|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nadev za torto
18.4.2005 22:04:41   
Tipi
... ima katera od vas kakšen dober recept. Samo da ni sadni.


lp :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nadev za torto
18.4.2005 22:05:26   
jaz99
Hja ,kr neki:torta::torta::torta::torta:

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nadev za torto
18.4.2005 22:09:56   
TaRe*
Če ti ga lohk povem na privat...da ne bom kregana.:rozica:

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nadev za torto
18.4.2005 22:26:27   
jaz99
Rumova krema(okus po punču)


25dag margarine
8 žlic sladkorja v prahu
2 rumenjaka
2 žlici šipkine marmelade
0,3 ali 0,5 ruma
sok ene limone

Margarin,sladkor v prahu in rumenjake penasto vmešaj dodaj marmelado,rum in limonin sok
:torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta:
Čokoladna krema

14 dag sladkorja
14 dag čokolade
4 jajca
1 žlica moke
25 dag margarine

Na pari 15 minut mešaj sladkor,čokolado ,cela jajca in moko. V ohlajeno dodaj margarin
:torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta:

Orehova krema

15dag sladkorja
25dag orehov
6.5dl mleka
2 vanili sladkorja
2 žlici moke
1 margarin
rum

Sladkor in orehe polij z 1.5 dl vrelega mleka. Vanili sladkor in moko skuhaj v 0.5 l mleka.(kot puding).Obe kremi zmešaj in nato v ohlajeno dodaj margarin. (če boš videla da je krema preveč tekoša dodaj eno želetino)
:torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta::torta:

Skutin nadev ali krema

100 dag skute
20 dag mletega sladkorja
1 margarin


Skupej zmiksaj(se ne kuha)



Če pa bi rada kej posebnega pa mi povej in če ti bom lahko pomagala ti bom to naredila z veseljem.Na zalogi jih imam še telo veliko.









(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nadev za torto
18.4.2005 22:37:52   
jaz99
Ta-Re* povej ga meni.

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nadev za torto
18.4.2005 23:11:53   
andrejaz
Čokoladni nadev, ki ni preveč sladek

Rabiš pa:
- 1 sladko smetano in
- 10 do 15 dag jedilne čokolade (obvezno jedilne)- ki jo razlomiš na koščke

V posodo daš smetano in postaviš na štedilnik., da zavre. Štedilnik sedaj izklopiš in v smetano vržeš jedilno čokolado. Zmešaš z žlico, da se čokolada čimbolj razmeša s smetano. To packarijo nato ohladiš najprej na sobno temperaturo, nato pa jo za kaki 2 uri postaviš še v zamrzovalno omaro. Po 2 urah nato še z mikserjem zmiksaš. Če se noče zmiksati in postati krema gosta jo postaviš še za nekaj časa nazaj v zmrzovalno omaro.

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nadev za torto
19.4.2005 7:46:42   
al1*
Jaz delam kremo podobno kot andrejaz, le da dam namesto jedilne čokolade mlečno ali pa milko, ki je polnjena z lešnikovo kremo - je okus še boljši.

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nadev za torto
19.4.2005 8:21:03   
Anonimen
Stepeš tri sladke smetane nato dodaš 3 vrečke po 1000 gramo čokolade v prahu. Zmiksaš. To je vse.

Najprej misliš, da se to vse skupaj ne bo nikoli zmešalo, je kot en velik zmazek, ampak moraš vztrajati, najprej bolj počasi, potem pa z navadno brzino pri mikserju. Odlična krema, taka kot pri kranjskih Sacher tortah. Tiste, ki jih pznate, veste.

(odgovor članu Tipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?