|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
17.3.2009 13:46:24   
J.L.
user posted image

jih ima katera doma? nujno rabim eno informacijo. včeraj sem jih kupila, ker ni bilo več hippovih, pa na zadnji strani na slo. deklaraciji, piše, da so z medom ter da so namenjeni od 12 m naprej. user posted image ker je na orginalni vrečkici napisano, da so primerni že od 8m (moja je 11) sem povprašala mullerjevo prodajalko, pa pravi, da so verjetno deklaracije napačne. da pa vsebujejo še med, sem opazila šele doma, ko je mala že 2 zmazala. sedaj me zanima, če vsebuje res med ali ne. nemškega jezika ne obvladam. prosim da odgovorite tiste, ki ste ziher oz, ki ga res imate. hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
17.3.2009 15:18:17   
xerox
Jaz sicer kupujem tudi hippove in teh nimam doma, sem pa tudi sama enkrat zasledila to kar si napisala in sem vprašala prodajalko in mi je rekla, da vsebujejo med ampak, da je kao v Nemčiji med dovoljen od 8. meseca naprej pri nas pa od 12. in so zato tako napisali na deklaracijo.user posted image  Čeprav te prodajalke v Mullerju se mi zdi da se ne spoznajo kaj preveč na te zadeve.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
17.3.2009 16:19:12   
benika
Če piše gor hönig, pol je noter tudi med.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
17.3.2009 16:30:45   
Anonimen
Jaz sem jih prav tako kupila,zdaj prvic in koj stiri vrecke,sploh nisem vedela za meduser posted image ....hb jih tamala ne mara.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
17.3.2009 16:32:14   
Anonimen
Najbolj mi je v oko padlo,da so brez glutena,no,nazadnje je pa meduser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
17.3.2009 16:37:46   
Anonimen
Sem preucila celo vrecko in nikjer sledu o medu.Na vrecki pise original- Otroski rizevi vaflji,na deklaraciji-Rizevi vaflji z medom.Mislim ,da so se zmotili.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
17.3.2009 21:19:06   
Anonimen
zakaj pa morjo bit glih otroški in ne vem kakšniuser posted image zakaj pa ne čist obični riževi vaflji, recimo byodo brez soli, pa v lidlu jih majo...je pa čist običn vaflej, ne vem zakaj komplicirat, sej je u bistvu sam ekspandiran rižuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
18.3.2009 8:08:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
18.3.2009 8:51:48   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: flower

saj medolino je tudi od 6. meseca naprej pa vsebuje med...


Na to sem sedaj tudi jaz pomislila. Jaz sem mu enkrat dala malo medolinota v kašico, skupaj z riževo, pa je bilo vse ok. Star je pa 10 mesecev.

Je pa taka mala količina meda, da res ne bi smelo bit nič narobe s temi vaflji. Moje mnenje.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
18.3.2009 18:05:35   
Mesečnica
Punce, po moje se pa preveč ustrašite, ko vidite, da je med sestavinami zapisan tudi med. Proizvajalci otroške hrane med, ki je dodatek njihovi hrani, seveda tako predelajo, da ga otrok lahko brez problema zaužije.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
18.3.2009 20:24:56   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: flower

saj medolino je tudi od 6. meseca naprej pa vsebuje med...


seveda vsebuje, le da ga še moja ni probavala. ne v medolino kaši, niti drugih.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
18.3.2009 20:29:17   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

zakaj pa morjo bit glih otroški in ne vem kakšniuser posted image zakaj pa ne čist obični riževi vaflji, recimo byodo brez soli, pa v lidlu jih majo...je pa čist običn vaflej, ne vem zakaj komplicirat, sej je u bistvu sam ekspandiran rižuser posted image


v lidlu sem bila tolikokrat, da lahko preštejem na eno rokouser posted image , tako da res nevem, če jih imajo. tnx for adviceuser posted image . v sparu pa sem že gledala, pa so samo z soljo pa tisti samo the big one. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
19.3.2009 20:19:26   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

v lidlu sem bila tolikokrat, da lahko preštejem na eno rokouser posted image , tako da res nevem, če jih imajo. tnx for adviceuser posted image . v sparu pa sem že gledala, pa so samo z soljo pa tisti samo the big one. user posted image



Ja, saj v lidlu so verjetno tudi samo veliki. Zakaj pa je to problem? Saj odlomiš en kos....

al je kaka druga poanta user posted image  ne vem, moja je še premala za te štose user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
19.3.2009 20:22:38   
Anonimen
pa tisti samo the big one.


prelomiš pa je...al pa daš celga in maš dalj časa miruser posted image pa več pucanja pol...

v tušu navadno majo brez soli, kjerkol sem bla, so jih mel...pa v šparu se mi zdi da sm jih tud kuplauser posted image

lidlovi so pa itak zakonuser posted image

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
19.3.2009 20:44:45   
J.L.
bom malce pogledala. so v primerjavi z temi otroškimi kar cenejši. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
19.3.2009 20:51:55   
Anonimen
kolk pa res pride vrečka teh otroškihuser posted image

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: riževi vaflji iz mullerja od 8m naprej
19.3.2009 21:08:40   
J.L.
nekaj čez euro so milupini, hippovi pa 1e. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?