|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečka??
24.10.2013 23:45:25   
mlada_mamika
Pozdravljene mamice, nosečke user posted image

že veliko je bilo o tem napisanega, pa tudi doma že imam enega sončka starega 10 m user posted image pa vseeno me zanimajo vaše izkušnje, saj veste kako je ko želiš ugledati + user posted image s partnerjem sva začela delati na drugem user posted image in situacija je sledeča... user posted image mi zamuja 2 dni, vedno je redna na 28 dni, danes zjutraj sem naredila test baby check mini in je bila na testu komaj komaj opazna druga črtica. Pa me zanima kakšne imate izkušnje s tem testom, naj opravim še clearblue, kdaj? Imam pa v trebuhu skos prisotno špikanje, zgaga me peče user posted image določena hrana se mi dobesedno gabi, še posebno pa mi smrdi surovo meso user posted image in pa takšna groznaaa utrujenost, da bi samo ležala... Tega v prvi nosečnosti ni bilo. Vse je bilo drugače. Kaj mislite ve? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečka??
25.10.2013 6:11:32   
no_name1
če se je črtica vidla, potem si ziher noseča. kolker vem, se hormoni podvajajo nekje na 2,3 dni in če test takrat opraviš, bi mogla biti črta precej bolj močna. špikanje je dober znak, tudi utrujenost user posted image zgaga ziher ni zarad nosečnosti, vsaj ne zdaj. torej, počakaj še dan, dva in nato ponovi test.

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečka??
25.10.2013 7:40:50   
mlada_mamika
si nisem mogla pomagat in sem danes spet nardila test baby chech mini... in user posted image je bila veliko bolj vidna, malo bolj bleda kot kontrolna, tako da mislim da sem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu no_name1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?