|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LESENA OKNA IN VRATA
9.8.2009 18:17:09   
nogavicka80
S partnerjem želiva obleči najin del hiške. 100% sva le v to, da želiva LESENA okna in vrata, ne spoznava pa se na kvaliteto - nimava pojma o okovjih (MACO npr. nama nič ne pove), o profilih ( je bolje kombi ali euro profil?), kdo je dober ponudnik in predvsem kdo izvaja KVALITETNO MONTAŽO. Seveda sva zbrala nekaj poundb in na papirju se nama je zdel najugodnejši glede na kvaliteto? TIM Sodražica - ima kdo izkušnje z njimi? In koga sicer predlagate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: LESENA OKNA IN VRATA
9.8.2009 20:37:28   
miljena
Povprašaj še v firmo STAVBNO POHIŠTVO d.d., SPODNJA POLSKAVA.Mi smo lani tam naročili okna in vrata. Montaža je bila zelo strokovna in kvalitetna, nad kvaliteto pa se do danes ne morem pritoževat. Res ti predlagam da povprašaš pri njih.

< Sporočilo je popravil miljena -- 9.8.2009 20:38:49 >

(odgovor članu nogavicka80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: LESENA OKNA IN VRATA
10.8.2009 8:58:14   
urška76
Midva sva okna naročila v Kli Logatec. Spodnji del, kjer živita starša smo zamenjali lani in moram rečt, da smo zadovoljni. In z montažo in s samimi okni. Sva pa vzela tisto mal dražjo varijanto z debelejšim profilom in trojno zasteklitvijo. Zgornji del, kjer bomo živeli mi, pa je tud že naročen, samo menjali jih bomo pa , ko bodo vsa rušitvena in podobna dela končana. računam pa na ravno tako kakovostno montažo.

(odgovor članu nogavicka80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: LESENA OKNA IN VRATA
11.8.2009 10:00:09   
Poka
Najin bodoči sosed, striček okrog 80 let, ki gradi in je celo življenje delal v firmah z okni, zelo hvali ta okna v Polskavi. Bo dal menda te.

Za les ti sama ne znam nič povedat, ker nisem zagovornik, ampak če ti jih ni problem barvat in vzdrževat, ne vidim problema. Men so se pač zamerila - ampak imava pa v bloku največje sr... od oken.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: LESENA OKNA IN VRATA
11.8.2009 11:20:53   
nogavicka80
Ponudbo od Polskave sem dobila. Vem, da je potrebno kvaliteto plačati, ampak ali so res tako zelo kvalitetnejši od ostalih? Cena je od konkurence namreč občutno višja...

Bi pa res želela vedeti, če ima kdo TIMova okna ali druga lesena, s katerimi so zadovoljni, pa niso tako zelo draga?

Pri lesenih oknih dandanes že ni več toliko barvanja kot nekoč, pa tudi sicer nama to ni problem. Plastičnih vsekakor ne bova dala, saj je preveč vlage in bi nama vse zgnilo, oz. bi imela veliko plesni. Tako se je vsaj izkazalo pri najinih znancih in kolegih.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: LESENA OKNA IN VRATA
11.8.2009 11:53:18   
Poka
Sigurno se dobi še kaj v tem rangu, mogoče tudi cenej, lahko pa za kak popust vprašaš. Na les se jaz res ne spoznam - edino toliko, da pazi, da ne naletiš na kakega proizvajalca, ki ima pa res kako sr... ker ti povem, da pri naju so okna nova, pa so odpadle gumice dol - čez okna v vseh kotih piha, odpirajo se boljše da ne veš kako, čudno da ni katero že dol padlo. Dal jih je pa lastnik pred prodajo stanovanja vgradit, tako da možno tudi da so najcenejša možna user posted image Katera so, ne vem... Tak da če je edina možnost, da daš za ona malo več, da dobiš kvaliteto, bi jaz pač pri ceni pogledala čez prste... 

(odgovor članu nogavicka80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: LESENA OKNA IN VRATA
11.8.2009 12:30:11   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: nogavicka80

Ponudbo od Polskave sem dobila. Vem, da je potrebno kvaliteto plačati, ampak ali so res tako zelo kvalitetnejši od ostalih? Cena je od konkurence namreč občutno višja...

Bi pa res želela vedeti, če ima kdo TIMova okna ali druga lesena, s katerimi so zadovoljni, pa niso tako zelo draga?

Pri lesenih oknih dandanes že ni več toliko barvanja kot nekoč, pa tudi sicer nama to ni problem. Plastičnih vsekakor ne bova dala, saj je preveč vlage in bi nama vse zgnilo, oz. bi imela veliko plesni. Tako se je vsaj izkazalo pri najinih znancih in kolegih.


