|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hipoteka....
25.4.2005 11:51:32   
zoya_
Kakor je vsem znano, je v teh časih težko priti do strehe nad glavo brez kreditov ali hipoteke. :zmeden:
Pa me zanima, kaj vi mislite o hipoteki? Bi vaši starši vzeli hipoteko (mogoče le za neko obdobje, npr. dveh let) na svoje stanovanje ali hišo, da bi s tem pomagali pri gradnji ali nakupu vaše strehe nad glavo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hipoteka....
25.4.2005 11:52:38   
Anonimen
Verjetno bi, samo jaz je ne bi hotela vzet. Sem preveč ziheraš.

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hipoteka....
25.4.2005 11:54:41   
Anonimen
Moji bi... Ampak jaz se ne bi strinjala. Pa saj je sedaj na NLB stanovanjski kredit, kjer je hipoteka potrebna samo, če želiš imeti vse izplačano v kešu, drugače pa se 70% nakaže izvajalcu, 30 pa dobiš keša. Pozanimaj se!

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hipoteka....
25.4.2005 11:55:05   
Anonimen
Jaz tudi ne. Jih preveč poznam, ki so s tem starše spravili ob streho nad glavo.

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hipoteka....
25.4.2005 11:56:10   
Anonimen
Jaz si tudi ne bi upala vzeti, bi me preveč skrbelo, kaj če se ne izide.

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Hipoteka....
25.4.2005 12:13:14   
morskadeklica
Ne bi vzela. Oboji starši imajo vso pravico zdaj uživati:bravo:, ne pa še vedno skrbeti za svoje odrasle otroke. Se bomo že znašli.

lp:muca:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Hipoteka....
25.4.2005 12:15:09   
baguSka
DRAGA PUNCA - NIKAR!!!!!!!!!!!

Se nism zmotla v črkah - derem se!!!!
Meni osebno je to 'zajebalo' celo življenje..

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Hipoteka....
25.4.2005 12:15:46   
lutka
pri KBM ti do 5 mio izplačajo v gotovini.Rabiš samo izpisek iz zemljiške knjige in lokacijsko informacijo.

Tudi jaz nisem za hipoteko mi je bilo tole bolj sprejemljivo

lp

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Hipoteka....
25.4.2005 12:16:56   
kaja11
Baguška..... a hipotekarni kredit ti je zajebal življenje:zmeden:
Jaz ga imam tudi:zmeden:.... drugače pa ne bi do fleta prišla.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Hipoteka....
25.4.2005 12:18:09   
baguSka
:((:((:(( Jst moram že neki časa delat samo zato
da nam ne vzamejo hiše (plače sploh nimam).
Pa vprašanje kok časa bom še mogla.:((:((:((

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Hipoteka....
25.4.2005 12:19:37   
zoya_
baguska, a je mogoče kakšna druga varianta? Naj celo življenje plačujem najemnino ali naj raje ta denar dajem za kredit oz. hipoteko?
Če hočeva do stanovanja, morava vsaj 7 let šparati, da prideva do tistih 30%, ki jih moraš imeti, da lahko kupiš stanovanje.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Hipoteka....
25.4.2005 12:21:16   
baguSka
Ne vem nism se zanimala za druge variante..:(
Vem da ni lahko, vseeno pa priporočam vse drugo,
le hipoteke ne. No take so moje izkušnje..:(:((

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Hipoteka....
25.4.2005 12:22:23   
zoya_
v teh 7ih letih bi imela pa tudi že otroka in se bomo težko preživeli v enosobnem stanovanju. Naši starši so gradili skoraj na keš, mi moramo pa žal preko kreditov in hipotek.
JE pa res, da se ne smeš zakalkulirat in tudi ne mislem met obroka 300 jurjev, da bom ravno preživela.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Hipoteka....
25.4.2005 12:23:40   
zoya_
baguska, tudi jaz sem ze vse ostale variane poiskala, pa mi nobena ne omogoča, da bi lahko začela to, kar sem si zastavila. Vse kaj lahko, se preselim domov... pa po pravici povedano, raje plačujem najemnino...

