|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   manjše plačilo zaradi bolezni
18.1.2009 17:06:02   
marty5
Sem iskala, pa nič ne najdem...če mi lahko kdo pomaga.

Zanima me, če obstaja opcija, da plačaš manj vrtca v kolikor je otrok dlje časa odsoten zaradi bolezni (pri tem ne mislim, na tistih nekaj € za prehrano). Zdi se mi, da sem enkrat nekaj zasledila na to temo, vendar ne najdem nič.
Če to "pravilo" obstaja, je splošne narave, ali odvisno od posamezne občine?

Hvala za pomoč.


_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: manjše plačilo zaradi bolezni
18.1.2009 17:16:08   
Udb
Mislim, da mora biti odsoten 30 dni. Pol ti pa zdravnik neki potrdi.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: manjše plačilo zaradi bolezni
18.1.2009 17:19:49   
bskrle
Pri nas je to en teden, je pa zasebni vrtec s koncesijo.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: manjše plačilo zaradi bolezni
18.1.2009 17:23:35   
Špacka
Ja, to obstaja, samo nisem prepričana, če velja za vse občine. Pri nas je tako, če otroka ni v vrtcu neprekinjeno najmanj tri tedne, dobiš pri pediatru potrdilo, da je bil otrok res bolan, to prineseš v vrtec in na podlagi tega se plača 30% cene vrtca.


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: manjše plačilo zaradi bolezni
18.1.2009 20:20:38   
thaiss
Jaz sem tudi slišala da to obstaja, pa sem vprašala na GU in dobila odgovor da v našem vrtcu (Izola) to ni možno, tudi če ti pediater napiše potrdilo o bolezni.


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: manjše plačilo zaradi bolezni
18.1.2009 22:26:37   
mala maja
otrok mora biti odsoten več kot en mesec in prinesti moraš zdravniško potrdilo. Za tisti mesec plačaš samo rezervacijo prostora v skupini. Pri nas je bilo dve leti nazaj to cca 25€ če še ne motim.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: manjše plačilo zaradi bolezni
19.1.2009 7:43:10   
marty5
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

Jaz sem tudi slišala da to obstaja, pa sem vprašala na GU in dobila odgovor da v našem vrtcu (Izola) to ni možno, tudi če ti pediater napiše potrdilo o bolezni.



No, ravno za ta vrtec me zanima. Hm, da ni mogoče? Nekaj mi je zadnjič naša P omenjala, da lahko napiše opravičilo, naj se točno pozanimam......pa ne vem kje user posted image . Je kje kak pravilnik ali kaj podobnega?

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: manjše plačilo zaradi bolezni
19.1.2009 20:46:40   
kepa*
Jaz sem prinesla v vrtec potrdilo od pediatra, ko je bil mali odsoten več kot mesec dni in sem plačala 25%.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: manjše plačilo zaradi bolezni
20.1.2009 20:56:48   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: marty5

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

Jaz sem tudi slišala da to obstaja, pa sem vprašala na GU in dobila odgovor da v našem vrtcu (Izola) to ni možno, tudi če ti pediater napiše potrdilo o bolezni.



No, ravno za ta vrtec me zanima. Hm, da ni mogoče? Nekaj mi je zadnjič naša P omenjala, da lahko napiše opravičilo, naj se točno pozanimam......pa ne vem kje user posted image . Je kje kak pravilnik ali kaj podobnega?


sem jo vprašala, pa mi je potrdila da ni možno. Edina možnost ki ti jo ponujajo je enomesečna odjava otroka iz vrca.

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: manjše plačilo zaradi bolezni
20.1.2009 21:05:45   
benika
V našem vrtcu ti oprostitev delnega plačila vrtca priznajo, če otrok manjka 14 dni zaradi bolezni, seveda s potrdilom pediatra (ki pa ga moraš v naši občini plačat 10€).

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: manjše plačilo zaradi bolezni
22.1.2009 11:50:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Špacka

Ja, to obstaja, samo nisem prepričana, če velja za vse občine. Pri nas je tako, če otroka ni v vrtcu neprekinjeno najmanj tri tedne, dobiš pri pediatru potrdilo, da je bil otrok res bolan, to prineseš v vrtec in na podlagi tega se plača 30% cene vrtca.




Pri nas je enako (občina NM), je pa res, da nimajo vse občine tako urejeno.

(odgovor članu Špacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: manjše plačilo zaradi bolezni
24.1.2009 15:40:06   
pupca
naš je bil lani odsoten 15 delovnih dni-zaporedoma. pri zdravniku sem dobila zdravniško potrdilo za bolezen.nesla sem ga na občino in zraven napisala kratko prošnjo za odbitek.plačala sem pa potem 50 procentov vrtca.plačala pa sem tudi zdr.potrdilo in mislim da 9 eur.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: manjše plačilo zaradi bolezni
24.1.2009 15:55:23   
end1
mi smo bli upravičeni za tisti mesec, ko je cel mesec manjkala, smo meli "srečo, da je zbolela" 31., plačali smo 50 odstotkov. potrdilo dobili tudi za nazaj.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?