|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za božička
27.11.2008 21:12:34   
pupa79
pozdravljene!
zanima me kaj boste podarjale svojim malčkom za božička. Verjetno nisem edina, ki ne ve kaj bi v poplavi igrač kupila svojemu sončku, ko pa imamo "vse". Hčerkica je pa stara 15 mesecev.  Vsakršne ideje, predlogi so zaželjeni, da bo odločitev lažja.

hvala za pomočin veseli december vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
27.11.2008 21:14:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pupa79)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za božička
27.11.2008 21:16:20   
BAMBINA_
Naš mali je star 18 mesecev, dobil bo pa delavnico (če bi bil punčka pa kuhinjcouser posted image ), od babice pa gugalnega konjička.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu pupa79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za božička
27.11.2008 22:03:37   
pupa79
jahalnega konjička je dobila že za roj.dan, na kuhinjo sem tudi jaz pomislila. mogoče bo pa zmagal nastavek za WCuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za božička
27.11.2008 23:24:58   
bodoča
Babica me je vprašala, kaj na kupi in sem ji naročila ene take lepe kartonke, 4 so in vsaka razlaga, kako poteka večerno umivanje, spanje, hranjenje in igranje, pol pa imajo zraven še takšne naprstne lutke - živali, s katerimi lahko zraven odigraš vsebino knjigice.

Od naju pa bo verjetno dobil kak avtomobilček, se je ravno navdušil nad njimi.


BTW, od katere starosti naprej pa se uporablja nastavek za WC školjko?

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu pupa79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za božička
28.11.2008 7:59:52   
sanwebdra
Naša pupa bo za Božič stara 15,5 mesecev in bo od naju dobila LEGO kocke. Vedno se trudim in iščem didaktične igrače. Zelo všeč pa so mi tudi lesene, v MB imajo prekrasne v trgovini Kosobrin, imajo tudi stojnico v LJ. Cityparku (ponudbo si lahko ogledaš tudi na spletu). Cene pa niso pretirane.

Za 1. RD je od vseh dobila oblačila, ker je že takrat imela več kot preveč igrač in sva ji midva podarila edino igračo, GOWI hišico. Babice in dedke pa  tudi zdaj usmerjam v nakup NEigrač. Prijatelji pa ji bodo kakšno malenkost prinesli ....

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za božička
28.11.2008 8:27:10   
bskrle
lego kocke.

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
28.11.2008 9:37:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darilo za božička
28.11.2008 9:42:28   
ksenjak
Naša je stara 16 mesecev in bo on naju dobila sesalec (zelo rada namreč meni pomaga), tudi kakšen komplet z metlo in smetišnico bi ji bil v redu, od babice pa bo dobila poganjalčka. Vse drugo pa že imamo, saj ima 3,5 letni sin vse - ni da ni. Mi gre že na bruhanje od teh igrač.

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darilo za božička
28.11.2008 10:18:11   
nuala
Moj je bil pri tej starosti najbolj vesel, ko je za božička dobil 3 nove dude.
Nobena stvar ga ni tako razveselila.
Pa en Lokomotivček Tomažek ki je imel zraven vagon, v vagonu pa take majhne plastične CD-je ki si jih potem vtaknil v lokomotivo in je igrala.
Zelo dobra in trpežna igrača.

Sicer pa, moj starejši ( 6 ) bo dobil šah, tamali ( 4 ) pa rolerje.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Darilo za božička
28.11.2008 10:38:50   
danijela in taja
stari smo 15 mes ...dobila bo kuhinjo....od babi.....od naju komplet glasbil in baby anabel.....od ostalih oblačila in drobnarije,,,delavnico že ima...ker ji je ful všeč...lego sistem že ves....vse te didaktične igrače in polno vsega ...

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu pupa79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Darilo za božička
28.11.2008 10:45:56   
higuys
Po nareku sem pisala trem dobrim možem, da mu prinesejo:

- vlak na baterijo
- dvd Rori
- žabo za umivat roke
- zaklad

in ti mu bodo prinesli k nam domov . Verjetno pa bodo hodili tudi mimo nonotov user posted image

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Darilo za božička
28.11.2008 16:38:16   
mišk
Kaj pa sani? No, če bodo sploh prišle kaj v poštev. Drugače se mi pa zdijo tako tipično decembersko darilo.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Darilo za božička
28.11.2008 18:16:32   
Mojca20
Higuys, kakšen zaklad misliš? Zanima me, ker je naš mahnjen na zaklade.

No, sej če smo pošteni se ga noben ne bi branil user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Darilo za božička
28.11.2008 18:47:21   
pupa79
hvala za izčrpne ideje, nekaj se bo pa le našlo. Doma smo na vrhu Pohorja tako, da sanke in pa tudi sneg že imamouser posted image

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Darilo za božička
29.11.2008 8:47:11   
sanasan
kuhinja, dojenček, lego, puzzle, ustvarjalni set, voziček za dojenčka....jaz sem ji ponavadi ob taki priložnosti kupila ali naročila kar tudi kaj takega kar morda piše, da je za starejše...in se je vse zelo obneslo...jaz mislim, da npr.s kuhinjo ne moreš zgrešiti, tudi če ne bo obvladala vsega...s posodicami se npr lahko igra s tabo v kuhinji, v banji, na morju, v peskovniku....naša je tudi v avtu kuhalauser posted image ...naša je npr. baby borna dobila pri 2 letih, pa sem ji ravno zadnjič pri 4 dala še tisto mleko, ki je bilo zraven in je uživala 100 na uro...pri teh igralnih setih pač 'skriješ', česar še ne more ali ne sme uporabljati....tako da meni je fajn, ker vse te igrače kar rastejo z njouser posted image

(odgovor članu pupa79)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Darilo za božička
29.11.2008 12:07:40   
muška
naša dva bosta dobila nekaj za smučarijo, ker sta oba frika na smučanje (3,5 in 5 let) Mogoče nove rokavičke, žabe, obesek za smučarsko karto v novem "smučarskem" nahrbtniku. Igrač ne bom kupovala, ker imata več kot preveč, tega pa vem, da bosta najbolj vesela, sploh če bom rekla, da je to specialno za smučanje user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?