To vama bo pa tudi pri lesenih oknih, ki dandanes veliko veliko bolj tesnijo, kot so včasih, ko je pihalo pri vsaki luknji. Problem z vlago bosta morala rešiti drugače.

(odgovor članu nogavicka80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: LESENA OKNA IN VRATA
11.8.2009 12:33:47   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Sigurno se dobi še kaj v tem rangu, mogoče tudi cenej, lahko pa za kak popust vprašaš. Na les se jaz res ne spoznam - edino toliko, da pazi, da ne naletiš na kakega proizvajalca, ki ima pa res kako sr... ker ti povem, da pri naju so okna nova, pa so odpadle gumice dol - čez okna v vseh kotih piha, odpirajo se boljše da ne veš kako, čudno da ni katero že dol padlo. Dal jih je pa lastnik pred prodajo stanovanja vgradit, tako da možno tudi da so najcenejša možna user posted image Katera so, ne vem... Tak da če je edina možnost, da daš za ona malo več, da dobiš kvaliteto, bi jaz pač pri ceni pogledala čez prste... 



Tole se pa sliši kot slaba vgradnja in slabo okovje. Če so okna nova, so sigurno še v garanciji, ki jo uveljavljaj, tudi,če je okna vgradil prejšni lastnik. Mal pritisni na prejšnega lastnika, da ti da račune za okna, ti pa ponori. Midva sva imela take probleme pri plastičnih oknih, dokler nisva zagrozila z vsemi možnimi inšpekcijami. Potem so pa lahko prišli in vse popravili.

< Sporočilo je popravil urška76 -- 11.8.2009 12:35:01 >

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: LESENA OKNA IN VRATA
11.8.2009 23:03:47   
nogavicka80
Zbrala sva nekaj ponudb in kolebava med TIM in GLIN....upava pa, da še kdo napiše kakega ponudnika. Vsi tisti, ki ste že, pa seveda hvala :).

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: LESENA OKNA IN VRATA
12.8.2009 15:24:00   
Antilopa
IZVIRNO SPOROČILO: nogavicka80

Zbrala sva nekaj ponudb in kolebava med TIM in GLIN....upava pa, da še kdo napiše kakega ponudnika. Vsi tisti, ki ste že, pa seveda hvala :).


A to misliš Okna Tim d.o.o.? Če ja, potem kar - so kvalitetna user posted image

(odgovor članu nogavicka80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: LESENA OKNA IN VRATA
12.8.2009 15:30:00   
nogavicka80
Antilopa - ja, mislim na okna in vrata TIM SODRAŽICA. Jih imaš že dolgo? Montaža, prijaznost, dogovorjeni roki - vse potekalo ok ... ?

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: LESENA OKNA IN VRATA
13.8.2009 6:43:34   
Antilopa
Mi jih še nimamo, vendar izbiramo med dvema, odločitev pa še ni padla. Jih pa ima moja sodelavka in je res super zadovoljna. Za kaj več bi pa morala njo vprašati, samo je do ponedeljka ni, ker je na dopustu.

(odgovor članu nogavicka80)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: LESENA OKNA IN VRATA
13.8.2009 13:21:26   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: urška76

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Sigurno se dobi še kaj v tem rangu, mogoče tudi cenej, lahko pa za kak popust vprašaš. Na les se jaz res ne spoznam - edino toliko, da pazi, da ne naletiš na kakega proizvajalca, ki ima pa res kako sr... ker ti povem, da pri naju so okna nova, pa so odpadle gumice dol - čez okna v vseh kotih piha, odpirajo se boljše da ne veš kako, čudno da ni katero že dol padlo. Dal jih je pa lastnik pred prodajo stanovanja vgradit, tako da možno tudi da so najcenejša možna user posted image Katera so, ne vem... Tak da če je edina možnost, da daš za ona malo več, da dobiš kvaliteto, bi jaz pač pri ceni pogledala čez prste... 



Tole se pa sliši kot slaba vgradnja in slabo okovje. Če so okna nova, so sigurno še v garanciji, ki jo uveljavljaj, tudi,če je okna vgradil prejšni lastnik. Mal pritisni na prejšnega lastnika, da ti da račune za okna, ti pa ponori. Midva sva imela take probleme pri plastičnih oknih, dokler nisva zagrozila z vsemi možnimi inšpekcijami. Potem so pa lahko prišli in vse popravili.


