|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč - Word 07
13.1.2009 11:20:06   
mikina
Med pisanjem sem izgleda nekaj kliknila pa nevem kaj in sedaj mi piše samo z rdečo in vse podčrtano. Kako to izklopim.

proooosssiimm, pomagajte

LPuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč - Word 07
13.1.2009 11:51:57   
matejchy
si spremenila barvo pisave, pa probaj izklopit podčrtavo

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč - Word 07
13.1.2009 11:55:24   
mikina
barvo imam nastavljeno na črno in podčrtavo sigurno izklopljeno. Že eno uro se trudim pa ne gre in ne gre normalno pisati. Če želim izbrisati tekst, ki sem ga napisala prej mi ga ne briše ampak spreminja v rdečo in prečrta po sredini.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč - Word 07
13.1.2009 12:15:10   
mikina
Spet sem ponosna sama na sebe. Uspelo mi je. Vklujčeno sem imela opcijo sledi spremembam.

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč - Word 07
13.1.2009 12:17:19   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

tudi jaz vsakič znova odkrivam toplo vodo v officu2007

(odgovor članu mikina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč - Word 07
13.1.2009 12:25:14   
mikina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ko mislim, da ga že obvladam, ker  že 2l delam z njim. Me vedno znova preseneti. Na drugem računalniku je pa še "stari" Word tam pa se sploh več ne znajdem. Kljub živcem,user posted image user posted image ki mi jih tale požre je fantastično delati z njim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč - Word 07
13.1.2009 14:09:17   
Mikica
Verjetno si vklopila Sledenje spremembam, ker v tem primeru zbrisano besedilo ne zgine ampak ga prečrta. Izklopi ga z CTRL+Shift+E.

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč - Word 07
13.1.2009 14:11:32   
Mikica
OK, sem šele zdaj videla, da si medtem to sama pogruntala, prejle nisem brala vsega...

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?