|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Turčija ali Grčija
2.3.2009 11:16:31   
pety78
Kakšne so vaše izkušnje z majhnimi otroci? Imamo 3,5 letnika in 8 mesečno punčko. Šli bi konec maja ali začetek junija. Dobili smo že eno ponudbo za Turčijo, all inclusive za 7 dni cca 1500 EUR.

Pozna katera mogoče hotel Resort ali Royal, to je v hotelskem kompleksu Pegasos?

LP

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Turčija ali Grčija
2.3.2009 12:07:33   
Anonimen
Med tem dvema destinacijama bi se odlocila za Turcijo. Izkusnje super,kar se Turcije tice. Hotela, ki si ga omenila pa ne poznam.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Turčija ali Grčija
2.3.2009 16:00:26   
potepinček
Za isti denar dobiš v Turčiji veliko več kot v Grčiji.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Turčija ali Grčija
2.3.2009 20:06:17   
Andra
Super hotel. Mi gremo letos poleti tja. Zelo dobra stvar, definitivno boljša od Grčije.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Turčija ali Grčija
2.3.2009 20:10:05   
end1
Grčijo obožujem! 

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Turčija ali Grčija
2.3.2009 20:17:23   
Miškapoška
Grčija!!!!!Nazadnje smo bili na Rodosu, tamala je nadvse uživala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Turčija ali Grčija
2.3.2009 20:29:04   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Andra

Super hotel. Mi gremo letos poleti tja. Zelo dobra stvar, definitivno boljša od Grčije.


Kateri? Royal ali Resort?

_____________________________



(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Turčija ali Grčija
2.3.2009 20:52:43   
pety78
Aja, pa še termin me zanima. Je ok, če gremo že 21.maja?

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Turčija ali Grčija
3.3.2009 9:56:35   
saskija
Računat moraš, da je maja  morska voda še mrzla, ozračje pa relativno toplo. vode v bazenih v Turčiji ne ogrevajo, ker nimajo potrebe saj imajo dolga in vroča poletja.

Temperatura morja- vode tam okoli 21 stopinj, tudi kar deževno obdobje je še maja, tako da je bolje junija, najboljša izbira pa z otroci septembra. Takrat je voda 26 stopinj, ozračje tudi čez 30, sončno in večinoma brez dežja.

Grčija podobno...

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Turčija ali Grčija
9.3.2009 9:01:10   
Nika v službi
Zame ni dvoma - Turčija! Bi pa jaz absolutno priporočila september/oktober, ker je morje neprimerno bolj toplo, ozračje pa ima še vedno preko 30 stopinj. Maja je zunaj sicer prijetno toplo, voda pa še ni tako ogreta.

Hotelov pa ne poznam, sta pa na območju Alanye, ki je zelo oddaljena od letališča, dolg tranfer. Za nas to ne pride v poštev. Alanya je znana po živahnem utripu in jo priporočajo predvsem mladim - žur pozno v noč.

Če mene vprašaš, bi ti svetovala območje Kemer, Side, Belek... Tam so za moje pojme najboljši hoteli in letališče je blizu, torej govorimo o transferju tja do max. ure, ure in pol, ne pa 2 in več.

Poglej si tule: http://www.kompas.si/pocitnice/Turcija-320-2/ - recimo Voyage, Concorde...


< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 9.3.2009 9:04:53 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?