|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cene vstopnic
19.1.2009 13:06:42   
naja17
Nisem hotla smetit na temi Labodje jezero...

Zanima me, kakšne se vam zdijo cene vstopnic, predvsem koncertnih...

Jaz tako rada hodim na koncerte, ampak vsak teden si pa ne morem privoščiti, glede na to, da so od 20 € dalje ponavad.... Zdi se mi, da so pri nas takoooo strašansko drage. Balkan zvezde si pri nas polonijo žepe, ker recimo dol, so cene 100 x nižje. Bila sem tudi v Italiji na koncertu svetovno znanih glasbenikov, pa so meli karto ful poceni glede na razpoznavnost. No, Nemčija ima recimo že dražje karte.....

Il Divo majo zdej recimo grozno drage karte (sem gledala za sodelavko), Lenny recimo ma kar ok ceno karte, Lepa Brena ena izmed tistih zgoraj napisanih (40 €)....

Torej, mnenje na cene in koliko si privoščite koncertov?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cene vstopnic
19.1.2009 13:15:20   
bskrle
Drage, na koncerte ne hodimo.

Bila sem le na Neishi in Kreslinu in na muzikalu Moje pesmi v organizaciji Radia Ognjišča, kjer so bile zmerne za moj žep.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cene vstopnic
19.1.2009 13:32:18   
mišk
No, sicer sem jaz bolj v rockerskih vodah...
Tudi meni se zdijo cene vstopnic pretirane, sploh če primerjam ceno vstopnice za koncert ene same skupine in ceno vstopnice za tridnevni festival, kjer nastopa 50 skupin.
Recimo vstopnica za koncert ene skupine je 40-50 evrov, vstopnica za festival pa 100-120 evrov, pa na njem vidiš poleg 50 drugih tudi skupino, ki zaračunava vstopnico za samostojni koncert 50 evrov.
Včasih sem zelo veliko hodila po koncertih, sedaj pa grem res samo na tiste, ki si jih resnično že več let želim vidit. To je recimo 1-3 krat na leto. V gledališče ne hodim. V kino pa grem parkrat na leto.
Ko bodo user posted image  večji, pa bomo spet vse nadoknadli, če bomo imeli še energije.user posted image  Do takrat pa se zadovoljimo tudi s kakim obiskom Rock Otočca, bližnjega moto srečanja, koncerta lokalnih bendov ipd.


(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cene vstopnic
19.1.2009 13:49:18   
Rožica I
Nazadnje sem bila na Lovšinovem koncertu...na prostem. Vstopnina je znesla par kuhanih vin user posted image . Drugače pa res zadnji ta pravi so bili Dire Straits v Lj pred parimi leti. user posted image
V mladosti pa sem bila na vsaki pasji (rock) procesiji, samo da sem imela za karto in 2 pira user posted image ... Pa takrat itak štop do LJ ni bil problem. Uf, kje so ti cajti... Sedaj pa se j_ _ _ _ s položnicami za plin user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cene vstopnic
19.1.2009 16:29:13   
ZmajTolovaj
Drage so. Grem na koncert cca 2-3x na leto. Pač izberem res tiste naj.
V kinu pa ne vem, kdaj sem bila nazadnje, ampak bolj zaradi programa kot cen ...

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?