|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Doprsni solarij
6.4.2009 12:48:12   
M1987
Čao, sem user posted image v 22. tednu in iščem kje v Lj bi imeli doprsni solarij, ker ne bi rada, da je z user posted image  kaj narobe. Malo barve bi potrebovala za roke in dekolte ter obraz, ker se konec meseca poročim. Porjavitvene kreme in podobno odpade - sem preizkusila in je grozno!!! Ali katera ve kje imajo ta doprsni solarij? LP

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Doprsni solarij
6.4.2009 12:52:28   
Hope2
Pejd vsak dan na sprehod, se vsedi na klopco in nastavi roke in obraz soncu. Boš naredila več haska za svoje in otrokovo zdravje, kot v zaprtem solariju

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Doprsni solarij
6.4.2009 13:11:35   
Anonimen
V kozmetičnem salonu Metropolis v Kamniku imajo to špric barvo. Lani sem bila v isti situaciji kot ti - noseča in pred poroko, pa sem se šla tja pošpricat pa je blo user posted image

(odgovor članu M1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Doprsni solarij
6.4.2009 13:14:01   
Bojana82
Ja, tudi jaz priporočam Metropolis, Kamnik in to špric barvouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Doprsni solarij
6.4.2009 14:05:27   
benika
Samo da ne boš potem kot Ross v prijateljih, ki si je to barbo 8x našprical v faco, ker se je pozabil obrnituser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Doprsni solarij
7.4.2009 18:33:31   
M1987
Ha, ha, ha user posted image  Upam da ne user posted image  A si potem kaj flekast? Koliko prej pa je potrebno iti? user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Doprsni solarij
7.4.2009 20:01:47   
Pikicapokica6
Si enkrat že spraševala na drugi temi a ne, če se dobro spomnim? No, drugače ti pa še enkrat tukaj povem, da v lj. to dela Panter v Šiški. Pa mislim, da upoštevaj izkušnje in mnenja tistih, ki zadevo poznajo, saj si menda potem res flekast. Ali pa raje kar poklič in vprašaj, kako je s tem. Pa kolk časa drži. Po mojem se s takimi zadevami med nosečnostjo ne ukvarja prav veliko žensk.

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Doprsni solarij
7.4.2009 20:06:07   
blaža
Mene pa zanima, če kdo to v Sežani dela? Hvala za odgovore.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Inhalator katere znamke je najboljši?
poopek

Inhalator katere znamke je najboljši?

medikoel ME 100 (64%)

laica 2003W (10%)

Kompresijski inhalator NE-C28-E Omron (7%)

Membranski inhalator SE 1700 (19%)


Število vseh glasov: 42

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!