|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razlaga ovulacijskega testa
16.5.2009 18:07:49   
Anonimen
Prosim povejte mi tiste, ki ste že testirale ovulacijo s testi.

Namreč meni se dogaja, da so testi tudi po 6 dni pozitivni  - vsi (testna črtica močnejša od kontrolne). Uporabljam ovul teste - ki so kar dragi, pa ne vem več kaj to pomeni.

Prosim vas za pomoč. Hvala.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 17.5.2009 12:08:57 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč prosim
16.5.2009 20:56:31   
ziva1
Meni je prvi mesec testiranja pokazalo 14 dve črtici, vendar je bila druga šibkejša od kontrolne in to je negativen rezultat. Testirala pa sem se od 5 do 18 dneva, vsi ostali dnevi so bili negativni, vidna je bila samo kontrolna črtica. Po moje nisem imela O. Drugi mesec pa je bila že črtica 13 dan samo je bila še šibkejša od kontrolne, 14 dan pa je bila enaka kontrolni, torej naj bi bila O. Naslednji dan pa spet šibkejša.

Vem, da so zelo dragi tile O testi, jaz sem jih kupila preko neta s kreditno kartico, dala sem za 20 ovul. testov in 5 nosečniških mislim da okoli 17,00 eur.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč prosim
17.5.2009 10:12:03   
zebra
Ja tudi meni se je to nekajkrat - nekaj ciklusov naredilouser posted image
Pojma nimam kaj pomeni in tudi še zdaj nimamouser posted image  Tako da vso srečo, upam da vama uspe, pa nama tud v kratkem, ker nekako že obupujevauser posted image

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč prosim
19.5.2009 20:03:58   
Getreal
Ravno prav, da je nekdo odprl to temo, ker me nekaj res zanima glede teh ovulacijskih testov..user posted image
Koliko recimo stanejo? Kje jih je možni kupiti-tudi DM? In predvsem koliko jih pride v pakiranju?
Ali si je katera od vas dejansko kaj pomagala z njimi oz. ji je uspelo zanosti na tak način?

(odgovor članu zebra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč prosim
19.5.2009 20:28:43   
isabeaux
Živjo....

takale je zadeva...

Če pomagajo: da, takrat, ko ti uspe določiti o, in potem user posted image na isti dan in še naslednji, ko je lh vrh in tako smo mi v prvem krogu o testa, dobili sinkauser posted image user posted image user posted image

Sedaj pa kljub isti metodi, čakamo že 14. krog.....in mislim, da tudi ta ne bo zmagovalniuser posted image

Cena v dm - u je draga dobiš 5 testov za 16 eurov...če pa naročiš iz zda, pa dobiš 20 testov za o, in 5 za nosečnost in pride enako z vso poštnino....user posted image

Kako pa jih uporabljaš...odvisno koliko dolg cikel imaš...če je dolg 28 dni potem začneš testirat 11 dan. in testiraš do o- enkrat na dan, najbolje ob enaki uri...pa tam nekje okoli 15. ali 16. ure....In ko je testna črtica močnejša od kontrolne je test+ in takrat dobiš o, od 24 - 36 ur po tem lh vrhu.....user posted image user posted image user posted image

aha pa še link do te strani prek interneta:

http://www.accuratepregnancytests.com/ovulation_kit.html

Upam da sem kaj pomagala user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč prosim
19.5.2009 20:43:21   
Getreal
waaa isabeaux ti si največja carka na svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image
tisočkrat hvala!!! :)
Bomo probali to varjanto počasi, da ne bomo več brcali v prazno..user posted image

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč prosim
19.5.2009 22:38:55   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

Ravno prav, da je nekdo odprl to temo, ker me nekaj res zanima glede teh ovulacijskih testov..user posted image
Koliko recimo stanejo? Kje jih je možni kupiti-tudi DM? In predvsem koliko jih pride v pakiranju?
Ali si je katera od vas dejansko kaj pomagala z njimi oz. ji je uspelo zanosti na tak način?



Meni so fuuul pomagali. Sem o tem pisala in pisala in pisala. Poglej malo nazaj, ker z istim ali zelo podobnim naslovom ali pa podobno temo je bilo na žalost odprtih že ful veliko tem, pa se potem vedno izgubijo, ker se spet nova odpre.
Srečno user posted image

< Sporočilo je popravil giotti -- 19.5.2009 22:44:56 >

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razlaga ovulacijskega testa
19.5.2009 22:43:19   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Prosim povejte mi tiste, ki ste že testirale ovulacijo s testi.

Namreč meni se dogaja, da so testi tudi po 6 dni pozitivni  - vsi (testna črtica močnejša od kontrolne). Uporabljam ovul teste - ki so kar dragi, pa ne vem več kaj to pomeni.

Prosim vas za pomoč. Hvala.


Meni se je to dogajalo z enimi relativno poceni testi. Sicer ne ravno 6 dni pozitivno, ampak ene tri do pet dni. Potem sem hkrati testirala še z Ovul test, torej sem vsak dan porabila dva testka različnih firm, in z Ovul je bilo nato pozitivno samo en dan. Zato so se v mojem primeru ravno ti testi pokazali kot zelo kvalitetni.

NA TVOJEM MESTU BI SE NAROČILA PRI G. IN POVEDALA TA REZULTAT, KER TO NI ZANEMARLJIVO IN MOGOČE KAŽE NA KAKŠNA HORMONSKA NERAVNOVESJA, MOGOČE CELO PCO user posted image KAKORKOLI, ZAHTEVAJ NAPOTNICO ZA HORMONSKE PREISKAVE! NIČ NE BOLIJO, SO ZELO ENOSTAVNE IN OGROMNO POVEJO.
Srečnouser posted image

< Sporočilo je popravil giotti -- 19.5.2009 22:45:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razlaga ovulacijskega testa
19.5.2009 23:46:37   
Anonimen
Kaj pa pravite na tole , a mislite, da bi bilo možno, da bi kazal ovul test že hcg hormon...in bi bil zato pozitiven, ker zraven so ta mesec bile tudi bolečine kot pri ovulaciji - takrat je bil prvi pozitiven, potem sem testirala še naprej, in nato čez štiri dni spet bolečina, spet test pozitiven in nato pozitiven 5 dni, potem mi jih je pa zmanjkalo ....včeraj sem nehala testirat...

(odgovor članu giotti)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razlaga ovulacijskega testa
19.5.2009 23:47:53   
Anonimen
Hvala Giotti, bom povedala svoji g.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?