|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj je 1. dodatek?
14.10.2008 12:27:03   
BUŠICA
zdi se mi da imam vedno manj mleka, saj mojuser posted image  hoče jest na 2h (prej na 4h).da ne bi bil lačen, kaj mu lahko ponudim za jest-da pa ni AM! star je 5m. hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj je 1. dodatek?
14.10.2008 12:28:26   
želva
mlečne kašice-riževe kosmiče s tvojim lekom, sadje, zelenjavo

_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj je 1. dodatek?
14.10.2008 12:43:30   
BUŠICA
sadje, zelenjavo


katero in na kak način pripravljeno?

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj je 1. dodatek?
14.10.2008 13:18:47   
evi28
Verjetno je na to temo bilo že ogromno napisanega...Malo pobrskaj, boš sigurno kaj našla. Začelo pa bi se naj uvajanje GH s korenčkom, jabolkom, krompir, hruška,...Na začetku kuhano in spasirano, potem pa čez čas lahko daš sadje kar presno.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj je 1. dodatek?
14.10.2008 13:19:44   
nia5
Jaz sem začela z jabolkom, zdaj smo pri korenčku, jutri pa pride na vrsto banana ali pa breskev, potem krompir, bučke... Jaz spasiram z paličnim, korenje pa to pa moraš skuhat. Moja bo sedaj komaj stara 5m in z takim veseljem papa, da jo je užitek gledati, čeprav je P rekla da še ni potrebe, ampak je user posted image kazala grozno zanimanje.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj je 1. dodatek?
14.10.2008 13:20:27   
evi28
Aja pa nikar ne misli, da boš mleko izgubila.Samo pristavljaj, pa ga bo še vedno dovolj.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj je 1. dodatek?
14.10.2008 14:06:29   
Doll
Mleka nimaš nič manj!!!!!!!!
če hočeš ti pošljem paparico,samo tvoj email rabim.

(odgovor članu evi28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj je 1. dodatek?
14.10.2008 14:23:29   
J.L.
BUŠICA koliko pa je star tvoj dojenček? mogoče se želi samo cartat na dojki?

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj je 1. dodatek?
14.10.2008 17:40:41   
BUŠICA
BUŠICA koliko pa je star tvoj dojenček? mogoče se želi samo cartat na dojki?


star je 5m. prav opažam da je manj mleka, samo zaradi tega ne mislim nehat dojit. pa ne zdi se mi da gre za cartanje, ker poznam njegovo iskanje hrane. verjetno je prehodno, tole z mlekom, ampak sem bila kar nepripravljena na tole, da se mi niti ne sanja s čim prvo začeti. danes sem probala s kuhanim krompirjem, pa se je čist navdušil. ampak kako jim naredite npr. zelenjavo da ni čist suha-s čim še malo pomešate, da je bolj tekoče?

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj je 1. dodatek?
14.10.2008 21:05:57   
J.L.
joj, glede zelenjave ti nevem svetovati, saj smo mi pričeli z uvajanjem pred dnevi, tak da smo doslej sprobali le riževe kosmiče in pa jabolko. zelenjavo isto skupaš, prepasiraš v kašo in ponudiš. lahko v kombinaciji z drugo zelenjavo, krompirjem naprimer. da nebo tak gosta, pa dolij malo vode, kjer se je kuhala. nevem no.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj je 1. dodatek?
14.10.2008 21:07:28   
Doll
Bučke so zelo  lahko prebavljive,tako da sem jaz z njimi začela.
Pa uvam,da veš kako se gre uvajanje GH,da ne boš kot nekatere kar za cel obrok dajala otroku

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
15.10.2008 11:07:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj je 1. dodatek?
15.10.2008 11:10:52   
srki
Kropmir in korenček pretlači, dodaj malo mleka. Ne bo mu hudega, tudi če bo alpsko, saj ga ne bo ne vem koliko pojedel. Jaz sem tako delala, pa je bilo vse OK.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?