|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plavalčki in vplivi nanje
4.5.2005 7:23:36   
sugar
:muca::muca:

JUTRO, PUNCE

delat je treba a ne, čajčki, kave vse je že mimo in že je službeni računalnik na tapeti.

Imam eno vprašanje z vas in prosim za odgovore.
Kaj lahko na naše vojačke "plavalčke" vpliva določena prehrana?!??
In sicer natančneje proteini (moja polovica, jih je kar precej predelala predno sva se spoznala) zdej nama pa malo po glavi skače misel, da je mogoče kej narobe s plavalčki. A katera kej ve o tem?


Prosim in najlepša hvala za odgovore vsem.


:kuza:
sugar
Neposredna povezava do sporočila: 1
   plavalčki in vplivi nanje
4.5.2005 7:43:43   
Kris
Sugar,

nisem prepričana, ampak po mojem prehrana in način življenja vplivata na zanositev, ne vem pa v kakšni meri.

Držim pesti, da to pri vaju ne bo ovira, ko si bosta zaželela :duda::duda:

Srečno.

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   plavalčki in vplivi nanje
4.5.2005 7:56:26   
sugar
:muca:

sej zato sprašujem, ker še nič ni, ker že :sloncek: :sloncek: :sloncek: pa ni in ni :duda:.

:kuza:
sugar

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   plavalčki in vplivi nanje
4.5.2005 7:56:36   
SABILA
zdravo

mislim da sami proteini ne, če je pa še kej drugega jemal oz. kaj še jemal in v kakšni kombinaciji pa bi pa lahko bilo.

moj firbec: zakaj pa jih je jemal?

lep deževen dan

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   plavalčki in vplivi nanje
4.5.2005 8:18:52   
biba77
:rozica:Ne vem kaj dosti o tem... Mislim si, da tako dolgorocno ne bi smelo biti nic narobe, za vsak slucaj pa lahko gre k os. zdravnici po napotnico za spermiogram in bosta tocno vedela, brez, da se "mucita" z vprasanji brez odgovora...
:rozica:

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   plavalčki in vplivi nanje
4.5.2005 8:21:20   
enaena
Helou!

Mene pa zanima ali lahko na gostoto plavalčkov vpliva šport - kot je kolesarjenje?

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   plavalčki in vplivi nanje
4.5.2005 8:24:16   
biba77
Kolesarjenje vpliva, ce se vozi na dolge ture (par ur). Sem prebrala par clankov na temo "pregrevanja mod" zaradi kolesarjenja.
No, ce gre za eno urco, dvakrat na teden, mu zagotovo nic ne bo... :)

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   plavalčki in vplivi nanje
4.5.2005 8:25:53   
sugar
Živjo Veronyca,

ne jedel je samo proteine in nobenih steroidov in hujših strupov.
Zelo rad se posveča fitnessu oziroma se je, zdaj je malce bolje, zdej se samo še prehranjuje zdravo, brez dodatkov (raznih praškov in tablic, pa ostalih strupov). Dost je blo.
Zdaj ni več tako obseden, haha kok sem žleht.
Drgač je bilo pa to točno določen trening in hrana in počitek dan za dnem. Zdej pa sam še downhill s kolesom in motor.

A dvom ostaja
:kuza:
sugar

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   plavalčki in vplivi nanje
4.5.2005 8:50:31   
SABILA
ZDRAVO

JA JST TUD POZNAM TO, KAJTI MOJ DRAGI SE ŠE KAR UKVARJA S TEM, KOT SI REKLA KAR MALO OBSEDEN Z DOLOČENO PREHRANO PA DVA DNI FITNESA PA EN DAN POČITKA DA SE PAČ MIŠICA SPROSTI....... TI PA LAHKO POVEM DA ČE JE JEMAL SAMO PROTEINE NI NIČ NEVARNEGA (NAJHUJŠE JE ČE BI JEMAL KAKŠNE METABOLIKE ALI PA KAJ PODOBNEGA, KAJTI NATO RABIŠ KAKŠNO LETO DO DVE DA SE TELO OČISTI)

VIDVA KAR VESELO :sloncek::sloncek: IN ŠE ENKRAT :sloncek::sloncek: OB TISTIH DOLOČENIH DNEH, ČE PA MISLITA DA BI BILO DOBRO PA GA POŠLJI NA SPERMIOGRAM

LEP POZDRAV :)

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   plavalčki in vplivi nanje
4.5.2005 8:58:08   
bambi
Ja, tukaj pa lahko pomagam.... Na plavalčke lahko vplivajo predvsem ozke spodnjice, ki jih nosijo naši dragi, če mu npr. preveč tiščijo njegovo premoženje.... tako so najboljše bolj ohlapne boksarice.... pri kolesarjenju, tukaj mislim dolge ture, je tudi njegovo premoženje precej stisnjeno in tudi vpliva na plavalčke, ja pa prehrana tudi. Za plavlčke je zelo dober vitamin C in pa najboljše : CINK, ki se dobi v vsakem DM, v obliki kapsul in na škatlici tudi piše, da je za razvoj in kvaliteto sperme..... Nama 1 leto ni uspelo in sem mojega dragega dobesedno prisilila, da je začel jemati cink in po 2 mesecih jemanja smo zagledali :modri:.

LP Bambi

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   plavalčki in vplivi nanje
4.5.2005 9:29:08   
tinkamiška
No bom pa še jst napisala. Sem sigurna, da proteini-beljakovine ne morejo škodovat plavalčkom, tudi tiste ploščice(ponavadi ogljikovi hidrati) in praški(mogoče kakšen kreatin) ne škodujejo.

Se pa strinjam z Bambi. Tudi moj možek je imel slabši spermiogram(bolj malo živih semečic), zato sem nakupla vitamin-C, cink in koencim Q10. To je pridno papal nekje od sptembra, mogoče še malo več in zdej pa mamo eno pikico v mojem bušiju:)

Mogoče je pri njemu tudi imel malo vpliva šport, ker se namreč ukvarja z borilnimi veščinami in je potem postal malo bolj previden, zadnje čase pa je celo opustil to zadevo. No zdej bo pa spet lahko začel malo migat, ampak samo rekreativno. Nič več fajtov;)

LP,

Tinka

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   plavalčki in vplivi nanje
4.5.2005 17:17:22   
Pikipoki
Jaz imam pa drugačno izkušnjo. Tudi moj je kar nekaj časa jemal cink, pa Q10 in vitamin C. Vendar je bil tretji spermiogram podoben prvima dvama. Očitno je, da nekaterim pomaga, drugim spet ne. Vsekakor poskusiti ni greh.:)


LP

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Partner/ica in nosečnost
пеперутка16

Ali vaš/a partner/ica ve, v katerem tednu ste noseči?

Da. (60%)

Ne, vedno pozabi. (20%)

Ne, ne zanima ga/jo. (20%)


Število vseh glasov: 10

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!