Sej ko bi ti videla kaka so user posted image Groza... Ne vem, če se sploh da kaj naredit, bog ve kdo je to sploh vgrajeval. Sploh ne vem, kako to sploh skupaj drži. Nova - no ja, hm, so vsaj bila ko sva se vselila user posted image To ni tako dolgo, 4 leta, zame so pač nova hehe . Moj je verjetno mislil, da jih bo zamenjal za plastična, ker dela v podjetju, kjer jih pravzaprav delajo, ampak sva se potem kar nekaj selila in jih nisva. Zdaj se nama pa zdi brezveze, ker se bova selila v hišo. Problem je pa v tem, da ko kupuješ stanovanje, niti teh stvari ne gledaš, gledaš na stanovanje kot celoto in da ga dobiš relativno poceni, tist pa že urediš. Sploh pa ne vem, če bi račun za okna pomagal, ker tam ko jih je bivši lastnik naročil, verjetn sam zarad lepšega, verjetn boljših itak ne delajo user posted image Vsaj ne zgleda, ker tole so pa - a je to okna, resno.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: LESENA OKNA IN VRATA
13.8.2009 15:07:32   
urška76

IZVIRNO SPOROČILO: Poka


Sej ko bi ti videla kaka so user posted image Groza... Ne vem, če se sploh da kaj naredit, bog ve kdo je to sploh vgrajeval. Sploh ne vem, kako to sploh skupaj drži. Nova - no ja, hm, so vsaj bila ko sva se vselila user posted image To ni tako dolgo, 4 leta, zame so pač nova hehe . Moj je verjetno mislil, da jih bo zamenjal za plastična, ker dela v podjetju, kjer jih pravzaprav delajo, ampak sva se potem kar nekaj selila in jih nisva. Zdaj se nama pa zdi brezveze, ker se bova selila v hišo. Problem je pa v tem, da ko kupuješ stanovanje, niti teh stvari ne gledaš, gledaš na stanovanje kot celoto in da ga dobiš relativno poceni, tist pa že urediš. Sploh pa ne vem, če bi račun za okna pomagal, ker tam ko jih je bivši lastnik naročil, verjetn sam zarad lepšega, verjetn boljših itak ne delajo user posted image Vsaj ne zgleda, ker tole so pa - a je to okna, resno.




Sej ti verjamem.
Drugače pa okna imajo ponavadi 10 let garancije, zato sem pa pomislila, da jih lahko kako reklamirata in urgirata.
Najina plastika je bila tud na začetku a je to varianta. Najprej jih z eno roko odpret nisem mogla, potem mi je ob prvem vetru vse žvižgalo, ob enem oknu so luknjo zakamuflirali samo z okrasno letvico (not pa lukna za moj ne ravno majčken mobitel). Tiste tesnitvene letvice med okvirjem in steklom so bile vse po par mm prekratke in mi je tam notri pihalo (oni pa meni, da je to vse v meji toleranc in da je njihova dobra volja, da jih zamenjamo) Grrr...
Upam, da z lesenimi na hiši ne bova imela takih problemov. pri mojih so dobr naredil. Računam na to, da se v enem letu niso poslabšal, pa da ne bova kakih levih monterjev dobila. No pa že v naprej ve,, da bo moj cel čas zraven stal. user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: LESENA OKNA IN VRATA
19.8.2009 19:44:02   
jar

IZVIRNO SPOROČILO: nogavicka80

Zbrala sva nekaj ponudb in kolebava med TIM in GLIN....upava pa, da še kdo napiše kakega ponudnika. Vsi tisti, ki ste že, pa seveda hvala :).


mi smo menjali stara okna za nova od INLES RIBNICA. vzeli smo les (ne alu-les, ker sem hotela les tudi zunaj, ne samo da izgleda les) in različna stekla, v pritličju še protivlomna, lahko vzameš tudi zvočno izolirana (npr v spalnici). menjali smo lani in smo bili zelo zadovoljni z montažo. okna se dobro zapirajo. pozimi moramo pa malo bolj zračit, drugače se spodaj dela kondenz. ampak to je itak zdravo, da se stanovanje prezrači.


(odgovor članu nogavicka80)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: LESENA OKNA IN VRATA
29.8.2009 14:07:31   
nogavicka80
Hvala vsem, ki ste svetovali. Izbrala sva TIM SODRAŽICA  -  gospod se je zelo potrudil pri svetovanju in vse pokazal....plačan je avans, zdaj pa bomo videli :)... Upam, da bo montaža in kvaliteta OK!

Če ne bo, seveda TAKOJ sporočim na vse možne forume user posted image .

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




romantika
hibela

Ali s partnerjem raje večerjata ob svečah ali luči ???

ob svečah ker varčujeva z električno energijo (9%)

ob svečah ker je to bolj romantično (29%)

ob luči ker je to bolj sexi (16%)

ob luči koga briga elektrika (47%)


Število vseh glasov: 296

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!