|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fantovščina in dekliščina
28.3.2009 15:13:53   
Spark
Kako je s striptizerkami ali striptizerji na fantovščinah oz. dekliščinah pri nas? Ali da gredo fantje kam ven gledat barske plesalke oz. kakor koli se jim že reče, ali pa da hodijo v lokal, kjer kelnerce strežejo zgoraj brez? Ali ste jih vi na vaših zabavah imeli ali ne? Kakšne poglede imate na to, vam je to ok, ali ne?
Prosim malo se razpišite.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fantovščina in dekliščina
28.3.2009 15:20:52   
rija
seveda mi je ok in bi mela striperja. valjdauser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fantovščina in dekliščina
28.3.2009 15:42:27   
hrchy
odvisno, kaj mu/ji pripravijo prijatelji... jaz striperja ne bi imela, ker bi mi slo prevec na smeh... pa niso ravno moj tip, no... ce bi se  zacel v kakih tigrastih sajnastih tangicah zvijat pred mano... user posted image user posted image


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fantovščina in dekliščina
28.3.2009 16:54:01   
Lenck
meni tudi ne bi bilo do tega, so mi tovrsti "umetniki" mimo.
niti ne vem, kaj bi z njim počela, samo za gledat mi je brezzveze dedca nekam postavit user posted image
če pa komu je, naj pač uživa.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fantovščina in dekliščina
28.3.2009 19:25:57   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: Lenck

meni tudi ne bi bilo do tega, so mi tovrsti "umetniki" mimo.
niti ne vem, kaj bi z njim počela, samo za gledat mi je brezzveze dedca nekam postavit user posted image
če pa komu je, naj pač uživa.


st pa bolj gledam na to kot dobr štos, mi tud noben striper ni všeč, pač mi te nabildani tipi ne potegnejo ampak je pa lahko hud hec in prava zabava, če je tud ta striper za hece.
Jst kar sumim, da mi bodo "babe" enega podturileuser posted image .

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fantovščina in dekliščina
29.3.2009 12:35:00   
Netopirčy81
Men je pa to tko zlajnana fora, da mi je prov brezvezna že. Jest ga ne bi hotla met...

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fantovščina in dekliščina
30.3.2009 14:31:06   
Čebel@
ola!
no naj povem da meni so punce pripeljale striperja-Rikija....blo je fill fajn ker je vstopu v sobo oblečen v Jamsa Bonda(mene so punce posadile na sredino sobe) in je začel plesat....fora je v tem da sem se jaz neizmerno zabavala ker mene ni nič "mučil" ampak je zraven mene dal še en prazen stol in me spraševal katero mojo kolegico hočem da malo heca......no jaz sem govorila po katere na gre(posamezno jih je hodil iskat)in one so mogle jesti banano in podobno...šov traja pol ure(umes sva se midva full pogovarjala in hecala),potem me je pa vprašal če lahko ostane na eni pijači in si je naročil VODO ,meni dal majico in se gor podpisal,puncam pa plakate......no meni je bilo res full fino,ker šov je ubistvu za prijateljice in ne nevesto-ona se ima le fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image mi ni žal da sem ga imela na dekliščiniuser posted image user posted image user posted image

moj pa ni imel fantovščine ker je vedel da ga bojo v mrtvo napili in privezali na križ,zato so si fantje dali duška ko so postavljali mlaj-z alkoholom ne striptizeto da ne bo pomote.....nebi pa jaz imela nič proti če bi jo imeluser posted image

< Sporočilo je popravil majchy23 -- 30.3.2009 14:32:13 >

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nosečke in COVID.
пеперутка16

Nosečke, ste se cepile proti COVID?

Da. (29%)

Ne. (71%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!