|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stol pri pisalni mizi
12.11.2008 13:23:58   
merendina
Kot se že iz naslova mogoče sklepa, me zanima na kakšnem stolu sedijo vaši otroci pb pisalni mizi? Sama ne bi najraje kupila takega na kolesih pa po trgovinah nisem videla velike izbire drugih tipov stolov. Mi pomagate poiskati pravi stol? Hvala. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stol pri pisalni mizi
12.11.2008 15:36:07   
Luni
Stol na koleščhih ni v redu. Če misliš to za šolarja, ti priporočam stabilni stol, mi imamo zložljivega od Malega princa. Otrok na stolu na koleščkih ni stabilen, pa še vrtijo se. Za pravilno držo in opravljanje nalog je pa stabilnost zelo pomembna.

_____________________________



(odgovor članu merendina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stol pri pisalni mizi
13.11.2008 8:07:30   
merendina
Ja Luni malo sem nejasno napisala, tudi meni se stol na kolesih ne zdi primeren. Sem gledala tudi od Malega prina (ker imamo tudi sobico njihovo) ampak se mi zdi tako majhen in ne toliko stabilen za otroka. Ali se motim?

(odgovor članu merendina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stol pri pisalni mizi
13.11.2008 8:16:43   
Luni
Če imaš sobico od Malega princa, potem pa sploh nimaš kaj premišljevat. Mi imamo sicer zaenkrat samo en stol, pa sva premišljala, da bi tudi ta starejšemu kupila ta stol. Nič ni premajhen, super stol je, na katerem komod sedi tudi odrasel. Zakaj pa ne bi bil stabilen? A se ti zdi prelahek, ali zato, ker je zložljiv? Ti povem, da nima nobene zveze, stol je stabilen. Razen, če so jih spremenili user posted image , ja, na to pa nisem pomislila.

_____________________________



(odgovor članu merendina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stol pri pisalni mizi
13.11.2008 13:43:29   
merendina
Sem mislila ker je zložljiv. Sama z zložljivimi stoli namreč nimam ravno najboljših izkušenj.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stol pri pisalni mizi
13.11.2008 14:05:44   
Anonimen
Mi z bratom in sestro smo imeli skozi skoraj celo osnovno šolo za k pisalni mizi trip-trap stole in so se ful vredu obnesli ... sploh ker ga lahko sproti prilagajaš otrokovi višini.

(odgovor članu merendina)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stol pri pisalni mizi
13.11.2008 19:14:43   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Mi z bratom in sestro smo imeli skozi skoraj celo osnovno šolo za k pisalni mizi trip-trap stole in so se ful vredu obnesli ... sploh ker ga lahko sproti prilagajaš otrokovi višini.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stol pri pisalni mizi
14.11.2008 8:25:49   
Luni
Ja, res, trip-trap so pa res zakon.user posted image

_____________________________



(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?