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Hipoteka....
25.4.2005 12:24:08   
morskadeklica
Daj se pozanimaj pri abanki. Po tv je ena reklama, vzameš hipoteko na stanovanje, ki ga kupuješ. Ne vem :zmeden:pa podrobnosti, najbolje je da greš vprašat. Še zmeraj bolje kot pa da v to vpletamo starše (naj uživajo:angel:. Tudi midva sva že razmišljala o tem, se bova šla verjetno pozanimat, trenutno sva v najemu in bi bilo seveda bolje dajati denar za kredit.

lp:muca:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Hipoteka....
25.4.2005 12:24:49   
baguSka
Punca kot sm rekla. Jst že en let ne dobivam več svoje plače zarad hipoteke. Dobr premisl. Aja pa sm na istem!

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Hipoteka....
25.4.2005 12:28:31   
lili79
Ampak ne razumem na kak način te je to tak zajebal. A si se preračunala pri višini obroka, a je obrok tok naraščal,....
Ker jaz sem ravnokar (pred enim tednom) postala lastnica hipotekarnega kredita.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Hipoteka....
25.4.2005 12:28:55   
Anonimen
Midva sva kupila stanovanje tako, da sva nanj vzela hipoteko. Brez nje pa do svojega domeka sploh ne bi mogla:((:((:(( . Staršev ne enih ne drugih nisva marala niti slučajno prosit, da bi na svojo bajto najino hipoteko vzeli. Verjetno pa je najino stanovanje vredno več kot nepremičnini obojih staršev skup. :(( .

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Hipoteka....
25.4.2005 12:30:01   
zoya_
Slovenske banke gledajo samo tvoj osebni dohodek, namreč midva imava pa še tako zraven dohodke, moj od vadbe, jaz od projektov in so najini dohodki višji in čeprav bi lahko kamot plačevala kredit, ga ne dobiva...

Morska deklica.... veš, mojmu očetu še sedaj mama njegova pomaga od spredaj in zadaj in ko je on gradil, sta starša njegova vse vložila v njegovo hišo... zakaj ne bi bil še on skrben za svoje otroke in imel hipoteko samo eno leto, toliko da midva postaviva hišico do strehe, potem bi se pa tako ali tako na naju vse napisalo. Tudi zavarovala bi se in vse name napisala, da če bi se ja kej komu naredilo, bi imeli vseč kot dovolj denarja, da bi vse poplačali.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Hipoteka....
25.4.2005 12:31:41   
kaja11
Jaz pa imam hipotekarni kredi že 2 leti.... zaenkrat je obrok narasel za par evrov... to je pa tudi vse. Jaz še vedno mislim, da sva se pravilno odločila. Sva pa tudi midva vzela hipoteko na najino stanovanje.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Hipoteka....
25.4.2005 12:33:31   
morskadeklica
oj

Ta varianta pri abanki baje upošteva tudi ostale dohodke, ne samo plače, kolikor je meni znano. Pejte se pozanimat, po moje ne more bit slabo. Sploh pa nisem vedla, da je hipoteko možno vzet za samo tolk časa (1leto:zmeden:). No pa upam, da bo uspelo, tako ali drugače, ker vem kakšen je občutek vsak mesec metat denar skozi okno za najemnino.

lp:muca:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Hipoteka....
25.4.2005 12:34:51   
kaja11
Tudi Sparkasse gleda vse dohodke.... pojdi se pozanimati.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Hipoteka....
25.4.2005 12:35:54   
baguSka
Ja te variante jst res ne poznam - in pomoje se najbl splača, če ti odobrijo, ker verjamem da res ni lušno vsak mesc dajat za najemnino.

O moji situaciji pa raje nebi razlagala.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Hipoteka....
25.4.2005 12:39:03   
Anonimen
Ja, brez hipoteke gre težko. Midva jo že imava.

Drugače bi jo pa moja starša sigurno vzela za naju ali za sestro in fanta ampak vem, da nobena od naju ne bi hotela nanju preložit take odgovornosti.

Drugače pa nimam nič proti. Midva sva jo vzela, ker brez hipoteke ne dobiš kaj dost kredita.

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Hipoteka....
25.4.2005 12:39:05   
Anonimen
Nama so na NLB-ju gledali vse dohodke :zmeden: . Tudi tiste ki pridejo na račun poleg plače. Sicer je pa finance moj :love: rihtal, k je od foha. Jaz sem bila zadolžena bolj za izbiro pravega stanovanja, prenovo in opremo. Pa za nadzor mojstrov, k sem od tega foha.

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?