|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izpuščaji
23.11.2008 20:47:38   
malecka
Ojla, mene pa nekaj zanima... tamali ima že kar nekaj časa tako suho kožo ( smo bli pred tremi leti pri dermatologinji- atopični dermatitis) in sedaj v zimskem času je še posebej hudo.... ima fleke v krogih, prav tako je hrapavo in živo rdeče, ko ga pa operem pa sploh ne smem brisat z brisačo ampak ga fajn namažem z olivnim oljem, ker vse kreme ga fuuul pečejo. Če pa slučajno ne namažem pa ga srbi a taknit se ne sme.. V glavnem poslikala sem, sam ja tako slaba slika, ni nič videt...A ima katera kako podobno situacijo.... in kaj uporabljate, ker pri nas gre to samo širom...user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izpuščaji
23.11.2008 20:53:18   
blaža
upam, da ne bo kdo mislil, da sem malo mimo, ma jaz sem včasih ta starejšemu, če nisem imela drugega in ga je ožgal mraz pod noskom, namazala z kremo za ritko. tiste kreme so proti izpuščajem in ne pečejo. Kaj pa pedijater? Kaj vam ne da nobenega mazila? Drugače je tudi Fenistil gel za izpuščaje, pike, lišaje, opekline,...

Jaz bi šla do pedijatra, da mi da kaj, ki kar tako ga ne bi mazala z biloščim po obrazku.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izpuščaji
23.11.2008 21:15:16   
malecka
Ja sej bom šla, sam kaaaj ko je naša pediatrinja user posted image še učenka..... moreš kar sam napol vedet kaj se z otrokom dogaja.

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izpuščaji
23.11.2008 21:29:12   
sttj
sedaj imajo v lekarni novo kremo za obraz in roke  in jo promovirajo od BABIVAL-a je pa hladilna,tista za ritko pa se ne priporoča,ker zapira pore,pa tudi jaz sem jo uporabljala po rojstvu,ko se je do krvi popraskala,učinek je bil fantastičen

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izpuščaji
23.11.2008 21:31:02   
N _ B
Bepanthen mazilo za ritko. Če se pojavijo lišajčki od mraza, zvečer namažem in pomaga.

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?