|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakav, čokolada?
18.9.2008 21:04:53   
julči
user posted image ima alergijo na KM in jajca, jaz dojim, sem na dieti, a lahko jem kakav- kateri, kje se ga kupi? Npr. za v riževo mleko, za v kakšno pecivo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakav, čokolada?
18.9.2008 22:18:28   
lelaval
V prvi trgovini vzami katerikoli kakav v roke in preberi, če vsebuje KM - če se ne motim, ga noben ne vsebuje, tako, da ga lahko komot piješ.
Drugače pa si čokolado, ki ne vsebuje KM raztopi v vročem mleku, pa boš imela čokoladno mleko (pa sladkaj ga, da bo okusnejši).


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakav, čokolada?
19.9.2008 8:50:33   
URŠA K.
Živjo!

Jaz kupim svoji user posted image  Gorenjkino jedilno čokolado, je brez KM in je zelo dobra.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakav, čokolada?
19.9.2008 10:42:48   
julči
hvala, a potem kakav in čokolada nista alergena? nimate težav s tem?

(odgovor članu URŠA K.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakav, čokolada?
19.9.2008 12:05:41   
mamica 1
Oba sta alergena, ampak smo jih tudi mi sprobali in ni težav.

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakav, čokolada?
19.9.2008 21:42:10   
URŠA K.
Ko smo imeli kožne teste sem prosila , če lahko pogledajo še za kakav. Bil je negativen, prav tako tudi lešnik, katerega ji pa vseeno ne upam dat.

(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakav, čokolada?
20.9.2008 12:38:54   
julči
A če bi probala tko, da dam npr. eno žličko kakava v riževo mleko in v roku 3 dni ni reakcije, je pol ok? A kako vi sprobate novo hrano?
Ker sploh nevem kako se pri nas alergija kaže-kožo ma ful lepo, imela je krče- tko smo tud ugotovili in jokala je kar naprej 8pa še to nevem al od alergije al od refluksa in kisline, kar ima tudi)? A se bo zdej pri 4 m pokazalo na enak način?

(odgovor članu URŠA K.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakav, čokolada?
22.9.2008 13:44:27   
manja143
čao,

jaz bi probala z Bioresonanco to pozdravit. Naši Lini so v ambulanti BioMedicina pozdravili vse alergije: mleko, jajca,.... če kaj rabite pokličite 02/25 11 261.

lp
m

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?