|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj mu dati za jest, ko nič ne je?
11.2.2009 16:52:34   
biga
Moj 20-mesečni sin ima virozo že od petka in skorajda nič ne je. Pije tako tako, skoz mu ponujam, da bi vsaj pil, če že noče jesti. Bi pa jedel npr. čokolado, bonbone, grisine. A v primeru, da zavrača vso hrano (naredim mu več stvari, a ne mara), ponudite tisto, kar pač želi, tudi če gre za sladkarije in drugo nezdravo hrano? Koliko časa pa pri virozah ponavadi ne jedo?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj mu dati za jest, ko nič ne je?
11.2.2009 16:54:13   
higuys
ja, dala sem mu tisto kar je želel.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj mu dati za jest, ko nič ne je?
11.2.2009 16:56:04   
urška76
Dajem jima tisto kar želita, samo vseeno gledam, da ne dobita sladkarije vsaj pol ure pred obrokom. Pa poskušam ju s kaki sadjem nahecat (na srečo ga imata rada).

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj mu dati za jest, ko nič ne je?
11.2.2009 17:03:43   
alička
Moja pupa ima tudi virozo in že dva dni ne je nič. Bi bila vesela če bi pojedla vsaj grisin. Pije pa dovolj.
Odgovor: ja v takem primeru ji ponujam vse, da bi le kaj pojedla, samo tokrat ne pali nič.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj mu dati za jest, ko nič ne je?
11.2.2009 17:09:28   
bskrle
Ja naša je živela od bobi  palčk, grisinov in mleka  v flaški kak teden, imela je norice, stara 30 m.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj mu dati za jest, ko nič ne je?
11.2.2009 17:20:51   
lelaval
Najbolj važno je, da pijejo -da ne dehidrirajo. Če nočeta bobi palčk in podobnih stvari (niti stvari, ki jih drugače obožujeta), pa bosta morda kak košček čokolade - vseeno bolje, kot nič.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj mu dati za jest, ko nič ne je?
11.2.2009 18:00:03   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: biga

Moj 20-mesečni sin ima virozo že od petka in skorajda nič ne je. Pije tako tako, skoz mu ponujam, da bi vsaj pil, če že noče jesti. Bi pa jedel npr. čokolado, bonbone, grisine. A v primeru, da zavrača vso hrano (naredim mu več stvari, a ne mara), ponudite tisto, kar pač želi, tudi če gre za sladkarije in drugo nezdravo hrano? Koliko časa pa pri virozah ponavadi ne jedo?



Ko je bolna ji dam tisto kar želi, da vsaj nekaj poje.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj mu dati za jest, ko nič ne je?
11.2.2009 18:01:48   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

IZVIRNO SPOROČILO: biga

Moj 20-mesečni sin ima virozo že od petka in skorajda nič ne je. Pije tako tako, skoz mu ponujam, da bi vsaj pil, če že noče jesti. Bi pa jedel npr. čokolado, bonbone, grisine. A v primeru, da zavrača vso hrano (naredim mu več stvari, a ne mara), ponudite tisto, kar pač želi, tudi če gre za sladkarije in drugo nezdravo hrano? Koliko časa pa pri virozah ponavadi ne jedo?



Ko je bolna ji dam tisto kar želi, da vsaj nekaj poje.



Ja, jaz tudi. Razen bonbonov.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj mu dati za jest, ko nič ne je?
11.2.2009 18:02:51   
ksenija12
Kadar je tako jaz dajem juhico (govejo, kurj), ker ima veliko koristnih stvari - tekočina, pa še hranljiva je... 

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj mu dati za jest, ko nič ne je?
11.2.2009 20:35:09   
2 Sraki
Naš je ravno danes po enem tednu zopet začel jesti. Dala pa sem mu čisto vse na razpolago, kar je hotel: čokolado, piškote, roladice, tetrapak sokce na slamco... Najbolj pa sem skrbela za to da pije. Vse ostalo ni toliko pomembno. Je precej shujšal, dehidriral pa ni kljub driski. Star pa je ravno 2leti.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj mu dati za jest, ko nič ne je?
12.2.2009 10:14:24   
PIRANJA
ne jedo ves teden do deset dniuser posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?