|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Atlantis - a še vedno zebe?
22.9.2008 17:13:40   
Samrela
Je bila katera v zadnjem času tam in kako je sedaj s temperaturo zraka? Berem namreč nekoliko starejše poste v katerem pišete o tem, da vas je skoraj vse zeblo. Imamo 2 škratka 5 let in 1,5 leta, ki uživata v vodi a če ju imam prehladit raje ne gremo.
Hvala za nasvet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Atlantis - a še vedno zebe?
23.9.2008 9:23:22   
2 Sraki
Mi zaradi tega gremo v termalni del, kjer je vsaj toplo. Res pa je, da nimajo nič prilagojeno za otroke.

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Atlantis - a še vedno zebe?
29.9.2008 21:20:05   
mayci
Pred enim letom, ko sem bila nazadnje tam, me je še vedno zeblo...user posted image  V termalnem delu je bolj toplo, vendar pa mislim, da bi se moj malček tam malo dolgočasil (pregloboka voda,.ni igral..)..

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Izlet v pravljično deželo do najlepšega slapa
Vas zanima, kje najdete najlepši slap v Sloveniji, kjer se boste počutili, kot da ste zašli v domišljijsko deželo princa...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?