|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mens. po porodu ali še zmeraj čišča
5.4.2009 21:08:10   
glen
Pozdravljene.
Po porodu mi  je čišča trajala cca 5 ted.
Zdaj po 3 ted.(8 ted. po porodu),pa sem dobila rdeče rjav izcedek, ki je bolj podoben user posted image .
Kaj menite je to neke vrste bolj švoh user posted image ali je še zmeraj čišča
lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mens. po porodu ali še zmeraj čišča
5.4.2009 21:28:47   
misa4
Jaz sem imela čiščo cca. 4 tedne, potem je bil 2 dni mir in je user posted image  prišla. Takoj nisem vedela za kaj gre in sem G klicala, pa je rekel da je to M. Trajala je 5 dni, potem čez en teden pa druga runda user posted image  Ja pa polno sem dojila.

Verjetno je M.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mens. po porodu ali še zmeraj čišča
5.4.2009 21:50:38   
glen
misa 4
Hvala,ja jaz tudi polno dojim.
Zaenkrat ni nobenih sprememb glede dojenja.
Pri tamali 4,5 leta nazaj sem pa dobila 1.user posted image ,ko je imela mala točno 3 mes.
Do takrat sva se lepo polno dojile,od tistega dne dalje, pa za noben bog ni hotela ne joške, ne če ko sem si mleko stisnila,in pediatrinja mi je takrat rekl,a da je mleko ko ima ženskauser posted image hormonsko malo drugače.Ene to zelo moti drugi tega sploh ne opazijo,mislim user posted image .
Upam da nebo kot v 1. ker si res želim še dojit.


(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mens. po porodu ali še zmeraj čišča
6.4.2009 6:36:24   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Jaz sem imela čiščo cca. 4 tedne, potem je bil 2 dni mir in je user posted image  prišla. Takoj nisem vedela za kaj gre in sem G klicala, pa je rekel da je to M. Trajala je 5 dni, potem čez en teden pa druga runda user posted image  Ja pa polno sem dojila.

Verjetno je M.


Skoraj enako, 2 dni po čišči menstruacija, kljub polnemu dojenju, potem 1-2 tedna mir in spet M, potem pa 50 dni mir pa spet M. Zdaj je mali že 5 mesecev in se še dojiva, k sreči ni vplivali na količino in okus. Mal je sicer takrat imel krizo in se nekaj kregal z joško (razlog nezan), ampak sem vztrajala in je minila kriza.

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?