1. samo veliko stane, 2. da kmalu nehaš uporabljati, 3. prolem čiščenja in 4. kot zadnje, da je že pri dveh strankah vrgel ven to kad že po 3 letih ker so hoteli navadno. No, sedaj imamo pa tudi mi navadno (180x80).

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Masažne kadi
23.7.2008 15:34:48   
AKP
Tudi mi si bomo rihtali kopalnico in me je zelo mikala masažna kad in masažni tuš. Malce sem povprašala kolegice, ki imajo ali kad ali tuš kabino kako pogosto jih uporabljajo in kakšne imajo. Tri so mi rekle, da kad zelo redko uporabljajo in da jim je žal, da so jo sploh kupile ena pa mi je rekla, da jo pogosto uporablja. Pei masažnem tušu je pa skoraj isto. Zdaj sem res v dilemi ali si naj sploh nabavim kaj masažnega. Kad smo kupili, kar navadno za tuš pa se še dogovarjamo.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Masažne kadi
28.7.2008 13:33:09   
k1
mi imamo masažno kad pa jo kar dosti  uporabljamo.

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Masažne kadi
28.7.2008 13:46:20   
bumerang
Jaz jo sicer redko uporabljam ampak kadar jo, tako zapaše, da mi ni žal, da smo jo kupili. Mi je pa žal, da smo vzeli samo tisto s petimi šobami in ne tisti model, ki ma šobe vse naokoli in tudi na dnu. Ampak pred desetimi leti je taka stala eno uko z glave.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Masažne kadi
28.7.2008 13:52:59   
Dadi
Tudi pri nas sva razmišljala o masažni kadi ampak sva se hitro odločila da je ne bo...Predvsem zaradi vzdrževanja, pa še uporabljala se ne bi ne vem kako veliko. Če nama bo pasalo bova šla pa rajš v kakšen jakuzzi ali pa whirpoole v topliceuser posted image .

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Masažne kadi
21.8.2008 11:40:57   
Tinky
Jaz jo imam in si ne predstavljam, da je ne bi imela.Pred nosečnostjo sem jo uporabljala sigurno 1x tedensko.
Kar se pa bakterij tiče, se na tržišču (recimo od Kolpasana) dobi posebno razkužilo, s katerim razskužiš banjo vsaj 1x mesečno.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Masažne kadi
21.8.2008 18:41:18   
Anonimen
pri nakupu morš bit pozoren, da ima banja cevi speljane poševno tako da po kopanju ven odteče vsa voda. če zastaja se začne nabirat plesen, gljive in smrad! seveda je traba tako banjo vsake toliko prekužiti - daš not vodo in tablete raztopiš pa zalaufaš.

js je nimam, ker se pri nas nihče ne kopa!

(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Masažne kadi
29.8.2008 9:17:24   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: k1

mi imamo masažno kad pa jo kar dosti  uporabljamo.

tudi mi in sem ful zadovoljna z njo, pa čeprav imamo eno "poceni" varjanto....
Pa še naša najmljajša se vsaj enkrat na teden kopa v banji...jaz pa skoraj 2x na teden...ona brez masaže jaz pa z...user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?